Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - josipino cvijeće na vikendici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


josipino cvijeće na vikendici

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 39>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 20:38
Još jednom hvala drage moje.
Evo još par sličica , da vam pokažem kako ja izgledao moj bijeli liatris prošle godine ,a kako ove.Unhappy greškom sam ga valjda iskopala ili je smrzao. Nemam pojma šta se desilo.

2009



2010






Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 20:49
Ko šta slika ,ja slikam pupavice. jednostavno su ove godine moje ljubimice,































Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 20:55
Ups..
 ova zadnja je greškom dva puta prebačena.
I još jednom moji favoriti ,još uvijek cvjetaju echinacea pink dabl dileght, i razzmataz








Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 21:12
Obožavam echinacee a tvoje su predivni primjerci i neki još neviđeni....
 
smile71
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 21:20
 još malo žutih pupavica















helenij još cvjeta i mijenja boje



On i stolisnik se super slažu



datura



gajlardija i crvena ratibida



hadžibeg ove godine ima duplo manje cvjetova ,ali su ogromni



još jedan novi helenij tek procvao trbao bi biti žuto naranđast waltraud



moj stari žuti helenij



žuta suzana





Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 21:42
Josipa, krasne slike i prekrasno cvijeće.

Hadžibeg - baš mi je simpatično to ime za hortenziju 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 21:48
prekrasne su ti pupavice,posebno one ružičaste čipkane.....možeš li skupiti malo sjemena? Kako ruže?
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 21:48
Originalno poslano od člana josipa josipa napisao:

Ups..
 ova zadnja je greškom dva puta prebačena.
I još jednom moji favoriti ,još uvijek cvjetaju echinacea pink dabl dileght, i razzmataz






stvarno prekrasni cvjetovi a i sve ostalo  uživam dok šetam tvojim prekrasnim vrtom.Thumbs%20Up

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 22:36

cvijeće ti je prekrasno ovo nešta rozo mi je favorit, a da neko hortenziju zove hadžibeg, nisam znala!

jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2010 u 08:13
Echinacee predivne,je si li ih sijala? Helenij ...predivan vrt
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2010 u 08:19
draga Josipa, sve što ću reći je - jednostavno predivno!
lijepi pozdrav
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2010 u 09:26
Koliko tu ima noviteta! Ne znam jesu li mi ljepše echinacee ili heleniumi ili način na koji si uskladila biljke. Bravo Josipa smile91!
Sad se nekako i zimi veselim ( tko zna zašto LOL ).
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2010 u 10:38
Draga moja josipa ja taaaako dugo nisam bila kod tebe izvini izvini ali nešto sam se ulijenola a i komp mi nije u redu pa sam rijetko bila na forumu...draga moja ono što sam ti obećala najvjerovatnije danas idem da se raspitam u pošti kako i kad ću moći poslati pa ću ti javiti uglavnom stići će do tebe pa makar je morala katapultirati odavde tebi he he pusa... a da tvoje pupavice su me ostavile bez daha ja sam upravo pila kaficu i zagrcnula sam se gledajući ih a i ostalo cvijeće u tvom sjajnom i urednom vrtu je extra svaka ti čast sigurno je očaravajuće šetati po vrtu i gledati svo to šarenilo i raškoš ali ipak pupavice su mi kraljice !!!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2010 u 11:20
Josipa, krasne su slikice, pupavice nadasve. Molim te skupljaj sjeme!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2010 u 21:51
smile95za sve koji se šeću mojim vrtom.
Zaboravila sam staviti ovaj lijepi grm ,nažalost neznam kako se zove. Moja draga Fatka će ga prepoznati ako svrati .
I ovaj i slijedeći.





Još jednom pusa za Fatkusmile95

Jedna od rijetkih jednogodišnjih biljaka kod mene  Amaranthus.
Njega osušim pa čuvam dugo u vazi.




crvena gajlardija




i samo još jedna echinacea






Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2010 u 22:03
Na prvoj slici je hypericum calycinum (pljuskavica), a na drugoj jacobinia
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2010 u 17:34
Pupavice u svim bojama - predivno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2010 u 18:46
Predivno,draga Josipa!Ehinaceae su moji favoriti,te biljke baš volim!!
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 10:30
Draga Josipa evo me opet u tvom vrtu ,ma ubiču se gledajuči tu ljepotu a kod mene grozno ,ljeti ama nikakav cvjetnjak smile43molim te gdje nabavljaš te pupavice ,stvarno moram poraditi nešto ove jeseni da bih barem malkice popravila stanje za sljedeče ljeto
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 13:31
ajmeee ove godine je tvoj vrt bogatiji za puno noviteta i svi redom su fenomenalni smile39
prvo su me dočekale prekrasne roze pupavice, pa digitalisi, monarde i predivan helenij,a tek božuri i hoste smile39
fenomenalno smile39
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.