Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mamaa traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mamaa traži

 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mamaa traži
    Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 17:30

pregledavajući forum stvorio se prvi popis šta trebam nabaviti:

-sirotica (aptenia cordifolia)

- kamelija
- osteospermum
- knopphofia -tritoma
-srdašce (dicentra)
- božur
- cinerarija maritima
- gailardia
- plavi mak (meconopsis)
- anđeoske trublje -brugmansije
- encijan
- arisaema
- mjehurica (physalis alkekengi)
- globus čičak (echinops ritro)
- koraljna zvončika (heucera)
- pjenica (tiarella)
- kukurijek (helleborus)
-erika
- astilbe
- zvjezdan (aster)
- krizantema
- vrijesak (calluna)
- alpski kotrljan (eryngium alpinum)
- dracunculus vulgaris
-stolisnik
- campanula
- buhać
- crassula
-sedumi
- aloe vera
- rhipsalis - koraljni kaktus
- ljiljani (imam 1 bijeli)
- ukrasni luk (alium)
- ranunkula
- frezija
 
- tekoma
- clematis
- plumbago auriculata
- solanum jasminoides
- kozja krv (lonicera)
- snježne grude (vibarnum opulus)
- jasmin
- oleanderi
- lovor
- ružmarin
- isusova kruna
- rogač
- callistemon
- skimmia japonica
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 17:32
Ako netko ima sjemenkice  s mog popisa bila bih zahvalna, jer to je samo prvi popis onog šta bih željela udomiti..ostali slijede po izradi
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 20:04
Mamaa, ja imam bijeli i roza božur, Anđeoske trublje također bijele i roza i to zapelcano, za sada 8 bijelih i 6 roza, ako se održe imaš ih i ti. Nadalje zvjezdan, ako si mislila na jesenske zvjezdane, pogledaj u temi Moj vrt u slikama - naše dvorište, ako je to što tražiš, samo trebaš reći koliko metara hoćeš zasaditi.
Na vrh
Brbe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Brbe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 20:23

Uhhh uhhh Mamaa impresivan spisak al vjerujem da se taj popis može riješiti na jednoj skupnoj kavici...LOL

a još nešto bi pomoglo oko tvog opisa ako može biti detaljnije... na primjer kod anđeoskih truba dali tražiš neku određenu boju ili svejedno

crasula.... uhhh ako samo pogledaš kod dzombe zavrtit će ti se od crasulaLOL... i tako kod onih skupina koje lako dođe do zabune...EmbarrassedWink

kao na primjer ja još uvijek "poludim" kod isusove krune... pod njom se misli bilo koja pasiflora ili ona najpoznatija passiflora caerula....?Embarrassed
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 23:36
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Mamaa, ja imam bijeli i roza božur, Anđeoske trublje također bijele i roza i to zapelcano, za sada 8 bijelih i 6 roza, ako se održe imaš ih i ti. Nadalje zvjezdan, ako si mislila na jesenske zvjezdane, pogledaj u temi Moj vrt u slikama - naše dvorište, ako je to što tražiš, samo trebaš reći koliko metara hoćeš zasaditi.
 
smile128smile128smile128
 Da ovo je popis koji sam formirala poovom forumu, sad radim na onome iz milion mojih papiriča i zabilješki od ranijeConfused
 
Zato molim te uračunaj me za božur, trubljice i zvjezdan također- računaj na cca 4m za njega
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 23:42
Originalno poslano od člana Brbe Brbe napisao:

Uhhh uhhh Mamaa impresivan spisak al vjerujem da se taj popis može riješiti na jednoj skupnoj kavici...LOL

a još nešto bi pomoglo oko tvog opisa ako može biti detaljnije... na primjer kod anđeoskih truba dali tražiš neku određenu boju ili svejedno

crasula.... uhhh ako samo pogledaš kod dzombe zavrtit će ti se od crasulaLOL... i tako kod onih skupina koje lako dođe do zabune...EmbarrassedWink

kao na primjer ja još uvijek "poludim" kod isusove krune... pod njom se misli bilo koja pasiflora ili ona najpoznatija passiflora caerula....?Embarrassed
 
 
ma ja planiram kad zatopli jedan skupni gulaš pod mojim brajdama, a do Smiledobrodošle
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 23:47
 ja ti mogu poslati : reznice oleandara, ruzmarina, lovora i sjemenke rogača ( mozda i koju sadnicu, ali to ti javim kad odem na otok, grana ima , ali ne znam kako se pelcaju)...javi adresu pa ti pošaljem ovo što sam nabrojala...
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 13:35
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 ja ti mogu poslati : reznice oleandara, ruzmarina, lovora i sjemenke rogača ( mozda i koju sadnicu, ali to ti javim kad odem na otok, grana ima , ali ne znam kako se pelcaju)...javi adresu pa ti pošaljem ovo što sam nabrojala...
 
smile57hvala puuuno
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 13:41
mamaa stvarno ima popis,imam ga i ja ali nenapisanog i neobjavljenog na forumu
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 13:45

Rose pa zašto ne napišeš, možda i ja imam nešto što ti treba?

Hajde napravi popis pa da vidimoSmile

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 13:46
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

Rose pa zašto ne napišeš, možda i ja imam nešto što ti treba?

Hajde napravi popis pa da vidimoSmile

crnjak mi je jer nemam nista za mjenjat
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 17:29
Rose draga pa i ja imam samo par sjemena...nitko ovdje ne očekuje da mu uzvratiš...ljudi koji su tu su ljubitelji cviječa a ne trgovcismile57
svatko će ti rado pomoći ako ima nešto što ti se sviđa...a ti zauzvrat oplemeni ovo mjesto prekrasnom slikicom istoga kad procvjeta...
Upravo zbog toga je ovo mjesto toliko posebno...tu nema koristi nego samo mnogo ljubavi prema našim zelenim ljubavima...smile99
A jednog dana češ i ti nekome na isti način pomoći
 
Zato napiši svoj popis, ja ću ti prva ako imam nešto za tebe poslati...i malo pomalo ispuniti ćeš svoje željesmile127
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 17:34
Stigle su Noćne frajle.smile128smile128smile128
Hvala, hvalasmile79smile79smile79smile79smile79
Budem ih sutrasmile127
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 21:14
Ako netko traži ja imam još nešto sjemena
- suho ili slamnato cvijeće
- cinije
- neven
- vučika
- narcise žute
- narcise bijele s žutim rubom
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 09:20
Mama ja ti mogu poslati:
ostiće, gailardiu (čini mi se i visoku i nisku)
krizanteme imam ali mi mora netko objasniti kako da ti dam pelcer, imam i pasifloru ali također mi morate objasniti kako ću uzeti pelcer...
Na vrh
goga-zg View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-zg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 18:49
javi se na pp.ja ti imam gailardiu i campanule.Wink
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 13:13
mjehurica,stolisnik -žutocvjetni, i par vrsta krizantema šaljem samo daj adresu i nek su ti šareni i mirisni i veseli dani s novim cvjetićima
Na vrh
balalayka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 102
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje balalayka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 14:15
Bok svima,
 
imam 2-3 sadnice aloe vere, jasmin onaj kućni koji se mota oko okrugle žice, tjera izdanke ko lud, a ljetos je cvjetao i predivno miriši,
ostale sa popisa još provjerim pa ako dođem do koje od njih proslijeđujem ti. Pošalji adresu i stižu prve dvije:)
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 14:30
Evo dragi moji cvjetoljupci..mislim da ći barem pola od željenih biljkica udomiti ove godine...Ovaj tjedan imam inventuru...negdje mi se zagubilo sjeme lijepog dečkaConfused
Do tad možda dođu i vaše pošiljkice pa ću napraviti novi ažurirani popis imam-trebam Smile
Hvala vam svima smile79
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 23:27
ja bi se zabiljezila za jasmina ako ga imasmile77
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.