Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 140>
Korisnik
Poruka
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 21:12
kućno cviječe u blagavaonici
spatifilum-%20lat.%20Spathiphyllum%20%20
i spati - kojega ima skoro godinu dana, a momentalno je bez cvjetova.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 21:56

Oooo slike su super. Je l' ti to imaš neki fotić sa širokokutnim objektivom kad ti tako fino hvata u širinu?

Bravo i za vrt u snijegu i za "timski vrt" u kući!ClapClapClap

Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 22:16
prekrasan zeleni kutak u kući, i prelijepe slikice vrta pod snijegomn

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 22:20
Joj kako ti je prekrasno ma pravooooooosmile39
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 22:37
Katicaaaaa, panoramske fotke su savršene! Thumbs%20UpClap Hvala ti što si nam to pokazala! Baš lijepo. Prošli puta sam zaboravila pohvaliti guzmaniju. Divna je, boja baš po mom ukusu, a i svaka pohvala za tvog gospodina! Big%20smile
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 22:51
Bravo za panoramske slike, moram malo proučiti ima li i moj aparat tu mogućnost, nekad mi je dosta tehnike pa naučim samo ono osnovno Wink
Pohvale i mužu izgleda da Moslavci vole cvijeće Wink
život je more
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 23:13
Prelijepe slikice Kate. Stvarno je strojček za pet taj tvoj fotić. Imaš lijepog grunteka Wink,nije kao moj sav špicast LOL.

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 08:08
Šetam tvojim dvorištem i gledam  sve  naslonjena na ovaj fora plot, mislim da i ti jedva čekaš proljeće.Super je cvjeće u dnevnoj, tu očito ima dosta svjetla, a spatić je krasan, kad ću ja doživjeti njegov cvjet, baš me nervira.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 08:34
Kate šuti, neće odati tajnu svog fotića!WinkLOL
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 19:16
Ma bako, kako ne bih odala tajnu, samo dok ja obavim terapije, ručak, popodnevni odmor Wink, tek navečer stignem na forum.
To je MM nedavno kupio aparatić Ko..k, koji ima funkciju panorama ( unutar funkcije scena) gdje spaja 2 ili 3 snimke u jednu i dobije se kao  ( otprilike) sa širokokutnim. Je da se još učim kako napraviti sliku da se ne vidi ( preočito) spajanje, ali do ljeta ću to valjda savladati.
 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 22:26
Eto ti sad vidi Lantane kako ona hvali tvog muža a mene napadate a ona počela mojim stopamasmile96-e baš neka 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 01:00
pregledala tvoje dvorište na preskokce,tražim na cijelom forumu naziv jednog grma ali nema ga nigdje,to je lišće uvijek zeleno,cvate sitnim bijelim cvjetićima,neki ga sade i kao živicu,a najesen ima narančaste bobice,jel možda znaš kako se zove,na drveću ni slova o tome
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 06:50
Wow, kat.rea, super su slike sa novoga fotića. Sad sa jednom slikom pokažeš pola dvorišta. Lijepo je ovako pod snijegom, ali se veselim ipak slikama u proljeće - naročito ovog dijela na ulazu, terase.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 19:43
Hvala svim mojim dragim posjetiteljicama, jučerašnjim i prekjučerašnjim, oprostite drage moje, ja senilna odgovorila samo baki, ali mislila sam još neke slike stavljati, ali je poruka koju sam napisala kako veli Hana otišla Manituu i tako ispadoh nepristojna.
Mari5510, probaj potražiti pod pyrocanta, ona je narandžasta ili dunjarica ( cotoneaster) jer i ona ima crvene bobice, iako je ona niža ( barem moja).
Jel bi ti to prema onim zločestim susjedima posadila ?LOLLOLLOL
Hoya, hvala, znam na što misliš, vjeruj i ja jedva čekam da se moji narcisi rascvatu, a i glicinija iznad njih Wink, a to će onda već biti pravo proljeće, a ne u našim mislima i sječanjima Big%20smile.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 20:33
Thumbs%20UpZa fotić. Veselim se (a i drugi) super snimkama vrta kad krene proljeće!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 21:19
Moja polica između DB i blagovaonice - pogled iz DB
sobno%20cvijeće
u potkrovlju ispred vrata od lodže cvjeta mali Božićni kaktus
Božićni%20kaktus%20-%20lat.%20Zygocactus%20truncatus
 ispod njega - na improviziranoj polici je moja srebrna kiša odnosno Calocephalus ( uh jedva sam našla kako se zove, naravno u Hoyinom vrt i to na 86. str.)
srebrna%20kiša%20-%20lat.%20Calocephalus%20
tu su kaktusići i čuvarkuće koje sam udomila Wink na Flori
kaktusići
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 21:24
 A tu je i mala sobna juka koju mi je lani kupio MM
drvo%20života,%20sobna%20juka%20-%20lat.%20Yucca
a velika juka ( koju imam barem 10 godina) je po ljtu na balkonu a zimi na podestu( okretištu) stepenica za potkrovlje
drvo%20života,%20sobna%20juka%20-%20lat.%20Yucca
 pored nje je desno dracena marginata koja je do Božića bila u DB i još ponešto na zimovanju, a lijevo je dracena od 4 m, ali za nju uslikati moram uloviti jedan jako sunčani dan......
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 21:27
Kat.rea imaš super cvijeće Clap, sviđa mi se ona tvoja mala kaca, a peć sam i ja nekad imala istu takvu, vidim da ni tvoja nije u upotreb...
život je more
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 22:07
Lantana ako misliš na ovu gdje je dracena marginata to sam lani naletila u Kon...u, a peć je ostala ako slučajno zašteka centralno, pa imamo alternative prigrijati sa klimom ili peć na plin Wink. Hvala Bogu za sada nije bilo takve situacije, ali je peć ostala samo u DB, a iz drugih soba smo maknuli kada smo uveli centralno grijanje.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 22:19
Joj pa šta ga imaš ženo draga-svaka čast-i stvarno lijepo njegovano smile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,320 sekundi.