Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - PRODAJA-KALUPI BY JASSI
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


PRODAJA-KALUPI BY JASSI

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: PRODAJA-KALUPI BY JASSI
    Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 09:36
dakle drage moje stavljam fotke kalupa i odljeva koje mogu napraviti
stavljati cu pojedinacnu cijenu i cijenu za komplet odljeva
 
 
za sada su odljevi 5 kn komad, bez obzira koji, ako dojde do promjena u kolicini ili cijeni javim
 
dakle
 
 
horoskopski znakovi
 
komad 5 kn, cijeli komplet od 12 kom 50 kn
 
 
okvir koji inace nema zadnju stranu, ja ju napravim iako je tanka, mozda pukne pa upozorim, mada se meni to nije desilo jos, dakle kad je zadnja strana mozete decupaz raditi, tj bez zadnje stavljete gotove slikice
 
cijen a5 kn kom
 
 
isto kao i predhodni sa i bez zadnje strane
 
5 kn kom
 
srce svijesnjak
5 kn kom
 
srce puno veliko-moze sa ili bez visilice
5 kn kom
 
 
svaki oblik pojedinacno 5 kn komad
 
 
 
stare mediteranske kuce- komplet 20 kn
 
 
 
kuhinjski motivi 5 kn kom
 
 
bajka - komad 5 kn, komplet 30 kn
 
 
veci motiv kupaonica
 
komad 5 kn
 
 
veci motiv kuhinja
 
komad 5 kn
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2009 u 16:34

velika zvijezda kom 5 kn
 

srca  kom 5 kn-komplet sadrzi vece i manje glatko srce i 3 srca s motivima ruzica, vitica i zavijutaka
 
 
 
 
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 10:30
 
novi kalupi za odljeve
 
kom 5 kn
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 10:58
jassi, ja sam zainteresirana za neke odljeve. Ti mi šalješ gotove, ne kalup? 
Kolike su veličine ovi zadnji okrugli? 
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 11:03
draga ja ti saljem gotove, hmmmmmmmmmm ne znam napamet, dobra je velicina za slike, evo npr kao da radis krug s obje ruke palcem i kaziprstom ali ih odmaknes, joj kak sam glupaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
ma izmjerim doma, pa ti javim, ajde na pp za dogovor
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 11:03
Mislim na zadnji odljev, ne kalup. 
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 11:04
heheh jasno da saljem odljev, zadnje sam slikala kalup jer nisam imala trenutno odljev, nema frke mila
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 12:12
mjere stavim poslijepodne ili ujutro
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 16:51
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

heheh jasno da saljem odljev, zadnje sam slikala kalup jer nisam imala trenutno odljev, nema frke mila
ha,sve sam ti odnesla,llalalalal
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 18:49
Originalno poslano od člana ančica ančica napisao:

Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

heheh jasno da saljem odljev, zadnje sam slikala kalup jer nisam imala trenutno odljev, nema frke mila

ha,sve sam ti odnesla,llalalalal



ančice, ak ti je kaj ostalo iza mene   lalalala
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 22:10
joj gogs da si ju vidla...sve kaj sam napravila je pomela...zato se danas bavim zidarijom cijelo poslijepodne i noc...heheh
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 22:14
nemoj moje zaboraviti...one okviriće...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2009 u 22:37
gotovi su vec davnooooooooooooooo
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 07:30
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

joj gogs da si ju vidla...sve kaj sam napravila je pomela...zato se danas bavim zidarijom cijelo poslijepodne i noc...heheh
 
napravi odma neku i konstrukciju za krov na tu zidariju, pa mislim odma ugradiš i crepekeLOL
(joj al me bu sad špotala)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 09:03
em ti crepeke...nesmijem se ni sjetiti
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 15:44
za svaku kilu gipsa kaj odnesemo od tebe dobimo jedan crepek i za čas ih ne več
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 18:00
hehehe more....joj kak bum vas nalupala
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 23:01
... a zakaj ja nisam dobila crepek, valda zato kaj sam dobila vritanjak.... smile191sam pozabila a i ne vidim okvireke male, tanke, onak starinske sam vidla pri tebi za kupiti ili si se samo delala važna sa slikicama onog svog malog ljepotana na njima?
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 09:13
ne pusi ovuda franjekkkkkkk
 
onaj tanki nije moj, imam ovaj drugi mali..poglec ga na stranici
 
a crep-kaj nisi vikala, kad dojdes idemo u supu ponjegaaaaaaaaaaa
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.