Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - bakin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


bakin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 17:51
Bila malo u tvom dnevniku radova i vidim da se tu radi punom parom! Od tolikog šišanja zaboli i mene glava!
Svaka ti čast kako sve to uređuješ ( tebi i TM, naravno)!ClapClapClapClapClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 11:31
Tu je bilo posla, ali se i vidi razlika, ošišano, pospremljeno, uredno.

Gledam tvoje lanjske begonije ..... ja sam kupila par komada, dugo su već bile posađene i ništa. Pa sam odlučila u te vaze staviti nešto drugo. Kad tamo stručnjak (ja) okrenuo naopako gomolje. Nakon intervencije sada polako rastu.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 13:40
Bako moja, zaista je šišanje kod vas alfa i omega... Razumijem zašto toliko o tome pišeš. Možda da TM i ti iduće godine nađete nekog nadničara, pa vi nadzirete a on šiša... Naravno, ako se slažete s tim i ako tako želite.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 14:32
Ajme Baka ja imam pola manje šišanja nego vi i uvijek sam u bedu kad me čeka taj poslić. Prvo kad pomisliš, šišanje živice i grmlja čas posla a kad kreneš  pa još malo, pa još malo a zabole ruke i ramena (barem mene) a nemam elek. škare nego sa običnim trsnim ili onim malo dužim Wacko
Nego... fino ste vas dvoje to zrihtali a i dobro se naradili, drugi put zaposlite malo i mladu radnu snagu....Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 16:59

Danas smo završili. Do prve kiše!Wink

Korijenko i mi smo nekih tridesetak i više godina sve samo škarama, onim dugim. A onda sam ugledala na cesti "Parkove" sa šišalicom i kupili i mi... spašava nas. Da ne kažem da je oštra kao mačeta i daleko bolje može srezati šiblje, žbunje i sve ono u što se pretvore naši grmovi i živice nakon duljih kiša.
Samo danas smo napunili 9 vreća od 200 l pokošene trave, lišća i palminih grana. Jer sam se na kraju upustila i u šišanje palmi.
Mladi? Sto problema... mogli bi ih organizirati jednom tjedno... ali.... a doći će i to vrijeme nažalost brzo!
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 13:22
savršeno! zbilja se vidi koliko ste napravili! čestitam!
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 00:50
Baka, danas sam ošišala svoju sivu santolinu po tvom savjetu. Pustila sam ju da ocvjeta, a onda škare u ruke. Pokušala sam ju oblikovati u polukuglu. Kako to radim prvi put, nisam baš sigurna jesam li dobro napravila. Mladice su naravno zabodene u zemlju. Nadam se da će se primiti.
Sutra je novi dan.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2010 u 08:30
Hoće  sigurno.Big%20smileA mi prvih 8 kupovali! Umjesto da sam kupila dvije i.... Sad "pikam"dalje sama!Big%20smile
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2010 u 00:33
Koliko ste samo posla napravili!! Posjećujem ja i tvoj vrt, uvijek je sve uredno i na svom mjestu. A sad sam vidjela kako to izgleda kad se krene u šišanje i oblikovanje. Ima tu bome posla! 
Sutra je novi dan.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.