Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik mojih planova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik mojih planova

 Odgovori Odgovori Stranica  123 24>
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dnevnik mojih planova
    Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 22:43
Shvatih da mi se post o uređenju okućnice razvodnio totalno, te da mi je potrebno novo mjesto..za svašta, stoga evo mojih planova.
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 22:47
sutra:
-iz svog ćumeza donijeti sjemenje u kuću,
- napraviti inventuru,
- popis objaviti.
-napraviti popis onoga šta treba kupiti (povrće, cvijeće)
- nešto posijati da raste
 
Sutra ćemo vidjeti šta ću uspijeti 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 23:11
Bravo, još jedan dnevnik za čitati. Ja nikako da se ohrabrim.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 13:55

Dakle, ćak sam i uspjela nešto napraviti. Ujutro sam se zaletila van iz kuće i smrzla se živa...

Jučer navečer je zapao snjeg, tak da su mi stepenice lijepe klizave, a da i ne pričam da jošne bi smjela van. Al na brzinu sam sve pobacala u korito i pravac kuća.

Na podu boravka sam lijepo rastegnula staru plahtu i navali...

Otkrila sam da sam prošlu jesen kupila jedan paketić sjemena dragoljubaBig%20smile. Odmah je prikljućen za sadnju.

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 13:58
Što se sadnje tiće:
 
 
- turski karanfilčeki
- dalije niske
- neven
- krastavci
- z. salata
- crni paradajz (hvala Shasha)
- paprika
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 13:59
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 14:02
Tu se kriju:
- geodecija
- ukrasni duhan
- carsko oko
- ukrasni slak
- žuta zlatoglavica
- puzavac
 
I naravno šta treba reći: hvala Shasha na sjemenkicamaClap
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 14:03

Ako ste mislili da je to sve- prevarili ste se. Ima još:

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 14:04
Kako je ovo tu sve uredno, super Mamaa si
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 14:07
Tu su:
- ljuti feferoni
- kopar
- komorač
- kadulja (? - bar mislim- nisam obilježila sjeme)
- vučika
 
I opet: hvala Shasha:
- noćna frajla
- cosmos
- crnjika
- cinija
- kalifornijski mak
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 14:09
Bok Tija, nisam skužila da si mi u posjetiSmile
Hvala na pohvali...mora biti uredno, smjestila sam sve u boravak, pa da ne bode okoLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 14:10

Kladim se da si mislila da je kraj.

Nije nije, ima još:

 

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 14:15
Gospe moja, koliko ima toga, krenula si ti ozbiljno u proces uzgoja?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 14:28

I tu se skrivaju:

- karanfil -mix

-turski karanfil
- suncokret
- glicinija
- dragoljub
- ukrasni kelj
- cinija - niska
- slamnato cvijeće
- vučika
 
I pazi sad:
- rozi visoki grm - ala ivančica
- rozi visoki grm s grozdastim cvijetovima
 
 
 

-

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 14:30
To je za sada to, pa neka raste.
 
Sad čekam da ozdravim i da vani zatopli, moram počistiti cvjetnjak i posaditi lukovice (već sam trebala).
 
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 14:32

Tija draga, to bi za mali vrt bilo možda puno, ali meni to nije ni za trećinu - imam vrlo veliku površinu.

U jednu ruku to je dobro, a u drugu i nije baš.

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 14:40
Ja poslala paket tebi, a ti imaš posijano za pola forumasmile181
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 14:45
Jako sam ponosna na sebe -izborila sam jednu jalovu pobjedu.
Imam problem sa svojom poštom - uvijek kasne isporuke, nema obavijesti o prispijeću pošiljke, još nisam dobila račun za telefon....
U pošti voditeljica (jučer sam ju napala) viće nije do nas, to je poštar on ne isporučuje, on je prek debele žnjore došel, ima zaleđe....
I to mi priča voditeljica pošte?!
Ja neznam di ja to živim. Osjećam se zarobljenom u zoni sumraka - u 21 stoljeću ja se moram boriti za svoju poštu - a neisporučivanje pošte je kazneno djelo.
Ja poludila i pitam ju da se hoću žaliti na koji način je to najbolje napraviti. Ona mene odgovara i to pazi sad prijetnjom - nemoj se žaliti imaš djecu on je luđak, on bu te naganjal, on ti je  (nacionalnost nećemo spominjati)... (za mene je to prijetnja izrečena indirektnim putem).
Ja inzistiram, ona onak preko volje veli, dođi sutra pa ćeš mi potpisati prijavu (ja NJOJ potpisati, pa ona je do sad već trebala reagirati).
 
Ne budi lijena ja malo čačkala po netu i napisala prigovor putem maila na središnjicu u Sisku - iznijela probleme, zaprijetila tužbom i ---nazvao me direktor u roku 1 sat. Ispričava se, kaže ako bude kta na računima oni će podmiriti, iz SK je poslao drugog poštara i kao da mi sutra treba dostaviti apsolutnpo sve pošiljke na moje ime, poštar sutra ima saslušanje  (i pazi sad - dotični je na otkaznom roku jer gdje god je radio pošiljke nisu stizale, pa je čovjek dobio pedalu, ali još ima 1mj otkaznog roka), uglavnom, stižu dva nova poštara da nadoknade zabrljano.
A svi djelatnici pošte moraju dati iskaz kako to da nadređeni nisu imali pojma o tome da na terenu 14 dana sve vrvi problemima, neisporukom pošiljaka i sl.
 
Pirova je ali je pobjedaSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 14:48
Hej hoya, upravo radi tvog paketa sam digla ovu frku s poštom, paket su zaprimili jučer, a ja ga još nemamAngryAngryAngry
 
Uostalom poslala si mi ono što nemam Smile
 
Moram ćim ozdravim slikati dvorište kak se spada da vidite tu površinu, pa će vam biti jasnije.
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 14:54
Dajte mi recite da li se i vi susrećete s tako glupim problemima?
Osjećam se blesavo kad se moram boriti za nešto što bi samo po sebi trebalo funkcionirati
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.