Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - josipino cvijeće na vikendici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


josipino cvijeće na vikendici

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 39>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 17:26
delfinijumi prošle godine posijani














Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 19:00
Još jedan novitet u mom vrtu helenijum Morheim Beauty cvjeta od jula ,ranije nego moj stari koji počinje sa cvjetanjem tek za petnaest dana.








stolisnik i helenij zajedno





dupla gajlardija ,takođe novitet











monarde lila i crvena














monarda i echinacea dopel decker , trbala bi ove godine dobiti kapicu na glavi




plamenac













Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Srpanj 2010 u 19:37
liatris




ljetni jorgovan





alijum






bijeli alijum





Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 07:24
Sve ljepše, rascvjetanije, raznovrsnije... Bravo Josipa!!!
Taj helenium je stvarno ranoranilac, moji još pojma nemaju o cvatnji, a i ljepotan je isto. Nemoj zaboraviti skupiti sjeme od tih preslatkih gaillardia jer su koliko znam jednogodišnje ( pulchella ). Vidiš kak se brinem da ti biljke ne propadnu LOLWink
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 07:38
Josipa - divno!! Volim tvoju vikendicu, sve su mi cvjećke lijepe, a molim te da mi nešto više napišeš o monardi. Kako se i kada sije (sadi), koji su joj zahtjevi... Rado bih ju imala, pa me zanima.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 08:55
nevjerojatno lijepo draga josipa. Imaš predivan vrt u kojima kraljuje dojmljivo mnoštvo raskošnog cvijeća. Fantastična mi je slika s delphiniumima i tritomama. I ja volim monarde, imam ružičastu, ali nije tako bujna poput tvoje. Gdje si nabavila crvenu?
veselim se sljedećim slikama!
lijepi pozdrav
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 09:03
Prekrasan vrt! Ljetni jorgovan je fascinantan, ali ja ću ipak izdvojiti bijeli plamenac, meni najljepši LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 09:45
draga josipa ja neću ništa izdvojiti jer je to nemoguće za mene.sve je prelijepo, dugo nisam bila u tvom vrtu i imam šta vidjeti.svaka čest na trudu i tako urednom i lijepom vrtu.
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 09:45
Započeti jutro u ove predivne kadrove....neopisivo!
Bravo Josipa!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 10:19
Prekrasno. Sviđa mi se jako kako imaš grupe cvijeća, pa tratinu... Ali i cvijeće si posložila predivno. No to može samo znalac. Ja bih vjerojatno izmješala i po visini i po vremenu cvatnjeConfused
 
Šetnja tvojom vikendicom je užitak za oči!ClapClapClap
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 10:53
WOW!!Koja ti je ovo boja ljetnog jorgovana.Predivno.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 11:45
Tesko je naci prave rijeci divljenja za tvoj vrt.........
Posebno me odusevljava raznolikost vrsta cvijeca koje imas.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 12:14
Josipa.... famozno....SVE!!!!
Ja obožam kad je sve tako šareno, isprepleteno,povezano.....volim kad su cvjetnjaci tako bogati i šareni kao kod tebe. Hug
Oduševljena sam sa svime i najradije ne bi ništa izdvajala ali ipak moram helenij koji je prekokrasan i duplu gailardiu smile71, takvu još nisam vidjela.
Imaš pravi raj.... i zato uživaj draga pun gas.....Big%20smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 18:50
ajme ljepote! mogu li znati u kojem mijestu raste ovo lijepo cvijeće?
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 20:00
Velika pusa za sve koji su bili u posjeti kod mene.smile95
Baš ste me obradovale tako lijepim komplimentima.

Horti ,znala sam da ćeš prepoznati gajlardiju, tvome iskusnom oku ništa ne promiče.Inače ne sadim jednogodišnje cvijeće ali ova gajlardija mi se baš svidjela.. Za helenij ne brini biće sjemena.
Anaida, monarda je zahvalna trajnica kojoj treba puno sunca.Lako se razmnožava dijeljenjem ali i sjemenom.Javi se na jesen biće sjemena .
Retriver Dara ,crvenu monardu sam dobila od jedne žene iz komšiluka,a.da bi bila bujna treba joj prostora da se širi.
Mistiy.da ,imam dosta plamenaca u vrtu ali ovaj bijeli mi je najbujniji i najbogatiji., stvarno je lijep
Baka ,i ja pravim kardinalne greške a onda samo vadim i premještam.Nisam ti ja nikakav znalacSleepy
Antonija, ja sam u Sarajevu a vikendica u brdu na 600 metara nadmorske visine.
I još jednom hvala svim mojim dragim cvjetnim prijateljicama.

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2010 u 22:06
I ja sam uživala u prekrasnom cvijeću
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 11:29
Josipa predivno je u tvom vrtu i ne znam sto bi prije izdvojila
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 13:00
Josipa, zaboravila sam te pitati, jel ono sjeme bilo od tih aliuma? Onda budu i moji takvi jednog dana, za sad su još samo mini lukići LOL.
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 23:01
Ljetni jorgovan ti je predivan, a on se zove Budlea.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 23:36
jako lijepo, pravo osvježenje za oči
puno raznovrsnog cvijeća, mnoge nisam nikad ni vidjela
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,227 sekundi.