Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje vrtne biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje vrtne biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  123 73>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moje vrtne biljke
    Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 19:39
Našla sam par slika od prošle cvijetne sezone,pa da ih podijelim sa vama....To je samo mali dio od onoga što je cvijetalo prošlo proljće i ljeto kod meneSmile
tulipani i narcisi..




Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 19:42
par gazanija,koje su nazalost uginule tokom zime,al na proljeće kupujem noveSmile


ljiljani




Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 19:45
ruze(meni jako drage cvijetnice),dio ruza,samo neke koje sam slikala






Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 19:53
petunije



clematis pillu(poklon od moje jasminee)Smile

Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 19:56
par gladiola





fuxija

i mix pored garazeLOL

dosta od mene za sad...da vas ne ugnjavim previse svojim mezimicamaSmile
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 19:57

evo fuxije,greskom je uletjela dupla slika gladiole umjesto ove...
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 20:01
alisa kako lijepo cvijeće a tek ljiljani.Ja sam u jesen posadila jedan ljiljan valjda mu neće štetiti ova zima.Je li ti svoje ostavljaš u zemlji preko zime.Možda je glupo što pitam ali nemam baš nekog iskustva sa njima.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 20:09
Originalno poslano od člana nuna nuna napisao:

alisa kako lijepo cvijeće a tek ljiljani.Ja sam u jesen posadila jedan ljiljan valjda mu neće štetiti ova zima.Je li ti svoje ostavljaš u zemlji preko zime.Možda je glupo što pitam ali nemam baš nekog iskustva sa njima.

Nuna ni jedno pitanje nije glupo..I ja sam nekada nekoga pitala i učila.Ja  svoje ljiljane nikada ne vadim iz bašte,opstaju i dobro podnose zime,samo ponekad treba i dvije godine poslije sadnje da se adaptriraju i procvijataju(bar kod mene takav slučaj)..Ja se uskukam nema mi ljiljana i kupim nove lukovice,a ono izniknu i stariSmileVole sunčana mjesta i ako su u sjeni krivi im se cvijetna drška prema suncuSmile
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 20:13
Prekrasno šarenilo!!! smile89
Na vrh
MARKEZIT View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 301
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MARKEZIT Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 20:35
Prava cvijetna oazasmile94
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 21:11
Pas kod tebe alisa nema što nema, a kako ćemo tek na proljeće uživati u ljepoti tvoj vrta.
Ruže zaslužuju sve pohvale - prave su kraljice.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 21:50
Ali..gledala sam bas ovih dana Gladiole u Bakkerovom katalogu, 40 gladiola-4 razlicite vrste-kostaju 9,99 eur..i cijena im je Ok..ono sto me interesuje Jest da Ako ih posadim u vaznu(jer nazalost,kao sto vec i sama znas-ne mogu u dvoriste) hocu li postici isti rezultat kao vi koji je sijete u dvoristu?
Hvala ti unaprijed!!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 21:59
Jasmin i ja sam kupovala ta veća pakiranja ali vrlo često ne budu one boje kao na slici,posebno u tim vecim pakovanjima,ali nema veze ,meni su super sve..Vidi mozes da ih sadis u saksije,ali trebas imati dobar potporanj za njih,jer one kad izrastu onda su baš nestabilne,ja ih povezujem i u basti a ne da su jos u saksiji...Budu lijepe i u saksiji,bar meni...Na tebi je da odlučiš,i ako iskreno ja ih ne bih u saksijama sadila,radije bih kupila neke druge biljke za saksije..Il ne bar toliko komada,uzmi neko manje pakiranje od par komada da zadovoljiš zelju za ovom biljkomSmile(moj savjet)
silvek,markezit i trisa,hvala na pohvalamaSmile,imam ja jos slika al dok uhvatim vremena, uskoro će i proljeće pa će biti svjezih izvjestaja iz vrta...
Na vrh
jasminaaa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasminaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 22:14
jasmina,vidjela sam da u bakkeru imaju gladiole ali minijaturne.ne rastu onoliko visoko kao ove i vrlo su pogodne za saksije.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 22:15
100...200...50...evo pronasla sam jedno pakovanje od 25 komada,hehee..
mozda mi se sve i ne prime, ..Hvala ti Naj,Najljepsa... Vidjet cu sta ce jos reci moja draga Andjelika,ovdje u Bergamu,jer ona ima iskustva s Bakkerom... Hvala jos jednom!!


Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
jasminaaa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasminaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 22:16
Pošto sam veoma dobro upućena u alisin vrt mogu samo reći da je prekrasan a ovo proljeće ćemo ga još više popuniti LOLLOLLOL
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 22:18
gladiole i ona ljubičasto-bijela ruža su super Clap koliko znam,gazanije su ljetnice i ne preživljavaju na kontinentu preko zime,ili ih siješ svako proljeće ili kupiš nove sadnice,ali jako su zahvalne Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 22:22
Originalno poslano od člana jasminaaa jasminaaa napisao:

jasmina,vidjela sam da u bakkeru imaju gladiole ali minijaturne.ne rastu onoliko visoko kao ove i vrlo su pogodne za saksije.


Mislim da su bas ove o kojima sam mislila i ja...Gladioli mix-25 kom. 9,99 eur.
Jedini su koji idu visinu od 60-80 cm. Jako su lijepe na ovim slikama..vidjet cemo ..Hvala ti!!!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 22:28
Originalno poslano od člana jasminaaa jasminaaa napisao:

Pošto sam veoma dobro upućena u alisin vrt mogu samo reći da je prekrasan a ovo proljeće ćemo ga još više popuniti LOLLOLLOL

A ne kazes da sii ti vecinski krivac popunjavanja mog vrtaShocked,malo-malo i ide jasminaa sa nekom biljkom za meneSmile

Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 22:31
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

gladiole i ona ljubičasto-bijela ruža su super Clap koliko znam,gazanije su ljetnice i ne preživljavaju na kontinentu preko zime,ili ih siješ svako proljeće ili kupiš nove sadnice,ali jako su zahvalne Smile

Da znam da su ljetnice,ja ih ne sijem nego kupim gotove biljke..Ali pokušala sam da ih preko zime sacuvam u saksijama i nije uspijelo,jednu saksiju sam poklonila markezit i njoj su ovih dana cvijetale čakSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 73>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,402 sekundi.