Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Da se i ja predstavim
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Da se i ja predstavim

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 9>
Korisnik
Poruka
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 00:08
Slatka je i kutijica i vaza.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 00:08
 
 
Photobucket
 
 
Ovu malu teglicu bojala je MPK, dala si je truda..ja sam samo ljepila sličice. Sve ove radove još moram polakirati..
 
 
 Photobucket'>
 
 
 
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 00:15
Hvala dori-stSmileSmile!
Da, stvarno onaj pehar sad izgleda kao vaza..LOL
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 00:18
Sve je preslatko,a ova tegla je baš posebna, jako lijeposmile71
meni je super u životu
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 00:30
Joj, baš mi je drago..hvalaSmileSmile!
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 08:27
Lijepi su ti radovi Clap. .a sad ako smijem rekla bih ti nešto, a to je da ako ne misliš radove još naknadno lakirat da preko cijelog rada prođeš lijepilom,pošto je ono ujedno i lak, da ti se ne vide oni prijelazi od lijepila na boji. .a ujedno češ i boju zaštititi. .Embarrassed. .samo jedan savjet,dobronamjeran. .
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 09:28

Hvala, naravno svaki savijet je dobro došao.WinkSmile

 Mislila sam polakirati, baš sam to spomenula kod one žute teglice. Malo sam na Vi sa vremenom, pa sam stavila slikice prije..Inače, ljepila sam drvofixom, da li bi on bio ok da se sve s njim pređe? Imam i onaj lak za brodove.
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 09:38
Ne znam jer ne radim drvofixom, a lakiram sa onim lakom u spreju akrilnim, za aute, i mogu reć da sam zadovoljna s njim. Pokušaj na nečem sa drvofixom, pa češ vidjet reakciju, a za taj lak što imaš ne znam dali ti neće požutjeti s vremenom, to možda znaju druge cure.
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 09:48

Budem probala jedan i drugi pa ću vidjeti kako koji reagira!

Ovo je super stvar-lak u spreju, nema puno maljanja. Jel mi možeš molim te reći gdje toga ima? Predpostavljam u kemoboji?!tnxWink
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 09:49
Evo i jedan okvir za slike..još mu fali lak..
 
Photobucket'>
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 09:54
lak za čamce - motivi u kojima ima bijele boje s vremenom požuti - za ovu tvoju teglicu bi prošao jer nema bijeloga, a lakova imaš u svakoj kemoboji kao što si i sam rakla
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2009 u 09:58
Hvala GogsThumbs%20Up
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 21:01
smile126 Napokon da si i ti nešto radila!!!

A vidiš i kad nestane slikovile kak se uspiju slike staviti same na forum!!! LOL

Ne znam kaj mi je ljepše! A vidim da ti je i TPK bila jako vrijedna.
Izgleda da moramo organizirati kreativnu radionicu negdje, ili u Samoboru ili negdje na tavanu zgrade. Viš dobro bi iskoristile taj prostor, a možda bi se i angel pridružila!!! smile213 Proljeće bi nam mogla biti mentorica!!

Ha,ha,ha... kako sam dobro isplanirala!!! Clap

P.S. Bezbojni akrilni lak sam za cca 25 kn kupila u dućanu boja i lakova.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 21:52
vilavita meni kod tebe sve lijepo,ne mogu nista izdvojitsmile141
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 10:23
Jako lijepi okvirsmile181 slobodno ga polakiraš lakom za čamceThumbs%20Up
meni je super u životu
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 10:36
Iz iskustva znam da su okviri puno ljepši kada se u njima vidi i slika, zato što obično okvir radimo po slici koja će biti unutra. Šteta što si nas uskratila... jako je lijep.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 11:11
predivna teglica ClapClap
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 17:54

Andrea01, dobra ti je ideja za terasu zgrade..haha..

Hvala kaća43Smile, hvala esmeralda na pohvali i savijetuWink, sanjam- u pravu si, ali trenutno mi ni jedna slika nije pasala pa sam je okrenula naopačkeEmbarrassed, MPK jako je važna jer je njezin uradak-žuta teglica pohvaljena..smile188hvala rose..
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 00:42
naravno da će se MPK pravit važna kad je njezina žuta teglica jako lijepa
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 22:35
more, more, more...ah što volim more, a vidim ga jednom-dva put, ako imam sreće..a to je rijetko, triput godišnje.Big%20smile
Hvala more..SmileWink
MPK rekla je da mora još nešto dovršiti da to tete na forumu vide...aha, pa nek vide kak se radi dekupaž!Wink
 
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 9>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.