Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje vrtne biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje vrtne biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 73>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 12:46
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Alisa u zemlji čudesa!
Vrt je lijep ali ja uvijek kažem da me oduševi kada netko ima prostora za ovakve zelene površine kao kod tebe. Voljela bih po toj travi prošetati bosa, to nisam napravila u zadnjih 100 godina!!!
 

I da slikaj mi još tvojih ruža....

Proljeće pozivam te u šetnju po travnjaku,bosa,naravno..Hehehe.Nema opasnosti za tvoje tabane,jer ja kada god sam u bašti skupljam svaki kamenčić,svaki višak i nosim u kantu.Tako da je sve čisto...Jedinoooooo,ima pčela u maslačku .Ruže ću slikati,već su dobro u pupovima,uskoro će biti cvijet,pa slikam...Ne znam ni sama koliko ih imam,nešto su kupovne,nešto sam sama uzgojila iz reznica.Jedva čekam da krenu u cvatnju
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 13:18
prava zemlja čuda ClapClapSmileSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 13:28
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Alisa u zemlji čudesa!
Vrt je lijep ali ja uvijek kažem da me oduševi kada netko ima prostora za ovakve zelene površine kao kod tebe. Voljela bih po toj travi prošetati bosa, to nisam napravila u zadnjih 100 godina!!!
 

I da slikaj mi još tvojih ruža....

Proljeće pozivam te u šetnju po travnjaku,bosa,naravno..Hehehe.Nema opasnosti za tvoje tabane,jer ja kada god sam u bašti skupljam svaki kamenčić,svaki višak i nosim u kantu.Tako da je sve čisto...Jedinoooooo,ima pčela u maslačku .Ruže ću slikati,već su dobro u pupovima,uskoro će biti cvijet,pa slikam...Ne znam ni sama koliko ih imam,nešto su kupovne,nešto sam sama uzgojila iz reznica.Jedva čekam da krenu u cvatnju
 
 
Eh to i ja jedva čekam kada ti ruže procvatu to mi moraš slikati...
A na travi bi najbolje pasala i kavica onako na dekici...jooooooooj, evo mi već i miriše ...Tongue
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 22:08
Proljeće požuri,da se kafa ne hladi.....Evo još malo sličica od mene...

amarilis svaki dan sve vise otkriva cvjet..

zvončic..
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 22:10
Ostić


rododendron

njegov cvjet
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 22:12
Danas smo dijana i ja išle malo u šoping,i kupile razne ljetnice,i visteriju....
Pogled na gepek....




visterije...

Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 22:14
Ona treca cvjećka u autu je moja najljepša ruža..




Neke biljke su već posadjene,neke čekaju da dobiju mjesta.....
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 22:16
bio je to odličan šoping!
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 22:18
alisa , i nas travnjak je na glini i ja ga znam ispikati (ne bas redovito )  sa
 
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 22:20
Jako lijepog cvijeća ste nakupovale. Još samo zasaditi i uživati!
Zna se da je najljepši cvijetak - ona ruža ne u gepeku, već na zadnjem sjedalu.
Pusa tvom cvjetku!smile78
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 22:23
Zvrk,hvala na savjetu..Uh,da je samo glina u pitanju bilo bi dobro,nego ispod te gline ima nasipa od razne šute....Ali eto,nekako se trava bori sa svime i napokon je zazelenila...Već sam vidjela kod Vepra ovu spravicu,morat ću je potražiti kod nas...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 22:27
jako lijepo si se ponovila, ali rododendron je nešto posebno, neznam da li mu je ljepši cvijet ili listovi.
život je more
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 22:31
Hvala svima...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 22:59
I sve gledam i razmišljam šta opljačkati od tebe -ali neću ništa  sve je genijalnosmile78
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 09:20
Super si se ponovila!!!
A ona ruža na zadnjem sjedalu ti je naj, naj, naj ljepša ruža!!!
 
A kaficu ćemo jednom drugom prilikom popiti...bar se nadam!!!
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 12:09
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Super si se ponovila!!!
A ona ruža na zadnjem sjedalu ti je naj, naj, naj ljepša ruža!!!

 

A kaficu ćemo jednom drugom prilikom popiti...bar se nadam!!!


Nadam se i ja,da će biti kafica,nekad valjda....
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 12:13
Eto neda se nikako preskočiti kad uvijek ima nešto novo i jako lijepo i kako ne zatražiti -ALIIIIIIII moram te stvarno pohvaliti ti si zakon ----legenda smile232 jer i ti mene svagdje hvališ pa moram ija tebe -uhhhhhh.smile79
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 12:16
U mojoj maloj bašti ima i par stabala raznih vočki.Imam dvije kruške,3 jabuke,2 trešnje,2 višnje,kajisiju,breskvu..Malo sam ih slikala ovih dana,ne sve samo par..Sve su mlade,tek su rkenule sa radjanjem,i imam jednu kalemljnu,jabuku
Red voćaka..

jabuka u beharu


breskva

kalemljena jabuka

Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 12:19
Smrče,srebrena jedna druga zelena..

srebrena

moje višnjice

pajasmin

pun je pupova
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 12:20
Mladi bijeli jorgovan ima prve cvijetove




Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 73>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,236 sekundi.