Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jazz galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jazz galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Jazz galerija
    Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 12:21
Evo tete konačno i ja sa nekim radovima. Uzmite u obzir da sam početnik u decoupage-u  i želim iskrene komentare s ciljem da se poboljšam i naučim.

Ovo je moj prvi prvi rad u ovoj tehnici (mala kutijica od grisina) :




Zatim prvi rad na staklu sa krakleom :



i odmah poslije toga teglica koja još zahtijeva male dorade na rubovima




  
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 12:22
Već viđeno ogledalo ali moj je bez kraklea i u drugoj je boji


Na vrh
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 12:24
Dvije slike koje sam napravila od starih okvira koje sam namjeravala baciti, no uspila sam ih spasiti :)


Na vrh
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 12:26
svijećnjak "more"  od terakota teglice




Na vrh
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 12:30
i još dvije kutijice od grisina i pringlesa :))  (ljubičasta još čeka konturnu boju za male dorade)




Na vrh
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 12:32
ekola, za početak toliko, ima još teglica koje se suše pa kad budu gotove stižu na uvid LOL
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 13:12
i ti kažeš da si početnik, hoćeš po goloj... teglice su mrak (ukrast ću ti ideju ahaaaa)
Na vrh
ivona 777 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 239
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivona 777 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 13:14
Radovi su mi predobri!Početnik haaaaa......smile94Savrseno!
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 13:15
bravoooooooooooooo
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 14:33
Odlično je sve. slike i svjećnjak su posebni.....smile55
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 14:50
super radovi,svijecnjaci su fenomenalnismile141
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 16:23
jako dobar početak a anđeli su ti jako dobri
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 16:49
Sve ti je tako lijepo, i neznam što bih izdvojila, kažeš da si početnik onda si jako dobar početnik smile141
meni je super u životu
Na vrh
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 18:25
Hvala tete, ohrabrujuće djelujete na mene Big%20smile  pa evo tri pitarića koje sam taman dovršila. Još se nisu skroz ni osušili hihihi




Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 18:41
ajme slatko.......ma predivno ispucano
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Jazz View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 75
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jazz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 18:52
Daaaa, super se ispucalo ... stavila sam manje laka, taman sam ga fino razvukla i eto - ishod nije mogao biti bolji. Uživo se to još bolje vidi.  A imam jedan tanjur na koji sam stavila deblji sloj laka pa preko njega zlatni sprej i ništa nije ispucalo. Šušnila sam ga u smeće jer je baš bio ružan Big%20smile   žali bože materijala  LOL
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 18:59
kad se sjetim svojih prvih radova Tongue za tvoje mogu samo reči da su super Clap
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 19:09
slika s anđelima mi se najvise sviđa!!
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2009 u 19:29
Originalno poslano od člana Jazz Jazz napisao:

Daaaa, super se ispucalo ... stavila sam manje laka, taman sam ga fino razvukla i eto - ishod nije mogao biti bolji. Uživo se to još bolje vidi.  A imam jedan tanjur na koji sam stavila deblji sloj laka pa preko njega zlatni sprej i ništa nije ispucalo. Šušnila sam ga u smeće jer je baš bio ružan [IMG]smileys/smiley4.gif" align="absmiddle" alt="Big%20smile" />   žali bože materijala  [IMG]smileys/smiley36.gif" align="absmiddle" alt="LOL" />



micek, zlato ti se ne raspucava ali šteta tanjura, mogla si ga prefarbati i opet novi rad
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2009 u 07:28
mogu samo reć bravo za početnicu. .prekrasno. .Clap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.