Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje vrtne biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje vrtne biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 14:35
Tulipani su i meni najdraži, doista su ti svi od reda prekrasni.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 18:25
Ženo draga, gdje ih sve nađe? Predivni su!!
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 13:58
< ="text/" ="" ="/B1D671CF-E532-4481-99AA-19F420D90332etdefender/huidhui.js?0=0&0=0&0=0">smile227Bravo!!!!
Na vrh
zvončica3 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 99
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvončica3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2013 u 14:51
Predivne slike, zarazit ću se ovim tulipanima...imala sam ih do prije par godina, kad su mi sve uništile voluharice i onda sam si rekla da neću više...ali svakog proljeća kad vidim rascvjetale vrtove, pa sad i ove slike....mislim da ću promijeniti mišljenje.smile56
Na vrh
OSica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1105
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OSica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 10:24
Prekrasni su ti tulipani,ne zna se koji je ljepši.
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 22:45
Vidi se da voliš tulipane jer uistinu imaš zavidnu kolekciju. Posebno mi je lijep zeleno bijeli, je li to njegova prava boja ? 


Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2013 u 22:55
Kolekcija za divljenje, skidam kapu ovoliko boja i različitosti nisam vidjela na jednom mjestu i u ovo vrijeme, kod mene i listovi već požutili pa još koji dan idu van
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2013 u 23:55
ajme draga koja kolekcija ruzaShocked, ljiljanaShocked, tulipanaShocked.........I ostalog divnog cvijeca -prekrasno sve.
uzivala sam kod tebe-stvarno divno.
pozdrav iz Hercegovine
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 00:20
Ooo,drage moje hvala vam što ste obilazile moj vrt.Bucka,tek vidim tvoje pitanje,nadam se da nije kasno za odgovor,ti tulipani su baš kao i uživo.Slika je vjerodostojna.U početku su tamno zeleni,vremenom postanu blijedo zeleni..
Klaudija,drago mi je da si svratila :)  Imam punooo svježih slika ali sam se ulijenila za postavljanje na forum..Za koji dan ću staviti koju sličicu svježu :)
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 00:32
s nestrpljenjem iscekujemSmile
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2013 u 01:11
Hej,gospodarice kolekcije predivnih lala,i bilo je vreme da se pojavišsmile178 
Tvoje prelepe lale su odavno prošle,a znaš kako naš narod kaže...'od stare slave se ne živi'LOL zato daj te sličice 'vamo,jedva čekamo smile79
The impossible is often the untried.
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2013 u 23:04
Auuuuu,pa ja sad vidim koliko lala imas,meni su nestaleWinkLOLLOLLOL,zaista veliki broj,i meni su omiljene,bogami imas i pozavidnu kolekciju koje cega i sve lepo zdravo,svaka castsmile141
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 14:27
Sve je prelijepo,ali ruže i tulipani su presavršenismile169
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 23:16
Draga Alisa tvoja kolekcija tulipana me oduševila,prekrasno!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 23:26
I ja sam malo prolistala u natrag i uvjerila se da je kolekcija stvarno predivna !

                           
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 511
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2014 u 08:42
tulipani, hibiskusi, dalije, ljubičasta ruža smile64
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2014 u 14:15
Debeeeeela se prašina nakupila u ovoj mojoj temiEmbarrassed Hvala svima što ste posjeivali moj vrt iako nije bilo novih slika.Malo(više) sam se ulijenila,ali evo ispravljam grešku..Ovako je kod mene ovih dana:






Pa jedan mali buketić mirisnih zumbula


Narcisi








Moja magnolija susan ove godine nije obilna u cvjetanju


Bijeli puzajući flox prvi je odcvjetao svoje

muscariji,debeli i mršavi :D



Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2014 u 14:20
Posađene su i nove ruže






bijela aubertia


pa još malo bijelog floxa

visoka primula


arabis


šeboj


proširena cvjetna gredica  za potrebe novih ljiljana :)

Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2014 u 14:28
Trešnje u beharu


Tikvić,vidi me :)

Papigica,impatiens niamniamensis(Bromi vidi kako je dobro pazim)
[URL=http://s259.photobucket.com/user/enterijer/media/2014/10155604_10201566838679698_536299311_n_zps8717210d.jpg.html][/U

Evo dio mojih tulipana:



Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2014 u 14:33
Prelijep ti je vrt, pun novina!!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,223 sekundi.