Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naš početak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naš početak

 Odgovori Odgovori Stranica  123 22>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Naš početak
    Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 21:17
Budući već jako dugo gledam i nikako da počnemo stvarati naša djela, našle smo vremena i za to!!! Big%20smile Svako mišljenje je vrlo dobro došlo jer smo stvarno početnice u ovome! Big%20smile


Prvo da se predstavi glavna mamina pomoć:


Djelo mamine pomoći


Nisam zadovoljna kako mi se na mjestima raspucao lak, ali svaki početak je Confused Srećom kaj su hibiskusi predivni, pa nam je ovaj rad ipak najdraži! Wink

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 21:26
Glavna mamina pomoć očito ima genetsku crtu ka kreativi, svaka čast! A hibiskusi su predivni, moja mama bi se otkačila na ovaj motiv s obzirom da ih obožava... Samo hrabro, i ja sam tek početnica!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 21:41
opa jako lijepo!!! baš se dobro raspucalo, ne znam zašto nisi zadovoljna....a ja iskusnija cura??? hmmm, ja sebe radije još svrstavam u početnike LOL

plus kaj ti imaš i pomoćnika tak da buš ti mene začas stigla......Wink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 21:48
Andrea...dragao mi je da ste se vas dvije odlučile otovriti svoju temu
Kažeš da nisi zadovoljna sa raspucavanjem....stvar može biti u debljini nanešenog sloja kraklea ili u debljini nanešene druge boje ali i u načinu nanošenja.....kako si nanosila drugu boju, kistom ili spužvicom?

Inače, možete biti zadovolje i ponosne na svoje prve uradke...samo naprije cure....posebno mi je drago što mama i kćer imaju zajednički hobby    

Ako trebate kakvih salvetica...samo javite
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 22:04
Slikicu sa hibiskusima sam gornju boju na lak stavljala sa spužvicom. smile101 Nekak mi je na mjestima ispalo to čudno, kao da nije dovoljno boje bilo na spužvici, a kada sam išla ponoviti tapkanje po tom mjestu ispalo je još gore.
CD sam radila skroz sa kistom, ali je curka stavila puno ljepila za salvetu pa se razmucalo.

Curka, malo ima strpljenja, ali kad se primi kista uživa. A i kad joj mama počne dijeliti savjete (naravno da i pretjera) ona odmah odustane. Cry

Još smo mi toga pripremile, ali nismo dovršile, sada se dosta maškaramo! LOLsmile79
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 22:17
Eto...već smo detektirale u čemu je stvar...
Kad se jednom boja raspuca...nikako nemoj ponovno prelaziti bojom po tom mjestu jer se rijetko kad ponovno lijepo raspuca....osima ako ispod ima jaaakkkoooo puno kraklea
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 23:11
curke moje samo naprijed...iodlično za početnice, Luc i ja smo početnice, ali smo optimistice..WinkWink...
Sam da ja skužim kako stavljati sličice..ili tebe ugnjavim..Embarrassed...pa ćemo vam se pridružitiLOL
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 09:08
Konačno da vidimo i tvoj rad.Više pomočnice nego tvoj no da ne ispadne da ti ništ ne radišLOL
smile79Andrei(pravoj),slikica sa hibiscusima je prekrasna.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 11:18
za glavnu maminu pomoc ,i stvarno su hibiscusi
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 11:46
Andrea ma bravo...
Vidiš da uopće nije bauk... skužila si da moraš paziti u kojem smjeru nanosiš krakle pa tako moraš nanositi i boju. A problem si dobro prepoznala...što imaš više boje na spužvici više ti se raspucava, a ti si vjerojatno imala ponekad i manje boje pa su i pukotine manje...
Također moraš dobro paziti da po istom mjestu ne prelaziš dva puta jer se neće raspucati, a ako imaš negdje sitnu greškicu to možeš riješiti tako da na prst staviš malo boje i lagano je utupkaš na željeno mjesto.
 
P.S. Ovo su sve plaćeni savjeti od tete Vesne...
smile78
 
A žena zna posao...
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 12:10
ne razumijem se u proces izrade, ali znam što mi je lijepo a što ne, a ovo jest lijepo, pozdrav maloj ljepilici
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 21:09
super! 
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 22:05
Evo, već dugo sam si mislila kam da stavim kokosovo brašno, pa i zmislila se!!! smile146





A ovaj čupić pripremila do krakla, i sad si razmišljam kako nisam zapamtila otkud sam počela ga stavljati. Znam jedino da je smjer tackanja bio odozgo prema dolje Embarrassed


A princeza nije dočekala majstoricu da završi slikicu, ali mama se potrudila ukrasiti sa srcekima i cvetekima.



Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 23:06
Bravo cure, super su vam radovi, samo tako............... 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 08:58
Ne kudi mi  malu"šegrticu"Andreasmile60Možda je čekala novi val inspiracije a ti joj odma ideš prčkati po njenom raduLOL
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 09:11
smile141bravo andrea...početak je odličan! neću ponavljati raspucavanje, cure su ti sve rekle...
 
a kod ovog ćupića nije bitno odakle kreneš...naprosto kreni od vrha i spužvicom tupkaj redom i otprilike jednakom količinom boje...ne moraš krenuti bojom odakle i krakleom...Smile
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 12:05
odlično! smile141
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 13:20
Shasha, ma tko bi dočekao da mojoj princezici krene inspiracija! smile48

Svaki savjet mi je dobrodošao. Kod ove kantice za kokosovo brašno nisam baš zadovoljna, nekako mi se čini predebela ova akrilna boja. smile39
Da, zaboravila se ja pohvaliti kako sam se uvjerila da akrilna boja i cracle brzo silaze sa laminata. Sleepy Na slikicu hibiskusa stavila keramičku pločicu, ali naravno, tako da je slika bila priljepljena uz ker.pločicu i slikica sad izgleda Confused, ali bar sam uspjela laminat spasiti (sastrugala boju) za novi pokušaj. Wink
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 22:08
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Ne kudi mi  malu"šegrticu"Andreasmile60Možda je čekala novi val inspiracije a ti joj odma ideš prčkati po njenom raduLOL


Evo, večeras mi priznala "šegrica" da očekuje val inspiracije, ali tek kad posjeti Vž i okolicu. smile96 To je mamina kći!!! smile79
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 23:00
Sam ti rekla,samo čeka pravi trenutak inspiracijeLOL
Sad ja razumijem bolje tvoju kćer nego tiLOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.