Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Moj kreativni laboratorij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Moj kreativni laboratorij

 Odgovori Odgovori Stranica  123 58>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Izzy: Moj kreativni laboratorij
    Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 23:39
Crvenim se u ove kasne večernje sate! Lilith, mogu ti reći samo jedno veliko - hvala!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lilith View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 47
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilith Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 23:35
Izzy kreativko, ne znam ni odakle da počnem! Ok, idem ovako redom; došla u tvoju galeriju, izgubila pojam o vremenu razgledajući svu tu ljepotu, "usput" naučila milion stvari (jer osim što stvaraš izvrsna umjetnička djela, nesebično i daješ precizne savjete...), otkrijem tvoj blog, zaljubim se u njega, evo ga u bookmark-u, sada ću opet tamo ... i tako, sva sam se raspametila jer tvoj lab jednostavno pršti od kreativne energije i nadahnuća, za mene bar, htjela bih sve odjednom da probam, da mi je još koju ruku...
... mislim da je do sada i više nego očito koliko sam fascinirana, ali da utvrdimo i rezimiramo: GENIJALNA SI!
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 12:45
Hvala Izzy puno jer to mi je takvu muku zadavalo i mislila san ma kako one naprave a ja ne mogu? u čemu je probleml Ove boje ništa ne valjaju, kad ono problem vrlo jednostavan.smile79
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 17:13
Fasadne boje su daleko gušće nego obične akrilne no to ne bi trebao biti uzrok tvog problema. Kod postizanja pohabanog iliti shabby izgleda koristi se vosak i nema šanse da ti strugotine izostanu u tom slučaju! Dakle, tamna boja - vosak - svijetla boja - šmirglanje!

Maredelmare - sorry na razočaranju, morat ćeš na blog, hehe! Pratim ja još uvijek radove iz pećnice i sve što se tamo stavi, a ti si se "izmajstorila" o - ho - ho! Svaka čast!   
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 15:27
Ja mislila: evo i Izzy s radovima, a kad tamo...ništa!
Morat ću se malo više potrudit da steknem naviku da švrljam po blogovima- nema druge!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 12:24
Tila san pitati jednu stvar (jednu ja svako malo pa jednu po jednu) od kad upotrebljavan zamjensku akrilnu - fasadnu boju kad opituran neki predmet npr. tacnu ne mogu dobiti stari štih šmirgl papirom shabby kao kad opituran sa original akrilnim bojama, Kako vi to uspjevati molim te za  odgovor. Jer kad šmirglam samo mi se praši boja a strugotine nikako dobitismile143
Na vrh
nena80 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nena80 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 10:35
hvala...sutra mi stizu neke sitnice sto sam narucila,pa pocinjem ...skroz sam se zarazila samo gledajuci i citajuci o ovoj tehnici...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 22:12
Draga Nena! Za početak dobro nam došla! u galeriji su sad već stari radovi, sve novo i neke tutoriale možeš pogledati na mom blogu http://www.izzycreations.blogspot.com. Za rad na staklu (pa tako i za satove) ti možda pomogne ovaj tutorial http://izzycreations.blogspot.com/2009/12/diy-old-christmas-plate.html

Sretno i ako što trebaš, slobodno pošalji mail!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
nena80 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nena80 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 22:00
skroz,ali bukvalno skroz sam nova...tek narucila materijal...odusevljena sam tvojim radovima...jako me interesuju satovi i slike ,pa me interesuje imali neki tutorijal u vezi toga...pozdrav
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:05
kako je ovo slatko smile95
drago mi je vidjeti radove izišle iz tvog laboratorija
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 21:35
prekrasno, nježno, pravo dječje, bebasto zapravo.
smile227

jaaaaaaaaaaaaaaako mi se sviđa.



Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 16:40
Predivna ti je ova kutijica, jako puno znas lijepog raditi.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 14:53
Izzy kutijica je ma....ma....ma baš mi je vanserijska!!!
Pre, pre, prekrasno!!!
Savršeno....
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 14:38
Izzy ti nas uvijek razveseliš svojim izvedbama, pa tako i ovom preslatkom Zarinom kutijicom smile78
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 13:43
Ova kutijica je za reklamu.. Preslatka, vesela, baš prava za curicu..smile93
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 12:30
Prakrasno napravljena ,mala dječja kutijica :toliko profesionalno i uredno.....kao da je iz neke male radionice čudesa.SmileSmileSmileSmileSmile
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 00:38
Divna nježna kutijica Izzy.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 00:37
Joj, pa jesi to tu?! Moram odmah    ...za svaki slučaj.
Bez komentara ili s njima, neka tebe ovdje-bar povremeno, koliko stigneš.
A Bože moj, svatko ima faza kad ne može stalno visit na forumu.
Drago mi je vidit ovu kutijicu-tipična Izzy na koju sam navikla (a to je kompliment)i koja mi je falila.
Tvoj uredni, do detalja dorađen rad, specifični motivi,...
Kopala sam dugo dok i tebe nisam vidila i vezi toga..za jednu zgodnu, dobronamjernu i nadasve zanimljivu damu..
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 22:47
Očarala me ova kutijica.. gledam ju već 5 minuta.. baš je nježna i divna.. ko stvorena za jednu malu bebicu.
Stvarno je prekrasna!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 22:23
Nema me nigdje u virtualnom svijetu u zadnje vrijeme, nekako mi ovaj stvarni stvara probleme da se jednostavno ne stignem teleportirati u bespuća interneta. Pretpostavaljam da je to samo faza...

Nema me na forumu iako ponekad škicnem što se zbiva i vidim sve divne stvari koje se rade, ali ne stignem komentirati stoga se nekako loše osjećam - ne sudjelovati u forumu, a objavljivati radove! Hmmm... Unhappy Ovim radom ću se onda zadužiti da pregledam sve što sam propustila ovdje u zadnje vrijeme - mislim da je pošteno!

Ovo je kutijica napravljena prijateljici kao njen poklon za krstitke preslatkoj bebici koja se zove Zara. Kutija je kombinacija akrilnih boja i šablona - nema decoupaga (kako je to moguće?!?!). Jako sam se zaigrala ovdje i jako sam uživala...Baš onako, dječje... Embarrassed












Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.