Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Moj kreativni laboratorij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Moj kreativni laboratorij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 58>
Korisnik
Poruka
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 16:30
Hvala Iris! To su nekako i posljednji radovi, baš i ne stignem puno u posljednje vrijeme...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 16:52
Fantastični radovi! Satovi su ti...ostala sam baz teksta...stvarno sam oduševljena! Sve je tako maštovito, uredno...Kako si izbušila rupe na staklu (za satni mehanizam)? Kakvo je to staklo? I da ne zaboravim, drago mi je da si s nama! Dobro nam došla!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 17:07
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Fantastični radovi! Satovi su ti...ostala sam baz teksta...stvarno sam oduševljena! Sve je tako maštovito, uredno...Kako si izbušila rupe na staklu (za satni mehanizam)? Kakvo je to staklo? I da ne zaboravim, drago mi je da si s nama! Dobro nam došla!


Draga dada28... Hvala na dobrodošlici, doista sam trebala objektivna mišljenja da znam da li sam na dobrom putu ili ne. Staklo za sat sam naručila kod staklara po dimenzijama koje sam odredila, on ti nareže staklo, malo obradi rubove (premda sam kasnije morala to malo dorađivati brusnim papirom) i tražiš ga da ti izbuši rupu u sredini određenog promjera, a mislim da je to 1 cm. Mehanizam možeš kupiti u Chemacu i mislim da sam vidjela u Lumosu, ali sam znala kupiti jeftini sat u Offertissimi pa ga rastaviti, uzeti mehanizam i po potrebi malo obojati kazaljke i sl. Eto, nadam se da sam pomogla!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 17:29
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:


Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Fantastični radovi! Satovi su ti...ostala sam baz teksta...stvarno sam oduševljena! Sve je tako maštovito, uredno...Kako si izbušila rupe na staklu (za satni mehanizam)? Kakvo je to staklo? I da ne zaboravim, drago mi je da si s nama! Dobro nam došla!
Draga dada28... Hvala na dobrodošlici, doista sam trebala objektivna mišljenja da znam da li sam na dobrom putu ili ne. Staklo za sat sam naručila kod staklara po dimenzijama koje sam odredila, on ti nareže staklo, malo obradi rubove (premda sam kasnije morala to malo dorađivati brusnim papirom) i tražiš ga da ti izbuši rupu u sredini određenog promjera, a mislim da je to 1 cm. Mehanizam možeš kupiti u Chemacu i mislim da sam vidjela u Lumosu, ali sam znala kupiti jeftini sat u Offertissimi pa ga rastaviti, uzeti mehanizam i po potrebi malo obojati kazaljke i sl. Eto, nadam se da sam pomogla!



Hvala na iscrpnom odovoru! Možeš li mi napisati, kolika je debljina stakla?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 17:38
Izzy, dobro nam došla, tvoji radovi su pravo osvježenje, drugačiji, sa nekim  novim salvetama, svi mi se sviđaju, bravo 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 17:39
Debljina stakla je 4mm. Ako uzimaš deblje staklo onda pazi da uzmeš i satni mehanizam koji je duži, onaj dio koji ti prolazi kroz rupu od stakla - ima duži (15mm) i kraći (5mm) kod kupovnih mehanizama. Ako budeš kupovala sat pa ga rastavljala, onda nekako ideš na rizik jer ne možeš procijeniti kolika je dužina mehanizma.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 17:42
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Izzy, dobro nam došla, tvoji radovi su pravo osvježenje, drugačiji, sa nekim  novim salvetama, svi mi se sviđaju, bravo 


Hvala Otok! Ima puno tvojih radova koji mi se jako sviđaju!
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 19:26
nemam više što dodati,otok je lijepo napisala i ja se pridružujem , dobro nam došla i nastavi tako
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 19:32
Izzy dobrodošla smile99 Radovi su krasni, posebno satovi!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 19:32
smile146
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 19:33
Ups, krivi smajlić! Nisam vidjela da radi nešto nepristojno.... Embarrassed Smoto... Hvala svima!
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 19:41
Vrijednice mala, sve mi se sviđa, bravo za ideje i kreativnost i super mi je to što je i mama zajedno s tobom u tom hobiju. I ja se po malo bavim decoupagem i moja malena od 4.5god. voli gledati i malo se uključiti u izradu..samo naprijedSmileSmileSmileSmile
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 19:53
Hvaaalaaa! U društvu je uvijek zabavnije, uvijek se dogodi kvalitetan brainstorming kad netko zapne! A klinci su posebno kreativni, treba im samo pružiti priliku...
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 20:02
Bravo Izzy za tebe i mamu.. zaista predivinh stvari vidjeh od tanjura do satova.. barbo bravo!!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 20:16
smile184Hvala, evo radim na novim stvarčicama pa slikice uskoro...
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 07:17
sat za tvoju kuhinju mi je fantastičan,bravo!!!!!!!!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 08:11
Hvala ančica! Prava je rijetkost da nešto od mojih rukotvorina ostane kod mene, inače sve podijelim za poklone za rođendane i sl. prigode!
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 09:23
Krasni su ti i tanjuri a i satovi. Ja se na staklu još ne usudim raditi, ne znam odakle bih krenula. Moraću to malo proučiti.Smile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 09:35
divni su ti radovi
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 09:43
Embarrassed Drago mi je da vam se sviđaju! Sanjam - staklo nije nikakav problem, posebice ako je ravno (kao kod satova) samo je redoslijed nanošenja salveta i boja naopak nego kod škrinjica i sl. jer se radi s donje strane stakla, tanjura i sl. Pokušaj, nećeš požaliti!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,609 sekundi.