Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik mojih planova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik mojih planova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 21222324>
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2009 u 21:00
a najbolje od svega je bilo: mama smijemo li za tebe ubrato ovaj cvjet?
oni su zapamtili da ja najviše volim cvijeće koje raste, a ne ubrano i pitaju da li ga smiju ubrati za mene...rastopila sam se samo tak...pa kad smo se vratili doma smo još jednom krevete razbacali u valjanju i igranjuWinkLOL ali neka im je ovaj dan sam posvetila u potpunosti njima...sad kad odu u krpe idem im peći dva kolaća jer su zaslužili (dva - jedan voli pitu od jabuka a drugi je lud za čokoladnim muffinima) i eto moraju biti dva
Hoćeš doći na kavu??
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 21:48
Bilješka:
 
- opljevljeno sve, počupana trava s rubova kanala, kompost odozdo jako lijepo izgleda
 
Posađeno: mrkva- neka divovska
- peršin
- ostatak čičoke
- kokičar
- šećerac
- luk (sva 4)
- kineski kupus
- nova brokula
 
Flanci: - dinja
- paradajz
 
Šteta od ljigave gamadi:
- ranije posađenu čičoku slistili
- flanci feforona i ljutih i slatkih pojedeni
- flanci kupusa pojedeni
- flanci kelja pojedeni
- flanci lubenice pojedeni
- flanci shashinog crnog paradajza pojedeni
- flanci koktel paradajza pojedeni
- flanci krastavaca pojedeni
- flanci karfiola pojedeni
- flanci brokule pojedeni
- flanci patišona i ostalih tikvica pojedeni
- pojeli bosiljak????
- ***počeli napadati luk?
- rotkvica poda napadom
- slistili salatu
 
- ptice grickaju grašak- smisli neko strašilo
 
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 23:36
s obzirom da sam i tekice poćela gubiti, bilješka za dnevnik:
Sutra ide pošiljka za:
-silvek
-frida
-griva1978
-korijenko
-nata
 
i znam da sam za još nekog nešto zaboravila, ali šta i za kogaConfusedConfusedConfused
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 10:31
nisam ja ništ bezočno lagala Tongue i di je ta slika tvog "doručka"?
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 22:36
Ijoooj, pa koliko to imaš puževa, ovo zvuči strašnoStern%20Smile Ideja: pojedi ti njih LOL - rekle su mi cure koje su jele puževe da su zapravo čak i fini, a kaj buš drugo sad kad su papnuli povrće smile156
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 22:49
evo samo da znaš sad sam se iz kreveta dizala da poslikam...a silvek bi da ja ljige jedem---a ja mislila da smo si dobreCryCryCryCry e svašta ću još čuti ja od vasLOLLOLLOL
 
evo slike mog doručka, primjetite da ima podstol na razvlačenje, police ispod, iznad i dvije stolice
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 23:03
Joj, ma ne, palo mi je na pamet jer su baš jučer cure na kavi pričale da su jele puževe i da su im ukusni bili....ma šala mala, Mamaa smile78
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 23:21

da ali papaju se puževi s kućicom a ne ova gamadWink, a zaista jesu ukusni, samo ih treba znati pripremitiWink

PS ma znam...i ja istoSmile

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 20:01

"Doručak" ti je fenomenalan, na žalost ne mogu ti na njega staviti paširu jer ih više nema (baš sam tužičasta, a otkrila da ti poznam prvog susjedića i ne bi bilo problema s prijevozom)

Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2009 u 23:17
Ma nemoj mi rečiSmileSmileSmile jel ovog mladog zgođušnog??? To ti sin od moje 'legice. Ma otkud si njega iščačkala??? Pa niš mi nije rekel prasac jedan, samo mi maše i trubika a niš ne pripovedaTongue
Jel to preko buduće gospođe susjed??? Ma baš sam sretna sad
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 14:34
Ovo me uslikao muž jučer dok sam travu čupala
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 14:46
presada stoji i ona na balkonu i ova- neznam šta da napravim zbog puževa CryCryCry
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 16:20
ja sam moje puzeve potjerala smjesom brasna i papra. Stavim casu brasna i dvi zlice papra dobro izmjesam i pospem oko biljcica svi su netragom nestali a i usi sa ruza su se razbizale...Wink
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 17:40
Originalno poslano od člana maryann maryann napisao:

ja sam moje puzeve potjerala smjesom brasna i papra. Stavim casu brasna i dvi zlice papra dobro izmjesam i pospem oko biljcica svi su netragom nestali a i usi sa ruza su se razbizale...Wink
nemoj se šaliti- jel ozbiljno???
pomiješaš brašno i papar- idem u kopavanje vreće brašna i papra pun kufer- ja sam spremna probati sve moguće i nemoguće.
Hvala ti punooooooooooooSmileSmileSmileSmileSmile javljam da li ima napretka
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 00:41
ja sam jutros smiješala recepturu i otišla na vrtCryCryCry more ih je  posipala ja fino papreno brašno i promatrala- ta gamad je luda za brašnom, oni navalili na brašno sve se davili kak su ga jeli- tek sam sad skužila kako u principu imaju velika usta- tek su nakon 10 min- počeli dizati glave i otvarati usta i izvijati ih- valjda je papar počeo peći- ili su se tak dobro najeli-nisu uginuli niti panično bježali- ali mislim da neće biti neke veće pomoći- nastaviti ću eksperimentirati. CryCryCryCryCryAngryAngryAngry
ako tko ima još koju ideju- slušam, molim vas predlažite
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 00:52
ljepo to kod tebe ide,plastenik se polako puni
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 08:50
samo gdje da posadim???? opet apeliram (znam da sam već dosadna) molim vas kako se riješiti puževa golačaCryCryCryCry
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 15:27
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

samo gdje da posadim???? opet apeliram (znam da sam već dosadna) molim vas kako se riješiti puževa golačaCryCryCryCry

Opet ja...meni brasno i papar pomazu a jesi li probala sa pivom ...puzevi jako vole pivu...u zdjelici i jos sam negdi procitala da se namaze zdjelica vazelinom  da puzevi nemogu nazad kad jednom udju u nju...zao mi je ako ti nije papar pomoga...trazim savjete okolo pa ti javim
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 15:35
Vapno(krec) je kazu dobar "lijek" za puzeve. S druge strane, smanjuje kiselost zemlje...pa probaj ja stvarno neznam sta drugo moze pomoc ili da ih solis ili puzomor u krajnjem slucajuDead
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2009 u 19:28
luda sam više---evo danas im budem opet pivo servirala pa da vidimoAngryAngryAngry
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 21222324>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.