Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - josipino cvijeće na vikendici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


josipino cvijeće na vikendici

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 39>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 17:27
fany ...kod mene je hrastolisna hortenzija  posađena u bašti. Ako je moja preživjela  sarajevsku zimu mislim da će i tvoja. Jedino mi nije prvu godinu cvjetala nakon sadnje ,ali to je normalno. Odgovara joj  i na suncu i u hladu.
Može se i u saksiji držati ako je velika i da je redovno zalijevaš kao i sve hortenzije treba puno vode.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 18:32
Predivno,draga moja!Kao i uvijek do sada!
Moja hrasnolisna hortenzija je uginula,mislim da sam pretjerala sa gnojivom,jer su uginule jos dvije obične male.Moja velika jedva se izvukla..Tako da sam sigurna da je do mene..
Tvoja-moja anbela super napreduje kod mene!
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 19:34
josipa hvala na savjetu presadit ću ja nu u vrt pa šta bude a i u pravu si klima je kod nas ista imam osjećaj da joj ne godi u saksiji jer mi jadno izgleda.smile113
Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 22:33
Slike Echinacea vec odavno cekam, raj za oci.
Samo se pitam kad stignes sve uraditi da izgleda ovako uredno i njegovano.
Ja o tom mogu samo sanjati
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2011 u 22:41
krasno, kod mene hortenzija nikako da procvjeta, a sad vidim da je to normalno, naime, tek sam ju jesenas posadila.
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 09:21
josipa sve ti je predivno kao i uvijek ja takvu urednost i raznolikost još nigdje nisam vidjela.stvarno svaka ti čast Clapsmile57smile55smile79
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 09:49
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Baš lijep ambijent. Od cvijeća mi se najviše svidio narančasti stolisnik.

i meni
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 10:39
prekrasno je kod tebe , onu hrastolisnu hortenziju prvi put vidim smile106
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2011 u 11:02
Imaš puno vrsta hortenzija, sve su lijepe. A i ostalo šarenilo je krasno.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2011 u 22:54
Draga komšinice morala sam svratiti u tvoj prekrasan vrt i odmoriti dušu,svakako ću poslije skitanja i lično svratiti da se nauživam u toj predivnoj raskoši cvjećkicasmile78
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 06:55

Onu hrastolisnu hortenziju vidim prvi puta. Lijepa je kao i ostale biljke koje sam vidjela u ovom vrtu (helenij, echinacea....).
Clap

Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2011 u 07:12
Krasni su ti noviteti Josipa! Baš mi je drago da si se predomislila i ipak stavila slike.
Jesu te echinacee iz sjemena ili si kupila biljke?
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 12:26
 smile79 Hvala svima  na posjeti
Horti,  ove echinacee su kupljene biljke. Iduće godine bi trebalo da bude iz sjemena novih.

I u mom vrtu sa trajnicama  je ove godine rascvjetano.Evo malo slika da uživate.














































Hidrangea arborescens Anabele i kraj nje mleda takođe arborescens, samo roza boje.






Ovdje se vidi malo izbliza. Tanke su joj još grane pa se sva objesila.








Prije ovih kiša i zahlađenja su hortenzije bile u groznom stanju.Sada su se oporavile.








.








Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 12:39















Žuti helenij i pupavica Sundown






Hortijev helenij, Thumbs%20Up






Crveni helenij







Još jedan žuti  sa pupavicom






Pa još jedan crveni






helenij Indianer Somer ze izrastao u diva. Nisam imala pojma da će ovoliki narasti. Još samo da procvjeta.








Sada malo žutoga












gajlardija žuta
















































Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 12:40
 Obožavam prošetati tvojim vrtom!!!!!!!!!
 Tvoje trajnice me svaki put nanovo obore s noga, a posebno echinacee. One oduzimaju dah!!!!!!!!!! smile71smile141smile141smile141
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 12:45
Hvala Tikvić,smile79 biće još  dođi opet
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 12:57
Josipa vrt tije stvarno predivan smile39 pupavice i helenijumi su predivni...a neke hortenzije prvi puta vidim  smile39 super!
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 14:46
Doktor za hortenzije...WinkBig%20smile Stvarno, nisam ni znala da ima toliko vrsta... jako su ti lijepe, svaka na svoj način. Naravski i ostalo cvijeće i cijelo okruženje je Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 15:31

šetati u tvom dvorištu prava je uživancija!

"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2011 u 16:07
Kontesa, Baka . Vilmač smile188
Tokom godina nakupilo se kod mene nekoliko vrsta phlox-a
Ovaj u prednjem planu najtamniji je Alisin.








































Možda se neki čine isti ali nisu svi su različiti .
Evo još jedna lijepa biljka od moje drage Alise.



Pa još jedna Alisina zasluga



















Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.