Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lilly- moj mali dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lilly- moj mali dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Lilly- moj mali dnevnik
    Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 21:57
Evo danas sam presadila sve one kaktusiće u nove posude. Pofarbala sam još jednom one ljestvice-sliku sutra stavim. I moram sutra još jednom prefarbati jedan stalak za cvijeće. Išla sam u zg s namjerom kupiti žutu pasifloru i crvenu pavitinu ali ni jedno nisam našla. Ali mi je zato mužek kupio dva nova kaktusa!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 20:59
Možda već je a da mi to ni neznamo!!LOLLOL
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 20:56
Čekaj sad da se i on ulogira na forum Smile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 20:53
Nije on ni mislio da ste čudaci (čudovišta). I bili bi mi išli s vama i kod Branke samo da nas djeca nisu čekala. Nebi mi vjerovali ali on se prije od mene uklopi u društvo.
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 20:46
možda sada bude češče došao na druženje kad je vidio da mi nismo nikakvi čudaci(čitaj čudovišta).
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 22:21
Ma voli on samo neće priznati!!!!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 21:36
Pa još kaže da ne voli cvijeće, a vidimo mi kud ti okom, on skokom, jedva čekam slikice.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 20:04
Evo pofarbana je moja "lojtrica" ali nije kakve sam ja htjela boje. Zovem muža da mi kupi žutu boju i on donese žutu a kad sam ju otvorila unutra neka čudna narančasta,od žute ni ž!! Uspjela sam danas očistiti moj bifši kamenjar,kako ga prošle god nisam ni taknula nisam ga mogla više gledati kako je bio zarašten pa sam onda krenula s njim. Još razmišljam dal ću u njega stavljati koje biljke ili ne. Poslikat ću ga sutra da vidite na što to liči. Tako da nisam uspjela posaditi maćuhice al sutra je novi dan. Poslala ja MM i po novu vreću zemlje pa će biti posla!!!
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 14:14
Kako god pofarbaš- nama slikicu stavi Smile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 11:53
Danas se primam nekog posla samo što ni sama neznam od kud bi počela. Moram pofarbati "lojtre" za clematis . Nemogu se sama sa sobom dogovoriti koju bi boju! Mini maćuhice treba nekud popikati i one odcvale šafrane i zvončeke is tegla presaditi u vrt.
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 21:46
Nije niti meni Franjice-baš ono što sam htjela neće. Al me to nebude spriječilo da ih nemam,kupit ću naravno već gotove biljke a druge god opet pokušati sa sijanjem ih!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 21:36
Lijepo je biti početnik, lijepo je uživati svako jutro u pogledu na zemljicu i prebrojavati kolik je biljčica niknulo... blago tebi, meni nije niknula niti jedna gazanija...
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 21:13
Slično je i kod mene kat.rea zbog nedostatka prostora stalno seljakam!!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 21:03
Bravo Lilly, krenulo i kod tebe Clap. Vidim svi smo nestrpljivi. I ja sam prvi put sijala, ustvari znala sam ranijih godina nešto sijati, ali obično sam sijala dok več zatopli, pa je uvijek to došlo kasno. Naravno da sam i ja nešto posijala, ali stalno prevlačim gore dolje. Stavim u kuhinju na policu ili prozor dok ne nikne ( na toplo), a onda mi se čini da mu je pretoplo pa selim u hladno u tavan..... k`o mačka mlade prenašam.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 21:40
nedostatak toliko prozora koliko nam treba,muči i mene,već sam popunila sva mjesta i sad kemijanje,ali već imam ideju LOL dovući stol do prozora i na njega staviti klijance smile96 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 21:35
Treba biti i kritika da bi se popravilo što ne valja. I ja sam ove godine prvi put sijala pa neznam kak to treba izgledati,valjda je dobro tako. Dosta toga mi nije ni izašlo,zbog nedostatka prostora svuda sam stavljala pa je valjda razlog to,al valjda će druge godine biti bolje!!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 21:20
a ne ne nije bila kritika,ali ako je slak onda valjda i treba biti visok nisam ga nikada imala pa ne znam Smile 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 21:05
Hvala kontesaa-ja volim da mi se šareni i cvijeće i tegle. Ono izduženo je ukrasni slak i stoji kod prozora. Ove godine prvi put sijem inače mi je običaj kupiti već gotovu biljku tako da mi je svaki komentar dobrodošao. Prihvačam i kritike i pohvale! Ja sam još jedan veliki početnik!!!!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 20:22
veliki je gušt gledati kako iz sitne točkice sjemena raste cvijetić Smile one dvije teglice na početku su fenomenalne Thumbs%20Up žirafa i auto
ako smijem pitati...one biljčice koje su se izdužile dosta,šta je to i gdje stoje? mislim da im fali svijetla Embarrassed ali to će znati puno iskusniji od mene
inače sve super Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 20:20
Ja nikam bez njega- ćak mi je i direktor dao direktivu- svaki dan fotić sa sobomLOLLOLLOL
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.