Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - josipino cvijeće na vikendici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


josipino cvijeće na vikendici

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 39>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2011 u 19:12
Na početku sam nešto zeznula Druga po redu je trebala da bude burbon Wariegata di Bologna
Evo sad slika




Uz Indigo ružu je trebala biti još ova slika njenog pupa gdje se vidi dobro njena boja.





Sory na greškama





Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
makk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2011 u 19:15
Draga Josipa, sva sreća da mi je srce zdravo (bar se nadam da je zdravo), pa mogu bez opasnosni gledati ovu ljepotu.
Indigo i Gloire De Ducher su moji faforiti, iako je zbilja teško izdvojiti najljepše između tolikih ljepotica. I ja imam takvu kao Indigo, ali je moja donesena iz Bosne i stara je bar 60-70 godina (zato joj ne znam ime).
     (")
    (\|/)
   __L_
   \___/http://cvjetnaoaza.blogspot.com
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2011 u 19:48
smile141predivne ruže...
Na vrh
acer69 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje acer69 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2011 u 12:47
Nisam neki ljubitelj ruža,ali ove su me fascinirale.Najviše mi se dopala ruža na prvoj slici.Svaka čast,Josipa na odabiru sorti.ClapClap
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2011 u 14:27
Ruže su ti fantastične!!!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 23:37
ajme, imaš puno krasnih ruža, ali mene oduševljavaju tvoje monarde i pupaviceSmileClap.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2011 u 23:32
Bez daha sam pregledavajući ovaj tvoj vtr,toliko ljepote dugo nisam vidjela.

smile64
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2011 u 09:23
svaka cast na ruzama,one su kraljice,ali echinacee odusevile su me,koliko vrsta i koliko boja,vauuuuuuuuu...
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2011 u 09:44
toliko prekrasnih zdravih ruža na jedno mjestu još nisam vidila!!!!!!!ClapClapClapClapClapClapClap
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2011 u 19:11
Josipa, molim pomoć oko sadnje i uzgoja hrastolisne hortenzije. Dobila sam ju prije par godina i još je u posudi. Na webu o njoj nema ništa osim da ima cvijet bijele boje. Sve što sam uspjela pronaći je na ovoj tvojoj temi pa te molim da me malo podučiš. Ja sam u Osijeku, dakle, niske temperature zimi, smijem li ju sad posaditi ili da čekam proljeće, koje stanište joj odgovara, hlad ili sunčano. Ako nije problem, napiši ono što misliš da je za nju bitno. Hvala
Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 22:03
zribal, ako ti je još u saksiji ostavi je do proljeća .
Moja je posađena u proljeće i to ljeto nije cvjetala ali je prezimila u bašti bez problema .  Hrastolisna hortenzija uspjeva jednako dobro i na suncu i polusjeni , pod uvjetom da uvijek ima dovoljno vlage.

Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2011 u 22:24
...i kad pomislim da me više nijedan vrt ne može baciti na koljena jer sam se na forumu nagledala beskrajne ljepote.....naiđem na tvoj vrt....
...pa to je ljepota koja se riječima nemože opisati....

Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2011 u 13:20
Originalno poslano od člana Lovro Lovro napisao:

...i kad pomislim da me više nijedan vrt ne može baciti na koljena jer sam se na forumu nagledala beskrajne ljepote.....naiđem na tvoj vrt....
...pa to je ljepota koja se riječima nemože opisati....



Upravo tako, kako Lovro veli!!!  A u tome i je prava čar CIF-a!!!!    Nemogu vjerovati da u ovom vrtu još nisam bila!!!

Zamišljam da se probudim u ljetno jutro u tvome vrtu, skuham kavu u velikoj šalici i s kavom odem u tvoj ružičnjak, sjednem na zemlju, naslonim bradu na koljena i samo gledam tvoj vrt, gledam, uz povremeno gutljaj kave...i tako do većeri uživat u mirisu tvog vrta!!!

Mislim da, ikoji smajlić gubi na moći, da prikaže bilo kakvo oduševljenje ili osječaje, svi u mi prejednostavni za taj posao!!

Delfinijumi, echinacee, RRUŽŽEEEE, astibe, stolisnici, graničice, pa bezbroj vrsta hortenzija.........koliko različitih varijeta iste vrste!!!

Iako ti je cijeli vrt prekrasan, ma kaj prekrasan...mislim da bi trebalo naći novi izraz za nešto takvo, najljepši dio vrta mi je ona veličanstvena cvijetna gredica koja ide cijelom dužinom kraj žičane ograde!!!  Prekrasno odabrane vrste, boje i oblici čine posebnu sliku!!  Cijeli vrt ti je zasužio da uđe na "Listu najljepših  vrtova" CIF-a!!

Dobro da si tako daleko, jer nebi dobro završilo po mene!!  UUUFFF, neko reče da se 1.maj slavi u Sarajevu??? 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2011 u 22:58
ovo što govori freland upravo bi i ja učinila da se probudim u tvom vrtu ,sjela i sanjarila u ljepoti boja mirisa...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 16:54
Kada dođeš u svoju temu, želim da te dočeka srdačan pozdrav, pa umjesto tvoje dobrodošlice nama, mi ostavljamo dobrodošlicu  tebi domačici!!!  A ovih dana sigurno nisi mogla do svoje vikendice, ali još malo pa će proljeće, a znaš da mi čekamo nove sličice!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 22:33
Koje bogatstvo boja a ruze ? Predivne su ti !   smile55
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 23:13
Uživala sam u šetnji.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 16:04
Došuljala sam se do tvoje vikendice, da vidim moju omiljenu gredicu uz ogradu, sa monardama, echinaceama .......... i jako se začudila koliko dugo te nije bilo u svojoj vikendici  !!  Ok za mene, ja sam oči naparila na lanjskoj gredici, ali . . . . . . . zaslužile smo i malo novih slikica !!  Zar ne ??

Lijepi pozdrav iz kišno-sunčanog Međimurja !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 20:16
Draga Free, hvala ti što me se sjetiš i posjetišThumbs%20Up na žalost ne stižem ove godine ništa na vrijeme pa ni odlazak na vikendicu .

Božur Alley Kat



vrtne gloksinije poklon ,od meni jako drage osobe




Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 20:36
puno raznovrsnog cvijeća,predivnoClapClapClapClapClap
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.