Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Saara - radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Saara - radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 56>
Korisnik
Poruka
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 11:11
A sve bi bilo odlično da sam uzela pravi prah odma. Uffffffff
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 11:30
i s pravim prahom i nepravim...kutijica je savršena..da nam nisi sve ovo ispričala, ja ne bi skužila..uvijek postoji odsjaj od blica...
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 14:57
Originalno poslano od člana saara saara napisao:

Evo jedna je tetica salvetica naručila istu...doduše ima razlika, ali mislim da je to to. Šaljem sutra, nisam stigla prije.



STIGLA JEEE..prelijepa je ,tako nježna i prozračna Big%20smile Lavandi se isto jako sviđa već je posložila svoje koraljne narukvice unutra i na počasnom mjestu je...hvala ti divna je smile78 al imam primjedbukoja definitivno stoji a to će se svi samnom složiti...ovakve radove ne bi smijela davati nepotpisane..tko zna možda postaneš planetarno popularnaLOL..
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 15:23
e da znaš da sam pomislila na tebe kad je saara rekla da ima narudžbu...e je ovaj svijet selo malo....
Lijepa mi je i ta druga lavanda i napravno ona crna krasota koja te namučila a ipak je jako lijepa.Heart
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 15:25
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Meni se sviđa! Ja inače imam problem sa 2k, pa sve što drugi naprave za mene je veliko umijeće!
 
Anđelka...ova rečenica se sad već dugo provlači kroz postove. draga ako želiš ja te pozivam u svoj skromni dom i rado ću zajedno s tobom napraviti jedan rad ili dva svejedno pa da vidimo što to tebe muči...ako si zainteresirana pošalji mi pp.Wink
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 16:15
pa znaš.. mislim da samo ja imam kćer imenom LavandaWink..bar na našem forumu (viš kak je to dobro)
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2009 u 22:00
Ej tetice fala vam. Duda nekako se meni neugodno potpisivat, ali možda imaš pravo. Eto potpisat ću ti Klimta ako ikad stigne ona kutija. Bila sam i jučer još je nema.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 08:24
nema žurbe draga kad stigneš stigneš Big%20smile..a za potpis ti kažem iz vlastitog iskustva..ispalo je da ako nisi poznat u dotičnim npr.umjetničkim krugovima onda ti svatko od već etabiliranih umjetnika može "ukrasti" tvoju ideju,djelo...sad ti se ne čini to ništa ali vjeruj nije ti drago i imaš malo gorak okus u ustima da si ispo bedak..eto tako sam se ja osjećala kad me moja tzv."prijateljica" preveslala i jednostavno si uzela za pravo da prisvoji moju "mustru"...zato ti lipo spremi negdje neugodnost i potpisuj svoje radove makar bi ja i bez potpisa uvijek tvoj rad prepoznala smile78pusa s murtera 
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 10:15
menije kutijica savršena ma što god ti o njoj mislila...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 10:55
čuj draga ona crna kutijica po kojoj pljuckaš...ni tak loša ..pazi motiv je onak malo hipijevski(mislim iz onog doba dijeca cvijeća)i sa ovom doradom si joj dala štiha iz onog vremena tak da izgleda staro ima tvoj tajo pravo..nije za moj ukus al kutijica je ok Thumbs%20Up
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2009 u 16:10
Meni se kutijica sviđa i ja uopće ne vidim tu greškiocu koju ti vidiš..i meni izgleda kao odsjaj od blica.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 13:25
Saara molim te reci mi koji točno cracke lak koristiš i gdje ga kupuješ?Jako mi se sviđa kako to izgleda na tvojim radovima.Do sada nisam kupovala dvokomponentni pa nemam iskustva.Sljedeći tjedan prolazim kroz Zg i otišla bi ga kupiti smile143
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 17:13
Koristim iz Lumosa medium dvokomponentni lak od Stamperie
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2009 u 20:14
Hvala Saara,informacija zlata vrijedna.TongueTongueTongue
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 00:19
kutijice su prekrasne!
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 19:53
Evo nova. Ne da se slikat dovoljno dobro. Ne znam vam je baš fotografijom dočarat














Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 20:14
Saara prekrasna je i preslatka.Mali bombončić smile40
Dobro se vidi,bolje je na bijeloj podllozi.Mislim da svi imamo taj problem s ffotografiranjem.Kutijice koje sam jučer stavila u stvarnosti izgledaju ljepše a tu su mi ispale nekako anemične,
Ali na fotki se nekada i ne vidi neka greškica pa to zna biti i prednost
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 21:01
dooobraaaa! meni se baš sviđa jako!
 
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 22:58
saara radovi su ti prekrasni!!! eto, samo to cu reci jer nemam rijeci!! zbilja ljepo, maštovito i raznoliko smile141
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2009 u 23:06
Ajme majko što je dooooooooobra!!!! Wooow!!...posebna je, po-se-bna... kako si super izvela ovu raspucanost na slici žene, stvarno izgleda ko da joj je potrebna restauracija, a potpuno je nova...dakle, postigla si fenomenalno vjeran izgled starinske kutijice....sve čestitke draga Saara Bravo%20!Bravo%20!Bravo%20!Bravo%20!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3334353637 56>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,016 sekundi.