Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moji hobiji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moji hobiji

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 21:43
nema Dude a mi čekamo Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 21:54
duda krasno ti ide i nemoj odustati!! :)))
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 09:25
eto stavila sam i ploču,dobro se je pokrila siva ploča od elektre ..hehe..baš me je bila nervirala
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 10:20
Super ideja
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 10:49
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 12:39
hvala vam..malo sam kombinirala drvo i keramiku..Smile
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 16:04
da ne mislite kako se Lave i ja na plaži Slanica samo sunčamo.. skupljamo raznobojne sitne kamenčiće i školjkice i kući ih ljepim na male pločice i stavim na magnet..dam ih kao poklončić na odlasku mojim gostima 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 17:31
super je ploča...a i ideja sa kamenčićima i školjkicama Smile
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 20:56
napravim im i mirisne vrećice lavande i smilja..to im se svidi..neznam kako drugi ali meni se to čini ok..barem me se sjete u zimskim mjesecima pa ih podsjeti za rezervaciju apartmana za ljeto Wink 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 14:12
eto kako ispadne stol u vrtu kad škicate rad keramičara i imate višak pločica..uredno sam svom MM dokazala da za to netreba fakultet Big%20smile samo vremena i volje..stavila sam i plava stakalca da razbijem monotoniju..u svakom slučaju je bolje za održavat nego betonski..Big%20smile
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 12:54
da li sam dobro shvatila da si ti doma negdje na murteru?
 
 
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 13:20
jesam draga,na južnoj strani Murtera između uvale Slanica i čigrađe,to ti je apartmanska ulica,prvo se ona popunjava gostima a onda ostale ,do mora imam 2 min odnosno ipred nosa mi je Smile što neki moji gosti koriste kao razbuđivanje(plivanje u moru a ne tuširanje)
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 08:19
sad mi je stvarno žao što to nisma prije znala. prošle godine sam bila na Murteru a i ove godine idem na isto mjesto neka ulica iznad konzuma (taj dio negdje).
 
Nadam se da ćemo se vidjeti kada dođem?
 
 
 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 08:55
ooo supperr.pošaljem ti pp
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 14:28
Draga Duda-Lave, od jučer sam i službeno članica ovog foruma pa mogu i komentirati, iako sam tvoju prekrasnu keramiku škicala i ranije kao gost. Što se tiče školovanja, tko ima artističku crtu, ispoljava ju gdje stigne, pa čak i na sasvim ordinarnim mjestima. A ti ju sigurno imaš, keramika ti je predivna i želim ti da nastaviš s njom ako imaš uvjeta, jer šteta je da takav talent propada.
 
smile93smile93smile93smile93 Naprosto sam oduševljena tvojim raku pisanicama, vazicama, a šipak je prefenomenalan. Jednako kao i vrlo originalno rješenje za vrtni stol. Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 14:44
ploča,kamenčići i školjkice,stol,sve je super!smile141
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 15:48
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Draga Duda-Lave, od jučer sam i službeno članica ovog foruma pa mogu i komentirati, iako sam tvoju prekrasnu keramiku škicala i ranije kao gost. Što se tiče školovanja, tko ima artističku crtu, ispoljava ju gdje stigne, pa čak i na sasvim ordinarnim mjestima. A ti ju sigurno imaš, keramika ti je predivna i želim ti da nastaviš s njom ako imaš uvjeta, jer šteta je da takav talent propada.
 
smile93smile93smile93smile93 Naprosto sam oduševljena tvojim raku pisanicama, vazicama, a šipak je prefenomenalan. Jednako kao i vrlo originalno rješenje za vrtni stol. Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap
dobrodošla drago proljeće Big%20smile  ..  hvala ti što si tako krasno opisala moje radove iako se takozvane stručne osobe ne bi složile sa tobom što me je ko mladu osobu malo izdepremiralo  i niz nesretnih okolnosti pa je keramički izražaj izosto ..ništa mi nije draže nego kad mi se rad sviđai nekom drugom osim meni..u svakom slučaju imam u planu radit
raku i dalje u svom stilu samo da neđem ekipu za to LOL..
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 15:48
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

ploča,kamenčići i školjkice,stol,sve je super!smile141
hvala ružiceEmbarrassed
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 16:25
fantasticni radovi!!! 
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2009 u 19:28
Prekrasna keramika,šipak,tanjur i stol,prelijepo!
 
Oprosti zbog istog avatara,nisam znala da je tvoj,promjenit ću al još nisam skužila kako!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.