Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - sušeno cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


sušeno cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: sušeno cvijeće
    Objavljeno: 03 Srpanj 2007 u 17:27
Sakupljate li kroz godinu cvijeće i sušite li ga za hladne zimske dane za aranžmane?
Ja preko ljeta sakupljam sve što mi može koristiti za aranžmane,pogotovo božićne i novogodišnje.
A vi??
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2007 u 08:05

Ovako, ja ne sakupljam jer nemam gdje uvjeta to pospremiti, tako da...

Ali, tko zna u budućnosti da neću i to raditi... Wink
Imam susjedu kod mame koja je išla da završi na Otvorenom učilištu za aranžera cvijeća, kad sam joj došla na tavan imala sam svašta vidjeti. Od sušenog šipka, pusti da ruže ostanu bez latica i onda sam šipak ubere i osuši, lavandu isto suši, razno bobičasto bilje.
Baš sam joj se slatko nasmijala kad mi je ispričala svoju dogodovštinu i reakciju na prolazu kraj jednog potoka-presušenog, naišla je na neku biljku sa bobicama, a tako dobro izgleda ovako osušena.
Možda jednom zgodom stavim i slikice tog tavana!!! Wink
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2007 u 09:19
Ipak sam više pristalica "živog" cveća, mada i suvo cveće odlično izgleda kada ga slože ruke znalaca.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2007 u 11:18
Evo jedne predivne susjedine zbirke!!!
Svašta se tu može vidjeti, lavanda, kamilica, gospina trava, stolisnik, ruže, mak, pšenica, zob itd.itd.
Pogledajte!!!











Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2007 u 11:21









A ovo je jedan od prošlogodišnjeg dijela asortimana!!! Wink


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2007 u 11:28
Sa tom tvojom susjedom bi imala o čemu razgovarati.Ja isto kupim sve što mogu posušiti,na žalost nisam slikala svoje uratke(večinu sam podjelila) al budem ja vas time preko zime gnjavilasmiley173
za susjedu sve pohvalesmiley_83
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2007 u 18:59
Na vrh
Dorotea View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 25 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 56
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorotea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2007 u 21:49
uuuu koje zalihe pa gdje to sve proda?
http://venus.hooxs.com/portal.htm
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2008 u 12:02
Brišem dupliće
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2008 u 12:04
[QUOTE=FranjicaZG]Nekako mi je žao bacati stare ruže (bilo moje žute penjačice) bilo koje "dođu" u kuću. Lijepo ih osušim i onda im samo glavice pikam u jednu košaricu koju s remena na vrijeme obnovim novim bršljanom. Uglavnom, uvijek ima "friških" ruža pa i košarica izgleda lijepo (ako svi kažu)
AngryMa ispravljat ću dok ne uspijem, dosta mi je toga da sam glupava...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2008 u 12:08
Baš sam bila skomirana kad sam vas davila tolikim duplićima! Tko se hoće mijenjati?smile96
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2008 u 12:09
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

[QUOTE=FranjicaZG]

Svako se ljeto sve teže rastajem s morem (možda mi sve teže pada da je još jedan godišnji završen) pa samu sebe utješim tako da se prošećem šumama Peroja (malo mjesto pored Pule) i napravim veeeliki buket. Tu ima svega: lovora, ružmarina, raznih grana crnogorice, raznih trava, šparoge, Ti me buketi utjehe prate do novog ljeta

Davnih, ružnih dana 91/92. moji dečki iz firme su mi nosili "trofeje" pa ih ja sad koristim u nove, miroljubive svrhe
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2008 u 12:17
ej. ljudi oprostite (ne mogu se sagnuti pa ni nemate klanjajućeg smajlića) vidim da sam vam zadala ponavljanje gradiva (koje vas možda uopće ne zanima) ali već sam rekla da sam bik po horoskopu i pa ne odustajem tako lako.
Naučila sam za danas stavljati slike (već ste skužili da brzo zaboravljam) ali ne znam kako se brišu poruke koje sam zeznula?
 
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2008 u 12:25
Franjica sušeno cvijeće je smile94 a posebno mi se sviđa košara s  ružama smile141
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2008 u 18:56
Franjica sve OK.Košara je i meni krasna.Tu ideju ću ti uzeti Franjica jer i ja imam dosta ruža pa ih sušim.Sad znam kako ih i posložiti
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 14:27
Evo još novih ideja,Franjica kopirat ću tvoju košaru, nadam se da se nećeš ljutiti!!!Thumbs%20Up
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 16:10
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2008 u 17:14
Dajte da vidim što ste napravile, možda me inspirira za neku promjenu
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2008 u 09:09
Ah pa čekaj malo, tek se ideja rodila!!!Tongue
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 08:16
Franjica jako zgodna ideja s košarom i ružama!!

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.