Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje vrtne biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje vrtne biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 73>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
jasminaaa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasminaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 22:31
znaš ti mene,odem fol nešto prohodati a vratim se uvijek sa nekom biljkom ali u paru EmbarrassedLOLLOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 22:35
evo još samoooo majooo od meneEmbarrassed






Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 22:37




Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 22:38


 i eto necu vise da vas smaram do proljećaBig%20smile
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 22:40
Originalno poslano od člana jasminaaa jasminaaa napisao:

znaš ti mene,odem fol nešto prohodati a vratim se uvijek sa nekom biljkom ali u paru EmbarrassedLOLLOL

Da znam te vrlo dobroooo,i ja onda moram da seEmbarrassed
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 09:42
samo ti nas i dalje smaraj,do proljeca ima jos dana i dana
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 19:17
Suuuuper!
A šta je na prvoj slici od jučer, nešto sa sitnim plavim cvjetićima i ljibičaste kugle na drugoj slici, na drugom postu ( između crvene i ljubičaste dalije)?
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 23:17
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Suuuuper!
A šta je na prvoj slici od jučer, nešto sa sitnim plavim cvjetićima i ljibičaste kugle na drugoj slici, na drugom postu ( između crvene i ljubičaste dalije)?


To sa sitnim cvijetićima više je ljubičasto nego plavo,al tako aparat prikaze...Zaboravila sam imeEmbarrassed,potrudit cu se da se sjetim,a ono kao lopta je visoki PHLOX,imam ga i u bijeloj i onoj boji,s tim da je i on više  taman na slici a u prirodi je više svijetal..tacnije roza bojeSmile
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 07:48
Alisa, za svaku pohvalu. U tvom vrtu zaista ima predivnog cvijeća.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 12:16
Alisa fotografije su prekrasne samo Vas molim ako može razmak između njih radi lakše preglednosti. I što je ono na prvoj slici u cvatu?
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 12:51
Prekrasno cvijeće baš me raspoložilo u ovom sivom,hladnom danu.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 17:36
Hvala svima na pohvalama...Ono cvijeće sa prve slike je A Tradescantia budding.Napokon sam saznala ime,zahvaljujuci jednoj dragoj prijateljici(babac hvalaa)Već jednom davno mi je identificirala ovu baštensku trajnicu,ali ja zaboravim ako ne zapisem.....Smile
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 19:17
mašala, kakvo cvijeće .kako ga do sada nisam vidjela?
Kako se zovu ruže na trećoj i petoj slici.To je moja boljka
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 19:38
Originalno poslano od člana josipa josipa napisao:

mašala, kakvo cvijeće .kako ga do sada nisam vidjela?
Kako se zovu ruže na trećoj i petoj slici.To je moja boljka


Josipa stvarno ne znam nazive ,jer onu bijelo-roza sam kupila u agrikomu i dekleraciju izgubila tako da ne znam naziv..Onu bijelu sam kupila isto u agrikomu pod nazivom cadinal crvena,i stvarno je cvijetala crveno jednu godinu,a vec par godina cvijeta bijelo...I ja obozavam ruze,imam ih dosta,imam i onu starinsku od koje se sok pravi,"djulbesecerku".Ona zuta,roza i ostale moje ruže tj.80% mojih ruža su nastale uz reznice,i na te ruze sam posebno ponosna i sad je u basti nekih 30-tak reznica ,koje su u jesen stavljene,nadam se bar 10 da ce se primiti...Smile
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2009 u 20:06
Evo da malo osvjezim temu i fresh slikama.LOLDanas sam išla da kupim neke stvari za kuću,ali sam se vratila i sa dvije nove ruže.Juče sam provela dan po garden centrima,naravno sa Jasminom,i dobila sam  od nje,pampasicu i božur....Još uvijek je slaba ponuda kod nas vrtnih biljka,još je rano....Ali ipak nešto se nadje...
Prvo ruže,jedna je ostala kod mene,a druga ide jasminii(morat cu opet sutra po još koju ružu)Samo se nadam da ce boje biti bar priblizno kao ove na slici...



Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2009 u 20:22
I to bas ruzama si se ponovila ..znam da ih najvise volis od cvijeca i bas si lijepe nasla... !!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 13:23
Hvala Jasmin,i danas im opet nisam mogla odoljeti,pa sam kupila opet ..Neke sam poduplala jer idu na dvije strane..Pola meni,pola.....hahahha


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 13:28
Ova Pascali je predivna.
život je more
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 13:35
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Ova Pascali je predivna.



Da,Lantana i mene je oduševila,pa pošto sam onu od sinoć poklonila,jutros sam otišla po drugu.Samo se nadam de će biti priblizno lijepa kao na slici.I prije sam kupovala ruže od green gardena i bile su sve ok,i sve kao na slici,pa se nadam da ce i ove...Smile
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 23:20
Samo vi ... podrzavam vas !!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 73>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.