Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naš početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naš početak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 202122
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2012 u 15:10
Došlo je vrijeme da i ja skinem paučinu sa svoje galerije! Sad sam u penziji pa ću imati pretpostavljam malo više vremena navraćati na ove stranice i pokazati radove i repromaterijal koji izrađujemo.

Ima radova punooooo, a ovo su jedni od zadnjih i najdražih:




A ovo mi je najdraži rad sa radionice čipke u Megacoloru na mojim okvirima :)


A ovo je eksperiment naučenog ali bez kakvog motiva sa salvete


i
sa salvetom i čipka

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dinazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 156
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dinazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2012 u 16:22
prekrasno!!!
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2012 u 16:26

smile227    smile141    smile211      smile227

svaka čast...  Clap
zbilja je bilo krajnje vrijeme
da makneš paučinu sa svoje galerije...

tebi definitivno pripada titula
majstorice od čipke...  Thumbs%20Up   Cool

sve mi je mrak,
al ono ogledalo s radionice iz megacolora... smile93
čime si ga patinirala?


jedva čekam ostatak radova  
pogotovo kutiju za čaj...   Wink



učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2012 u 17:59
sve ti je divnosmile141
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2012 u 18:06
Divni radovi Andrea i dobro došla natrag. Gdje se mogu vidjeti artikli koje radite (kod  Sarite sam pročitala da su ogledalca tvoja ) smile141
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2012 u 20:33
Hvala curke puno! Znate da potičete da radim još ljepše radove. Wink
 
Klara, kad učvrstiš svoja iskustva sa majstoricom čipke koja je vodila radionicu onda tek onak "zasjaš"!!! smile71

Ono ogledalo sa ružom sam sjenčala sa bitumenom, a dio bez sam špricala. Smile Tvoje radove se nemrem nagledat, nikak da se kak spada posvetim pittoriccu koji ti Klara predivno radiš. smile128 Izgleda da bum ili zasjela jednom pa pokušavala, pokušavala i pokušavala dok ne uspije ili na kraju opet se otišla družit sa majstoricom nekom. :)



Okić poslala sam ti pp! :)


Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2012 u 23:11
Jako lijepo, inače nisam ljubitelj čipke ali ovo m ije stvarno lijepo. Djeluje tako uredno.
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2012 u 23:23
Prekrasna čipka.
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2012 u 09:19
Diiivotica radovismile99.Hoćemo jooooš!!!
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2012 u 22:02
Konačno opet ovdje! Dobrodošla natrag!
I sretno zaplovi u mirovinu......neka bude jaaaaaaakoooooo duuuuuugaaaaHeart
 
Što reći za radove, potpisujem sve što su cure prije mene napisale, stvarno je krasno sve!Thumbs%20Up
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2012 u 18:10
Radovi mi se jako sviđaju Clap
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2012 u 09:48
                                                     
                 

                                                        draga moja,
                                       
                    najsretniji rođendan ti od
  Heart želim


                 


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 07:50
Pregledala sam sve od a do ž i očekujem nove radove čipka je predivna ,i raspucavanje izgleda da ja jedina neznam napraviti raspucavanje a vama je to uspijelo odprve i to onako pravo vidljivo kak ja volim
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2012 u 15:00
Draga moja PrvoSwapovska družice dugo me nije bilo ali sam se vratila Smile
Čestitam ti na penziji i nadam se da kad budeš navraćala na viksu budeš svratila do mene Thumbs%20Up na kavicusmile142
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 202122
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.