Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jazz galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jazz galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 09:29
Lijepo, lijepo! Suncokret - super!Tongue
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nadalivz View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nadalivz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2009 u 11:07
Preeeedivan tanjur.smile141
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 23:12
Odlično, najdraži mi je pjat.Samo tako nastavi
Na vrh
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 20:35
novooo  novoooooo








Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 20:40
Anđeli su mi uvijek dragi, ali ovaj tanjur je preeeedivan! smile126
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 20:50
grazie millllleeeee  Smile
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 21:53
Ma koliko suncokreta bilo, uvijek mi je svaki novi najljepši a tvoj je zaista poseban.
Molim te objasni kako si dobila te veeelike pukotine (jesam li ja preškrta sa krakleom pa su mi pukotinice sitne?)
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 22:39
Anđeli uvijek lipi, ali tanjur mi je poseban, dobro složeni motivi, pa pukotine, pa rub, sve mi se sviđa..............bravo............
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 23:15
odlično! smile141
Na vrh
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 18:27
hvala svima Hug

franjice - ja sloj kraklea nanosim onako osrednje, nit puno škrto a bome ni rasipnički :D  ali imam dva laka. Ovaj što je na suncokretima je "Hobby line" naručen iz NB hobby-a i odličan mi je, daje baš lijepe pukotine a drugi je iz jednog dućana ode u Splitu - marka "Idea" i daje mi neke škrte male pukotine ma koliko debelo i gusto ga ja namackala. Oba laka su medium, tako da vjerovatno je ipak do proizvođača. Ne znam.
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 21:53
joj anđeliiiiiiii!! divni su jazz....
Na vrh
crnogorka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 27
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crnogorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 10:15
divno jazzz jedno pitanje da li i tanjire staklene stavljas u pecnicu da se fiksiraju boje i lak
Na vrh
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 11:18
evo me , oprosti, nisam bila dugo ode ...

Ja tanjure ne fiksiram ničim, samo ih posprejam sa autolakom na kraju i izbjegavam duže dodire sa vodom. Čistim samo sa vlažnom krpom ili ako baš mora u vodu onda je to na jako kratko i odmah brišem suhom krpom. Inače, tanjuri su rađeni odozdo, dakle s gornje strane se moŽe normalno prati.
Na vrh
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 11:03
znam da ih ima i ima ali anđeli su mi nekako baš dragi ...  doduše, nisam zadovoljna sa ovim drugim, loše sam raspucala tj. loše nanijela boju . ali što je tu je



dva tanjura 10 x 10 cm

 

dječja slika koju sam mislila još nekako doraditi ali mi se na kraju sviđa baš ovako jednostavna


i medo kojega sam još za Božić poklonila mom malom prijatelju ali nikako ga uslikati , pa evo konačno  ( to spada u moje prve radove )
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 11:06
predivno smile71
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 11:31
Jako slatko! smile215
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 19:27
evo počet ćemo sa odljevima ..



pa drvena kutijica



pa malo jaja ... bit će ih još : )


mala drvena tacna



i kutijica i okvir za sliku
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 19:40
Wow (ili ti po naški vaaaaauuuu!) Sve jako lijepo, mislila sam da mi je pladanj najslađi, ali ovaj retro kompletić mi je stvarno mrak! smile74
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 20:20
Predivnooo Jazz! Ofce su mi najnaj...i ovaj zadnji komplet!smile227
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 21:11
jako su ti ljepi radovi,odusevljava me s koliko pedantnosti su napravljenismile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.