Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sandra.L - moja galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sandra.L - moja galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
Poruka
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:31
moj favorit je slika s ljubičicama,tako je savršeno raspucana...ma prekrasno....

a ova ideja s prekidačima ti je genijalna!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:33
vidiš kako franjica i ja odmah primjetimo pukotine koje su toliko savršene, odavno nisam vidjela kod nekog takvu ujednačenost...
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:36
I lijepo moje dijete slikano prije 11 godina, a okvir preuređen neki dan:
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:37
Pridružujem se pohvalama za ljubičice! Divno!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:37
I sada još neka mi netko otkrije tajnu: rotiram sliku u photobucketu, ali u postu je opet "ležeća", ali ne svaka. Zašto ne svaka i kako da to riješim?
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:43
Ljubičice... predobro... prekrasno... ma stvarno nemam riječi!!
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:43
Cure, hvala! A ljubičice su plod maltretiranja ostalih forumašica sa pitanjima "a kako ti to radiš". Dvokomponentni, medium, mazano u svim smjerovima jer za njega ne treba paziti na smjer, mrvčicu deblji sloj, ali deblji u smislu onoliko koliko sama podloga i gel pitaju, ništa predebelo, onako koliko se da razvuć. I ne dirati i dodavati kada se već počeo sušiti samo se sve pokvari (iskustvo!). Iako mi se čini da se ovako mali motivi malo izgube u toj gustoj mreži, možda bi bilo ljepše na nekom većem cvijetu, što vi mislite? Franjica, a da održimo jedan tečaj na Viškovu koju subotu Wink ?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:43
Ki to zna i mene taj photobucket nekad dovede do ludila, pa sad iden na neke druge varijante.
Iman neki grdi šalteri, vaje kraden idejusmile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:47

Moji nisu bili tako grdi, ali gledan va njih već 10 let, a soldi za novi niman... aš ne otejen bilo kakovi ... Big%20smile Samo kradi, nisan nikakov copyright stavila, nećeš va pržun finit, ni penziju ti za duševne boli neću zet...

Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:49
Ajme a ko će vas razumit?
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 23:02
Je, Spring, nije baš pristojno od nas kad nas ne mogu svi razumjeti. Da ne bude nesporazuma od sada pišem isključivo na našem - engleskom, da me svi mogu razumjeti smile96
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 23:05
Triša, Sandra prekrasno vas je "ćut" i sve pohvale idejama i naravno radovima          ne mogu odgonetnuti pukotine na okviru ali poseban je gornji dio
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 23:14
Gogs, to ti je dvokomponentni sottile, a ne pitaj kako sam to napravila. Mazala, pa tako ispalo. A mazala cijeli okvir na isti način. Tongue
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 07:18

Kalendar u uredu, da mi bude lijepo kao doma:

 
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 07:54
Sandrina, šarenice jedna...koliko boja i motiva i pravaca i svačega woooooow....Super ti je sve, ma rekla bih više zakon! Tako ti se mi mladi izražavamo LOL
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 08:53

Takva sam ti ja, malo dijete u dugačkom tijelu Tongue. Nikad neću odrast...

Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 08:55
Originalno poslano od člana Sandra.L Sandra.L napisao:

Takva sam ti ja, malo dijete u dugačkom tijelu Tongue. Nikad neću odrast...

 
ha ha ha...a ja u širokom...ma bitno da smo djeca a sad u kakvom tijelu , who cares!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 09:36
Super, posebno ljubičice i kalendar....još, još radova! smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 09:39
Prkrasni radovi, bravo ,bravosmile141
meni je super u životu
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 10:44
aaaaaa,kalendar je preedivan! smile94
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.