Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mamin grunt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mamin grunt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 38>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 10:57
Moja slika, ta stara je prava fotografija, smeđa...Ima nekoliko vizura i svi smo si dali povećati po jednu, pa uokvireno na zid. Jer tada osim ove "naše" (djedove) naokolo nije bilo ničeg.
I sad bih ja rado snimila sadašnje stanje iz istog ugla. Ali ne može. Jer se između te kuće s čijeg balkona je snimano i nas ispriječila šuma lovorovih stabala.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 11:07
Te divne stare fotografije- ja ćak i neke moderne dam izraditi u crno bjeloj tehniciSmile
a da probate naći neku najsličniju lokaciju, auto ispred lovor šume pa na krov?LOL bilo bi prekrasno napraviti usporedbu
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 17:01
luk napreduje rotkvicu ipak nebudem za uskrs jela
ali ćemo uskoro ribiz papati
i crni će nam nešto podariti
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 17:02
ovdje su do jučer bijele narcise bile- a onda se pojavio mm s flaksericom
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 17:04
i ma koliko ja već posadila to je sve još uvijek prazno
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 17:07
tebi to tako djeluje da je prazno,al čekaj tek je usađeno i tek je proljeće počelo,sad kad sve sta si posadila krene....smile160smile161
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 17:11
ma polako ces popuniti
danas slikice se otvorile bez problema
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 17:20
ajde super da slikice radeSmile
 
ma znam da je još rano ali toga je hrpa za popunjavanje, ja se šalim bum ja to do penzije, a na kraju mi tak bu i u stvarnostiLOLLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 20:27
I treba biti prazno, a ne ja posadim sve jedno do drugoga, pa ne mogu proći kroz vrt kad se sve razbuja, ali čini mi se da će to i kod tebe biti tako - bujno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 20:35
pa šta će mi cvjetnjak po kojem ću hodati- ja bi da bude divlji, neobuzdan i da buja...
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 22:22
Kod tebe su crijepovi puno ljepše ukopani nego kod mene, baš super izgledaju tak ukoso...netko se je sigurno naradil s ukopavanjem, znam kak je meni biloLOL
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 22:47
¸krenula sam i ja s ravnim crijepovima, stavila tri i gruntam koliko će ih trebati dok to ne ukopam- pa ja lijepo njih ukosila, da mi ih manje prođe    LOLLOLLOL
a zaista ih je teško ukopatiDead
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 06:57
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

Te divne stare fotografije- ja ćak i neke moderne dam izraditi u crno bjeloj tehniciSmile
a da probate naći neku najsličniju lokaciju, auto ispred lovor šume pa na krov?LOL bilo bi prekrasno napraviti usporedbu
LOL
Jedino tačke ili kariola po primorski. Ja autom ni do kuće. A te strane imam 365 Trsatskih stuba a s druge, pa moram kroz sestričnino dvorište uspon, odnosno spust!
 
Inače tvoj se grunt lijepo profilira. Ovo sa crijepovima je  baš dekorativno.
A rotkcice? Bute ih papali kad ne bu više nitko!Big%20smile
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 08:43
hvala bakoSmile
 
jedino što mi pada napamet kad puše bura nazvati elektru pa kad dođe striček na stup- uvaliti mu fotič nek okine jednu slikuWinkLOLLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 13:54
KOd mamee je vrt sve ljepši i ljepši. Bit će divan kad se sve razraste.
Jedino su ti unakazili onaj potok. Sreća da je priroda ekspresna u popunjavanju praznog zemljišta. Uskoro će i na toj ogoljenoj zemlji narasti trava, ništa ne brini.
Kod mene rotkvice nisu još ni nikle. Al one su stvarno turbo biljka. Narastu dok si reko rotkvica Tongue.
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 22:13
hvala gogo na pokušaju utjehe, no znam da će se u potoku brzo obnoviti, vidjela sam ribice su preživjele, žabice su se vratile, cvrčci se znaju javiti- ali nasip i dio mog grunta je zatrpan blatom- kako ću ja to kositi???
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 22:46
Nikako  ostavi sve majci prirodi i vidi koja će tu ljepota biti aui naću neštom pa ti šaljem pp
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 23:05
pa nit pp nit tebe---gdje nestade?
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 12:01
mamaa ja sam se umorila šetajući kroz tvoj vrt- a mogu znat kako je tebi! velika briga - al će ti zato biti i veliko veselje!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 12:30
Mamaa, stigle su tvoje pošiljke. Baš si opaljela. Mislila sam si ja da ćeš ti meni poslati l... .
 
Dobro si mi to složila. MM lijepo svaki dan komunicira sa poštarom.
MM, poštar i lizaljke ... Mila majko kombinacije smile156smile230
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 38>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,285 sekundi.