Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 140>
Korisnik
Poruka
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 18:44
Glicinija napupala - iznad terase

pa iz drugog kuta


i do kraja terase


P.S. za veču sliku klik na nju
poruka ažurirana 09.02.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 18:53
Glicinija uz susjedovu garažu formirana kao stablo

i iz drugog kuta


i drugo stablo - sa zapadne strane


 a žlijeb naopako okrenut na živici je zbog one "napasti" u pozadini što izviruje iz čoška kuće......

P.S. za veču sliku klik na nju
poruka ažurirana 09.02.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 18:57
Sa južne strane - ispred terase, a iza narcisa su se raširile šumske jagode

koje upravo počinju cvasti. To sam prije par godina donijela iz vinograda sa  žutim divljim jaglacima. Jaglaca je i dalje jedan, dobro ipak malo veći grmić, ali su se jagode strašno namnožile.

P.S. za veču sliku klik na nju
poruka ažurirana 09.02.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 19:01
Ovaj jadničak izviruje iz ruže

pa tulipani i potočnice u cvjetnom kutku



P.S. za veču sliku klik na nju
poruka ažurirana 09.02.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 19:09

cvjetni kutak sa tulipanima, potočnicama, presličicama, jaglacima, u pozadini a ispred čempresa su ruže

 i drugi dio "cvjetnog kutka"- tu se vidi drvo magnolije, ispod cvate roza srdašce, a bijelo što sam ove godine kupila još nije ni provirilo, ispred puzajučeg čempresa su ostale ruže koje još nisam premjestila

P.S. za veču sliku klik na nju
poruka ažurirana 09.02.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 19:12
Koliko tu ima lukovica, super. Glicinija je predivna.
život je more
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 19:14

jaglaci i presličica,
pa još malo žutih jaglaca


DIV]pa plavi i crveni




P.S. za veču sliku klik na nju
poruka ažurirana 09.02.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 19:28

magnolija, srdašce, potočnice


božuri, stolisnik i sasvim lijevo ukrasni luk. Između stolisnika i luka izviruje grmić čini mi se zvončića smile42, ali nisam sigurna jer mi još nije cvjetao, u pozadini je visoki roza phlox i digitalis


ukrasni luk napupao, baš se veselim Big%20smile, a ispod njega se naziru plavi tulipani za koje se još uvijek nadam da će procvjetati, koje mi MPS donio poslije Nove godine iz Amsterdama.

P.S. za veču sliku klik na nju
poruka ažurirana 09.02.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 19:42
bijeli phlox što sam nedavno kupila

i Shashin sa zadnje Zg kavice


naravno, ugurani između potočnica

P.S. za veču sliku klik na nju
poruka ažurirana 09.02.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 19:44
Glicinija je rajska,jadničeka su lijepo obgrlile ruže ,jedva čekam slike plavih tulipana.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 19:52
Fritillaria iliti kockavica provirila

koraljni zvončići


iberis u cvatu


i liatrisi izvirili, več sam mislila da neće biti ništa od njih, ali ipak su potjerali



P.S. za veču sliku klik na nju
poruka ažurirana 09.02.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 20:00
presličice - iz bliza

moja magnolija, koju sam prošle godine malo drastičnije porezala da dobije nekakvu formu, pa će ove godine vjerojatno slabije cvasti



i cijeli taj kutak iz ptičje perspektive



P.S. za veču sliku klik na nju
poruka ažurirana 09.02.2014.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 20:07
Bome ala ga i ti opali ja sam se šokirala , Ja sam prešla i na dr. stranu sa slikama  ali ti si me oduševila kako da ja dođem do takva glicinije obara  od ljepote . Moram te pitati dok nije Hoja ili Triša tražilesmile73
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 20:13
Neću ja zatražiti od kat.ree. Ja sam navratila da se nadivim ljepoti dvorišta.
I sve mislim gdje ti je nestala madona? Ako nije uspjela reci - šaljem ovaj puta malo veći paket!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 20:20
super ti je sve cvijeće,glicinija posebno,ako će biti ove godine još koja reznica ja bi se pribilježila. Imam jednu mladu al bi nju puštala u visinu a još bi jednu htjela ko drvo oblikovati.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 20:28
prekrasno smile120
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 20:37
Predivan vrt Kat.rea....sve pohvale! Jel imas pomagace ili sam odrzavas svoj mali raj ?
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 21:11
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Glicinija je rajska,jadničeka su lijepo obgrlile ruže ,jedva čekam slike plavih tulipana.
I ja, iako je to bilo dosta kasno za sadnju tulipana, pa je još bilo stalno smrznuto tako da su bokci bili posađeni u košaricu za lukovice, a kada se je zemlja odmrzla onda sam sve zajedno posadila u vrt.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 21:14
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Koliko tu ima lukovica, super. Glicinija je predivna.
Imaš pravo Lantana, ima tu puno lukovica, ali srečom ne cvjeta sve u isto vrijeme, a to mi i je cilj, posaditi salukovicama i trajnicama, tako da uvijek nešto cvjeta.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2009 u 21:15
Niho, jel bi ti gliciniju?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.