Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj decoupage - dada28
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj decoupage - dada28

 Odgovori Odgovori Stranica  123 15>
Korisnik
Poruka
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj decoupage - dada28
    Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 22:07
Evo i mene, odlučila sam otvoriti svoju temu...imam par sličica koje sam napravila i vrijeme je da se usidrim!

Moj prvi uradak
















Danas sam prodala sliku (pejzaž - breze) ....




Ovom slikom nisam nikako zadovoljna...prvo je izgledala ovako...



sad izgleda...možda sutra opet nešto promijenim.




Ovo sam danas namuljala i mogu vam reći da mi je sasvim o.k...zapravo, baš mi se sviđa!





Dakle, to sve, ali sigurna sam da ću uskoro opet nešto novo napraviti...čak imam narudžbe za nove slike...a tako mi se teško odvojiti od njih. Sutra moram na poštu po nova platna, naručila sam iz Zg, tamo je jeftinije. Jedva čekam!


Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 22:16
brodovi,afrika, violina, suma, irisi......super
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 07:08
jako mi je žao za breze, bile su prekrasne, a pitala sam nekidan od kud ta salveta i nisam vidjela odgovor šmrc, šmrc baš sam tužna   
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 15:32
Gle, gle, slikar u srcu i na djelu!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 17:12
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

jako mi je žao za breze, bile su prekrasne, a pitala sam nekidan od kud ta salveta i nisam vidjela odgovor šmrc, šmrc baš sam tužna   [IMG]smileys/smiley13.gif" align="middle" />



Sorry...naručila sam iz Njemačke
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 21:45
dada ja neznam sto mi je ljepse kod tebe,sve slike su prekrasne,a motivi majstorski izabranismile141
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 07:00
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

jako mi je žao za breze, bile su prekrasne, a pitala sam nekidan od kud ta salveta i nisam vidjela odgovor šmrc, šmrc baš sam tužna   [IMG]smileys/smiley13.gif" align="middle" />



Sorry[IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" />...naručila sam iz Njemačke


a mogu li ja koju čopnuti, stajem u red
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 08:18

prekrasne su ti slike

koje su ti to velicine platna

 

Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 13:48

sve je prelijepo, a na onoj slici s makovima nebi više ništa mijenjala

Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 19:15
Originalno poslano od člana gortyna gortyna napisao:

prekrasne su ti slike


koje su ti to velicine platna


 



Brodići, violina, makovi, Masai žene su dim. 20x20 cm., pejzaž i Masai selo su 30x30, irisi su 24x30, a Klimt je 18x24cm.

Sorry Gogs, dupliće koje sam imala, podijelila sam, a naručujem samo po jednu salvetu...skužila sam zapravo, bolje da naručim manje motiva, a da od svake naručim po dva - tri komada, jer mi ponegdje treba više od četvrtine salvete, tako da ju cijelu moram uništiti...





Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 20:14
dada, sve slike odreda su ti prekrasnesmile141!!! ja na makovima isto ne bih ništa više dirala...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 20:38
Već kad si dobila salvetice sam bila oduševljena motivima a sada ka si ih "sredila" jednostavno je najpametnije smile211da, moj naklon majstorice. Uživala sam!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2009 u 14:51
Jučer sam imala sreću i nabasala na jeftina platna u Offertissimi , dim. 30x24cm su 14 kuna, a nešto manja, 30x20 su 11 kuna...kupila sam dvanaest komada (po šest od svke dim.)










Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2009 u 15:01
Vrijednica, jedva čekam da vidim što si napravila a u ponedjeljak idem vidjeti što ima nova u purgerskim oferticama..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2009 u 21:29
Ovo su dvije male sličice 10x10cm







Jedna morska, nebo sam sama mackala jer mi se pokidala salveta, čak sam krovove i more malo popravljala jer su mi boje bile malo blijede. Dimenzija slike 20x20 cm.




I na kraju, slika kojom nisam zadovoljna, nešto mi nedostaje, ali ne mogu skužiti što...može malo pomoći od vas?



i iz drugog kuta






Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2009 u 21:51
dada...sve su mi slikice lijepe, posebno ova morska sa barkicom...ta me podsjeća na mjesto gdje ja ljetujem...Smile
a što se tiče ove zadnje slike, ja osobno ne bih uopće stavila onaj gornji cvijet...ja bih sve ostavila na ovim donjim detaljima,a gore malo doradila bojom i to je to...eto, moje mišljenje...Embarrassed
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2009 u 00:50
miškopiško, poslušala sam tvoj savjet i čini mi se da je sada bolje...



fotka je malo tamnija...blic previše osvjetli sliku pa se ništa ne vidi i zato sam slikala bez njega.






Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2009 u 09:16
dado svaka cast
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2009 u 11:56
Dada, prekrasni radovi, jedva čekamo da vidimo i slijedeća platna. 
Ti kažeš početnica,  a radovi su ti majstorski.......... Bravo.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2009 u 15:31
Dada, prekrasno! Čekam nove radove!Clap
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.