Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj prvi rad ..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj prvi rad ..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 16>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 21:36
Hej, pa sad sam odlučila se i ja poigrati okvirima! Wink
Super ti ide! Samo nastavite! Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 21:37
za danas toliko.. sutra poslikam ostalo..laku noć
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 22:07
duda ovo sto ti radis je mrak..oduseljena samsmile141smile141
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 22:09
Okviri su prekrasni,pogotovo onaj sa lavandomsmile79
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 00:07
predivno smile141
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 07:50
Sve je prekrasno, ali ovaj okvirić mi je posebnismile71
 
meni je super u životu
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 15:17
eto napokon i stola..boja je žućkasta sa dijelovima bijelog,s obzirom da čekam MM da mi donese lak stol nije lakiran kao ladice pa su ostali tamniji obrubi oko apliciranih salveta..jedva čekam da mi donese taj lak pa da ga stavim u upotrebu 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 15:21
eto na plohi mi je krakle lakše ispo za napravit,samo neznam da nisam malkice previše tog pakujca poljepila..da nije malkice prekičast? 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 15:25
evo malkice sam preuredila i staru prastaru vješalicu...nisam znala šta bih samo sa ovim bijelim plastičnim kukicama,nisam ih mogla odšarafiti 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 16:37
Stol je original! Pa ti si to radila danima vjerojatno ili?!?! Po mom mišljenju, nije natrpan, taman je kako treba! A vješalica je preslatka! Jesi razmišljala pofarbati kukice ili? Baš bi išle neke šašavo zelene u boji ovog lišća! Clap
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 17:46
stol je predobar smile71 a i ostalo je jako lijepo Clap
 
jedina stvar koju bih na stolu drugačije napravila je da bi ostavila manje žutog dijela salvete ali možda kad lakiraš se to bude manje vidilo
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 19:09
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Stol je original! Pa ti si to radila danima vjerojatno ili?!?! Po mom mišljenju, nije natrpan, taman je kako treba! A vješalica je preslatka! Jesi razmišljala pofarbati kukice ili? Baš bi išle neke šašavo zelene u boji ovog lišća! Clap
da danima..krepala sam ali najviše od šmirglanja..i ja bih te kukice nekako pofarbala ali su od plastike pa se bojim da od upotrebe se ta boja ne izliže ili možda da obljepim sa nekom jednobojnom salvetom pa dobro prelakirat da se ne oštećuje..
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 19:11
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

stol je predobar smile71 a i ostalo je jako lijepo Clap
 
jedina stvar koju bih na stolu drugačije napravila je da bi ostavila manje žutog dijela salvete ali možda kad lakiraš se to bude manje vidilo
iris nije ti to salveta..pakujci su precizno izrezani..to  je ljepilo napisah da još ostalo od stola nisam lakirala pa se to neće vidjeti kad i ostalo pređem Smile
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 19:57
aha...e onda super Smile kad bude sve lakirano bit će predobro Thumbs%20Up
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 20:01
napokon gotovo, ma vrijedilo je čekati. Ničega nema previše a kad polakiraš neće ti se vidjeti prijašnji završetak ljepila (imala sam i ja taj problem - samo lak mora biti sjajan a ne mat)
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 21:22
prekrasno smile71
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 22:39
Stol je prepreprepreprekrasan... ta salveta mi je posebno draga (planiram uraditi jednu vrlo visoku bocu s njom) no kad sam vidjela tvoj stol...smile93... sad više ne znam što mi je ljepše, stol ili kredencblau okvirić!
Ma znam, najljepši su radovi sa Lavandom... stvarno ti je ona najbolji uradak!!!!!!!!!!smile78pa sve dodatno ukrasi!
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 09:01
hvala cure pa pomogle ste svojim savijetima inače nebih znala ovo raditi..i meni se sviđa ALI..imam problemčić..
MM je sinoć doneso lak za nanošenje kistom piše.."bezbojni nitro završni sjajni lak za drvo"..osim što jako smrdi na nitro namazala sam jedan dio..jutros niš ne smrdi i vidim da je sve ok sa salvetom ali na nekim mjestima su lagano probili tamni obrisi od fleka koje nisam uspijela šmirglanjem skinuti..to mi se ne sviđa..da li da ja plohu ipak prelakiram sa lak-ljepilom onaj iz chemaca pa kad se osuši onda još sa ovim..taj iz chemaca ne probija boju kao ovaj nitro i uopće jel taj ok lak?...sorrry puno pitanja  
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 09:24
nije mi se to nikad dogodilo.....nisam sigurna zašto ti izbijaju fleke Confused
isprobaj na manjem komadu kako će izgledati ako prvo prelakiraš sa salvetnim lak ljepilom pa onda sa nitro lakom...možda najbolje da ne isprobavaš na stolu nego na nekom komadiću drveta
mislim da bi bilo bolje da ti je kupio akrilni lak
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 09:46

Svi tvoji radovi su po mome ukusu. Sto mi je odličan, mislim da nisi pretjerala sa ukrašavanjem, i ja se toga često bojim, muž mi kaže "tebe ponese" pa me on sputa i nađe mi baš mjeru, tako da i njih eto treba ponekad poslušati. Bravo, moje čestitke. Od mene, čista desetka.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.