Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kat.Rea - moj dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kat.Rea - moj dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 15>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 19:44
zelim vam lep provod
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 19:53
Hoće li kat.rea s nama u Žažinu, baš bi mi bilo drago. Taybery posađen, tek što nije rodiosmile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 19:57
Triša gdje je Žažina? Ma mi dogovaramo kavicu u Zg sutra. Shasha veli da je bus unajmila, pa moramo i mi žicarice u Zg Wink, a to nam bu teeeeško palo.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 21:44
Pa to je kraj Petrinje, idi malo na okupljanje forumaša, pa nećeš valjda ti preskočiti druženje s kaktusima i s nama iz Rijeke, ajde nisam baš u pravoj temi ali mogla bi nam se pridružiti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 22:04

katrea Žažina je na glavnoj cesti Zagreb- Velika Gorica- Sisak.

Udaljenost lagane vožnje od v. gorice 17 min, od Siska 15 min, od mene iz Lekenika cca 3-4 minute.

Hajde nam se pridružiSmile

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 17:41
Drage moje rado, ali tek dolazim k sebi. Naime, umjesto finog uživanja sa curama i dečkima na Zg kavici ja sam samo dojurila isporučiti što sam pripremila i preuzeti naručeno od Shashe i Cvetlin i odjurila natrag u bolnicu jer je svekrva ostala u bolnici. Naime internista ju otpremio u bolnicu u " preinfarktnom stanju". Tako sam ja jurila ko bedak da sam i očale za čitanje ostavila na stolu na autobusnom kolodvoru smile42. Uglavnom, pretrage trajale 10 sati, a ukupno svekrva u bolnici 12 sati.
Ja sam več na kraju mislila da bum ja ostala u bolnici jer me počela boljeti kralježnica i noga natekla, da sam se več splašila da je opet trombozna masa. S obzirom da sam kući došla poslije 4 sata u jutro, jučer nisam ni na posao išla, uglavnom sam se odmarala smile49.Danas pak pada kiša i pljusak snijega je bio, tako da cvjeteki čekaju.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 17:51
samo ti odmaraj,bit ce vremena za radove
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 18:18
Imaš pravo, iako kao i ti kukam da hoću proljeće. Ma svi smo već nekako nestrpljivi, a ovo ludo vrijeme se baš neda.
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 21:24
Predugo traje ova zima.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 21:30
kako ste ti i tvoja sveki, jeste li došle k sebi?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 21:56
Ma bit će valjda sve ok sa svekrvom, a vjerujem da si se i ti odmorila, moat ću čekati do flore da te upoznam - vidim ja, a da dođeš malo do Rijeke, na jednu morsku kavicu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 18:49
Curke drage, hvala na brizi, a mi smo tako-tako. Svekrva ujutro lošije popodne bolje, a mene ukočilo u kralježnici da sam nedjelju cijelu preležala. Jučer sam išla na posao, a poslije posla opet u horizontalu. Danas sam se naručila kod fizijatra za pregled. Najraniji mogući datum je 6.4. Da crkneš prije....
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 18:53
Kat.rea imaš li kozmodisk? Dobila sam ga prije 14 godina i od tada nisam imala lumboišijalgiju (do tada sam imala barem jendom godišnje)
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 18:55
Zbog ludog vremena i mojih zdravstvenih problema opet ništa ne radim. Malo zalijem već posijano i isklijalo cvijeće. Dobiveno cvijeće i lijesku sam samo malo zadrbala u zemlju, a nisam uspjela posaditi na mjesto gdje bi trebalo, pa se nadam da će izdržati Unhappy tako. Danas sam jedino malo pikirala cosmose, a ostatku sam dodala zemlje. To sam zemlju usipala u vrečicu, odrezala joj čošak i lagano između klijanaca posipala zemlju, jer su dosta dugački a tanki. Nadam se da ih nisam uništila time.
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 18:59
Nemam ja kozmodisk nego magnetni pojas za križa i otkad ga nosim, kuc, kuc u drvo, križa su dosta dobro. Ali sada je strado gornji dio i u poslijednje vrijeme tako strašno boli između lopatica da po noći ne spavam. A najgore mi je što nesmijem piti voltaren i ibuprofen, koji jesu za takove bolove, zbog njihovog djelovanja na zgrušavanje krvi. Tako da mi preostaje trpiti ili u krajnjem slučaju tramal (tramadol), ali ne prečesto jer stvara ovisnost.
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 19:42
zar doista pomažu te spravice?
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 21:59
Meni je kozmodisk baš pomogao. Kad najviše radim (naravno u vrtu) i kad osjetim da bi me moglo "presjeći" odmah ga stavim. Ili onaj za lumbalni dio ili onaj za cijelu kičmu. I dalje nastavim raditi i što više se kretati.
U biti ti grije i masira mišiće koji su kruti i opušta ih. I puno mi je bolje!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 22:48
Ja sam ga imala davno. Nosila ga i pomagao mi, ali otišle gumice, nisam imala gdje nabaviti i tako je moj kozmo završio u smeću. A magneti mi pomažu. Uklanjaju bol ( možda čak i previše). Bez njih ne mogu, a sa njima znam pretjerati, pa ako ukliješti živac, onda ništa ne pomaže.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 09:58
Neću odugovlačiti, ali kat.rea, neće ti se uklještiti živac, ako razradiš mišiće oko kičme. Zato je dobro dok radiš koristiti bilo što što ti prilikom kretanja masira mišiće pa makar to nebio kozmodisk. Neka se zove kako god, samo da kruti mišići ne "iskrivljuju" kičmu. 
Sory, možda meljem, ali mi je žao da te boli ....
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 20:22
Ma u redu je Hoya, ne "melješ", sve ja to znam, ali ja između L5 i S1 uopće nemam diska, a između L4 i L5  je oštečen.......
Danas sam opet malo drobila granje. Ustvari prvo sam morala odblokirati drobilicu, jer sam zadnji put drobila grane od čempresa, pa sam ju zagušila Confused. Ali nedam se, muški samo odfrknu nosom, pogotovo svekar "to ništ ne valja, to možeš bacit", a ja šarafciger u ruke i mic po mic, oslobodila noževe. Naravno do noći sam opet napravila isto.
Ma baš sam tvrdoglava. Baš neču skuriti granje, hoću svoj kompost i gotovo.
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.