Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - josipino cvijeće na vikendici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


josipino cvijeće na vikendici

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 39>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2010 u 16:54
još slika lijepog cvijeća, predivno je u tebe!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2010 u 08:08
predivno
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2010 u 09:50
josipa, prekrasno te tvoje vrijedne rukice čuda čine u vrtu.sve pohvale ovog svijeta, pozdrav
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2010 u 01:09
Oduševljena sam tvojim vrtom. Malo je vrtova gdje je cvijeće tako bujno i njegovano.
Poseban mi je užitak vidjeti rijetke primjerke pojedinog cvijeća od kojih neke nisam niti imala prilike vidjeti u živo.
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 20:49
Josipa isprazni sanduče. Ja napisala čitav roman i na kraju ništa.
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 21:09
Originalno poslano od člana Fany54 Fany54 napisao:

Originalno poslano od člana josipa josipa napisao:

Ups..
 ova zadnja je greškom dva puta prebačena.
I još jednom moji favoriti ,još uvijek cvjetaju echinacea pink dabl dileght, i razzmataz






stvarno prekrasni cvjetovi a i sve ostalo  uživam dok šetam tvojim prekrasnim vrtom.Thumbs%20Up

Potpisujem sve napisano. Predivno!!!!!!!!!!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 21:30
Hvala vam drage cure, ne znam kako je kod vas ali kod nas u Sarajevu kiša nije pala mjesec dana. Stanje u vrtu je jako loše. sreća da sam prije par dana uslikala još par sličica.Pa evo da ih podjelim sa vama

Ovo je moj novi helenij Waltraud boja mu se mijenja od žute do naranđaste.





Još jedan novi Bruno skroz je crven



Ovo je helenij  Lili pop dobiven iz sjemena



Hortenzija paniculata se dobro drži i ove godine.



Od ovoga cvijeta sam očekivala puno više ali nisam baš oduševljena




Moji phoxići















Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 21:44
Delfiniumi ove godine posijani, cvjetaju uveliko.Stari su odcvali a mladi preuzeli štafetu











Ove godine nisam slikala ruže pa evo sada samo jedna lijepa engleska
Abraham Darby







različite rudbekije iz sjemena











Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 21:48
PREDIVNO TI JE CVIJEĆE!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 22:15
Hvala ti Antonija
Evo da ne kažete sve ima samo truba faliTongue
Velika pusa za to ide mojoj dragoj Alisici.







pelcerćić trube sada već ima drugog vlasnika






Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 22:54
Josipa  koje sve novitete imaš.Zaista sve predivno.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 23:12
Predivno,draga moja!Kako ti samo sve ide od ruke!.Truba ti je predivna!Moja ne cvjeta ni jedna.Tvoje biljke su baš sve zdrave i lijepe.Ja kupim presad biljke i ugine mi a ti iz sjemena napraviš džunglu!Divota!
Biljke koje su stigle od tebe sve su žive i zdrave.Čak šta više,bolje napreduju nego moje stare!LOL
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2010 u 23:37
Ja imam bijelu trubu a voljela bih imati i roza, žutu a i ljubičastu. smile58
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 06:19
Lipo ti je cviće ,a te trube su zaista veličanstvenesmile64
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 08:28
draga josipa predivno ti je sve, kad god hoću da dam komentar na tvoje cvijeće skontam da nemam adekvatnu riječ za tu ljepotu.kažeš da ti onaj lila penstemon nije ispunio očekivanja sigurna sam da bi ti se više svidio tamno crveni sa bijelom unutrašnjošću, pokušaću skupiti sjeme i misliti na tebe.
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 08:45
Hvala ti  magnolija, sigurno si mislila na phisostegiu da je penstemon.
Lili da si bliže ne bi bilo problema za pelcer trube.
Miro, Alisa Nunasmile75

Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 08:55
pa jesam baš na slici ne vidim neku razliku, a zaboravila sam napisati da mi nije jasno kako tako male brugmansije mogu cvijetati, moje ogromne a baš i ne vidim traga da će cvijetati.
a sad draga moja fino budi vrijedna i skupljaj nam sjemena tih divnih cvjećkica, a mi ćemo se potruditi da budemo fini i zaslužimo to.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 13:39
ova truba ti je prekrasna, prva liga je
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 14:25
Cvijeće je predivno, ali osim cvijeća me je oduševio i balkon... (mislim bar da je balkon na zadnjim slikama) savršeno uređeno, baš onako kako ja volim...
Dogs are quiet angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2010 u 14:32
Nemogu odoljeti, stalno sam kod tebe..... podsjeća me na engleske vrtove Hug.
Glavu gubim za našim miljenicama echinaceama a ti ih imaš zasigurno najljepšu kolekciju, a tu ih prate rudbeckie i heleniji  smile71.
Pratim te u stopu  Wink sve više sijem i nabavljam trajnice a sve manje ljetnice, tj. ove sam godine odabrala nekoliko njih koje ću u buduće sijati i gotovo.... Big%20smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.