Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje vrtne biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje vrtne biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 73>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2012 u 19:33
e komšinice moram te pohvalit,divne cvjećkice,napredne,zdrave,rasvjetanesmile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 21:16
Cure moje lijepe,hvala vam na posjeti..Stigla je jesen pa i nema nekih svjezih slika za pokazati...Imam nesto malo,ali dok me popusti ljeningitis stavit cu :D
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2012 u 21:22
nema te neko vrijeme, ali kad se pojaviš uvijek s predivnim slikama daj daj još malo
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2012 u 14:14
Alisa potpuno sam ošamućena količinom lepote koja me je zapljuskivala sve vreme dok sam šetala tvojim vrtom.Totalno sam oduševljena raznovrsnošću ljiljana,ruža,hosti...svega
Iz godine u godinu ti je vrt bivao sve bogatiji i bujniji...ne mogu ti opisati moju fasciniranost
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2012 u 15:02
Hvala vam drage moje na posjeti!Kako je napolju zima i snijga bude nema se šta pokazati.Uživam u sobnim biljkama ovih dana..Cvjeta po koja orhideja,hibiskus,amarilis...Uskoro cu staviti koju sličicu..
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2012 u 16:24
Jedva čekam nove slike
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2012 u 16:09

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2013 u 13:15
Kamelija biti ce slika,uskoro!
Monstera,hvala ti puno i ja tebi želim sretnu Novu 2013.godinu!
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2013 u 14:50
Hvale vam drage moje i vama sve najbolje u Novoj!Kod mene je vrijeme nikakvo,bilo snijega,pa smoga pa kiše.Čas toplo čas hladno,a zrak užasno zagađen.Slikala sam malo po baši pred izmaku sezone,pa ću sada da vam pokažem sličice.Do proljeća uživam u sobnim biljkama..
Heimatmelodie cvjetala je do snijega



I augusta luize je cvjetala do snijega

I bungevilija vera je cvjetala

cinije




neveni


kadifice






hrizanteme

achimenes

Jedan zločasti cvjetić :)



Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2013 u 15:20
Malo kucne atmosfere :D








Ovaj je na lječenju u kupatilu.Donešen je sa dosadnim bijelim ušima..







euphorbia

džungla

Ovaj fikus bio je visok preko 2 m,ali sam ga morala odjrezati na pola zbog transporta.On sada tjera nove grane na starom stablu,srablo je poprilično debelo..





Jedva čekam proljeće i novu cvjecarsku sezonu,do tada ću ovom slikom da se tješim.Ovako kod mene bude u prvim danima proljeća..

Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 19:18
krasne su ti orhideje a i ostalo.I ja jedva čekam da dođe proljeće
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 19:21
Biljke su ti prekrasne,svaka čast na trudu
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 19:26
Lijepo je vidjeti cvijeće u ovim tmurnim danima,sviđa mi se tvoja đunglica.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2013 u 19:39
 Draga imaš ti i zimi prekrasnog cvijeća i ja također čekam slike tvoga proljeća,ljeta,jeseni jer imaš toliko toga pokazatismile64
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2013 u 00:07

Bome, ti se Alisa i imaš čime tiješiti. One klupice naprosto pozivaju da se čovjek zavali u hladovinu i uživa u finoj kavi i nekom sočnom kolača. To su trenuci koji su meni neprocjenjivi. Vidi se da nam svima zima dugu traje i da svi čeznemo za lijepim danima. Ali brzo će i to, a do tada uživaj u svom lijepom i njegovanom sobnom cvijeću.

                                       
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2013 u 17:34
graga moja nakon dužeg vremena navrati i kod tebe,,i šta sam imala vidjeti....,a sve predivno kao i uvijek,,,smile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2013 u 17:34
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

draga moja nakon dužeg vremena navrati i kod tebe,,i šta sam imala vidjeti....,a sve predivno kao i uvijek,,,smile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2013 u 14:53
Hvala svima na posjeti mom skromnom biljnom carstvu :)  Zima je,pa se nema šta pokazati.Ova zima je blaga do sada,bar kod mene,kakva će biti  o kraja Bog zna.Dok ne ode skroz iz mog vrta ja se tješim sobnim biljkama..







mladi adeniumcici


ovo su novi,posijani nedavno.Lijepo napreduju..


kaktusi koji su nastali iz sjemena


amarilis kolibri dao je sjeme.


Vrijeme je da se krene u sjetvu!Danas me obradovala i jedna draga forumašica koverticom punom sjemenja.Hvala joj još jednom :)

Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2013 u 19:07
Nauživala sa se šetajući tojim carstvom, ne biih izdovjila ništa jer se ne mogu odlučiti naprosto je sve smile120ali zloćka bih ipak pohvalila jer mi izgleda dobroćudno u odnosu na moju vješticu
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2013 u 09:50
prekrasno kućno cvijeće,orhideje su ti posebne.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6768697071 73>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.