Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Moj kreativni laboratorij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Moj kreativni laboratorij

 Odgovori Odgovori Stranica  123 58>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Izzy: Moj kreativni laboratorij
    Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 14:06
Pozdrav svima! Nedavno sam sasvim slučajno naletjela na ovaj forum te sam s velikim zadovoljstvom čitala vaše stare postove i fotke vaših kreativnih stvarčica. Vidim da je većina magistrirala na polju decoupaga (neki i šire), a ja se tom tehnikom bavim ne baš predugo, voljela bih reakcije i (konstruktivne) kritike na moje uratke- čim skužim kako postaviti fotke! Embarrassed
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 14:35
Moj prastari stakleni tanjur...







Pa jedan cvijetni...



Sa prijedlogom "serviranja"...




Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 14:39
Ovo su mamini radovi, malo su lošije slike, ali... Volimo raditi zajedno (kad se uspijemo vidjeti u istom gradu)...smile188















Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 14:43
Rani eksperimenti sa crackle efektom...




Pa jedna zdjelica s nedavno održane radionice (nije još potpuno gotova)...









Na vrh
ivona 777 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 239
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivona 777 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 14:45
Dobrodošla Izzy!Jako su ti lijepi radovi!Clap
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 14:45
Mamina zdjelica...





Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 14:48
Prvi sat na staklu...







Slijedeći me jako namučio, a nazvala sam ga "Čuvari vremena"...





I jedan za moju kuhinju (napokon)!






Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 14:49
Rad na platnu....


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 14:51
Podlošci za čaše i za vrč od stakla...














Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 14:55
Hvala puno! Inače smo imenjakinje... smile198
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 15:38
prekrasni radovi izzy, a satovi su ti famozni...Clap
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 15:42
Dobro došla "sviježa krvi" odmah unosiš nove ideje, satovi su ti prekrasni, daj malo savjeta kako ih radiš (rastavljaš prije salvetice ili)
Puno novih salvetica, pa odmah zaključujem da nisi iz ZG, prelijepo je što ti i tvoja majka dijelite iste hobije!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 15:46
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

prekrasni radovi izzy, a satovi su ti famozni...Clap



Hvala, hvala! Oni su mi gotovo najdraži iako me uvijek namuče!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 15:49
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Dobro došla "sviježa krvi" odmah unosiš nove ideje, satovi su ti prekrasni, daj malo savjeta kako ih radiš (rastavljaš prije salvetice ili)
Puno novih salvetica, pa odmah zaključujem da nisi iz ZG, prelijepo je što ti i tvoja majka dijelite iste hobije!



Originalno nisam iz Zagreba, ali živim ovdje već 10ak godina tako da... Nabavljam sve materijale tu u Zagrebu. Kombiniram salvete, decoupage papir , rižin papir, tkaninu... Zeleni sat je motiv sa salvete u centru, kod "Čuvara" sam koristila motiv sa decoupage papira i sastrane je organdi, a kod afričkog sata je decoupage papir i rižin papir!
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 15:55
dobro došla izzy...radovi u ti odlični!! satovi u me oborili s nogu, naročito čuvari vremenasmile93
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 15:57
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

dobro došla izzy...radovi u ti odlični!! satovi u me oborili s nogu, naročito čuvari vremenasmile93


Hvala puno, drago mi je da se svima sviđaju!
Na vrh
ivona 777 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 239
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivona 777 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 16:04
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Hvala puno! Inače smo imenjakinje... smile198

Da....imenjakinje......Thumbs%20Up
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 16:21
Prekrasno,i tvoje i maminosmile79
Ova salveta sa prvi slike mi je preslatka.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 16:25
sve je lijepo ali satovi i podlošci su savršeni Clap
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 16:28
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Prekrasno,i tvoje i maminosmile79
Ova salveta sa prvi slike mi je preslatka.


Hvala, međusobno se nadopunjujemo idejama kad možemo, a ono mi je bio prvi tanjur, proljetni motiv, lijepo izgleda na stolu, samo nije na mom...Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.