Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Voće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - jagode penjačice Mont Everest
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


jagode penjačice Mont Everest

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 15>
Korisnik
Poruka
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2009 u 09:45
Evo zvala sam Čakovec i rekli su mi da imaju štrašnu gužvu pa da nazovem u ponedjeljak i da će mi tada sve objasniti.Tako da nastavljam u ponedjeljak sa istraživanjem.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 12:32
Drage moje jagodice su naručene,šalju ih danas,možda su sutra već tu,a stižu iz Čakovca.Dakle Mikice,Triša i Hoya pripremite se za sadnju.Tija tebi zahvaljujem što si nam htjela pomoći oko te kupovine,ali eto oni šalju sami pa nije bilo potrebno.Možda će nam drugi put nešto trebati pa ćemo ti se obratiti.Pozdrav svima,ajme vani je sunce....
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 12:57
Bravo Jagoda, baš se veslim, pa čim dobiješ organiziramo kavicu, najbolje opet na Viškovu, da usput kupim zemlju i teglice za jagodice.
Hvala ti na trudusmile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 13:35
Super - primila na znanje !
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 21:53
Evo,nadamo se da smo sada sve riješile zahvaljujući Jagodi.Sada ćemo moći uspoređivati čakovečke i šibenske jagode.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 21:53
Baš ti hvala, jako se veselim mojima.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 22:51
Djevojke drago mi je da ste riješile nabavku i želim samo da uživate u njima sljedećih godina, dobar tek i u slast
Na vrh
marijan023 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijan023 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 17:07

Da li ćemo uživati ili ne pokazaće vrime.....ja još čekam sadnice iz Čakovca a kako mi vrag nije dao mira ponovno sam ih danas nazvao. Uglavnom, imali su veliku gužvu ali izgleda da su danas ipak poslane. Očekujem ih sutra pa ćemo vidjeti što će biti....

Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 17:51
ja sam odlučila sjediti na dvije stoliceLOLLOLLOL rekla sam susedu da ću...ako ikad stignu njegove iz šibenika od njega uzeti 5kom, i naručiti ću sutra još 5 iz čakovca
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
marif View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marif Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 11:07
prije mjesec dana naručila sam te jagode iz Šibenika, pošto smo ih dugo čekali otišla sam na Internet da saznam neki njihovi kontakt pa da ih kontaktiram. nisam ništa našla, već sam pročitala ovaj forum i bila sam skeptična. danas su došle jagode poštom, moraju biti 24 sata u vodi, a onda ih treba posaditi u male tegle i nakon mjesec dana se mogu presaditi u vrt.Smile
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 11:27

Ja ću čitati najesen komentare koliko ste zadovoljni istim sadnicama!

Na vrh
marijan023 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijan023 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 11:47
Meni su rano jutros stigle sadnice iz Čakovca, zdrave su, velikog i dugčkog korijena pa mislim da će se bez problema primiti. Paket od 5 sadnica platio sam 105 kuna (45 kuna jagode i 60 kuna hp express). Posadio sam ih u dvije tegle širine 60 cm što mislim da je i više nego dovoljno za nesmetani rast. Kada počinu rasti napraviti ću odrinu u obliku piramide preko koje ću postaviti mrežicu da jagode mogu nesmetano rasti. Uz jagode sam dobio i upustva za jagode uopće ali i popis drugih jagoda visokostablašica. Osim Mount Everest postoji još nekoliko vrsta pa bi možda trebalo isprovati. Ja ću pokušati nabaviti bakker's kingsize u sloveniji preko gostiju koji mi dalaze krajem mjeseca. E sad, neću propasti za 100 kuna a kao što sam rekao jagode izgledaju dosta dobra pa će valjda i dati neki rod...smile56
Na vrh
jassmin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassmin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 17:26
Pre svega  zdravo , ja sam prosle godine kupio 20 kom u jesen i sve do sada nisu  nikle. U ambalazi je bilo uputstvo za upotrebu  kao treba ih drzati 24 sata u vodi a onda posaditi : tako sam i uradio i nista . Juce sam iskopao jednu da vidim sta se dogadja ali sadnica se nije izmenila koren nije truo ( veoma tanki koncici ) a gornji deo je skroz suv. Tako nemojte da nasedate prevarama.
Na vrh
marijan023 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijan023 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 19:22

Ja mislim da mora biti drastične razlike između fantomske Vita Natura i ovlaštenih rasadnika. Kao prvo cijena 5 komada je 100 kuna dok je u rasadniku 45 kuna. Više nego duplo. Jagode koje sam ja dobio zdrave su i sigurno će se primiti barem 4 od 5. Koliko čujem jagode iz Vita nature imaju slabo razvijen korijen sa tankim žilicama, dok sa ja danas posadio jagodu sa gustim korjenom dužine gotovo 30cm. Pitanje je jesu li to uopće iste jagode. Ovaj rasadnik kraj Čakovca je renomirana firma pa im sigurno nije u interesu stvaranje afere, dok Vita Natura ima već nekoliko prevara (ogrlice, itd...) Puno nas je već naručilo te jagode pa ćemo uskoro vidjeti rezultate....

Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 19:39
Da stanem u obranu Rasadnika Iva iz Štefanca kraj Čakovca, zbilja nisu mutna firma već obiteljska firma koja se godinama razvija i tu kod nas se nije još čula ružna riječ o njima
Na vrh
marijan023 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijan023 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 19:52
a ja sam još jednom otvorio bakkerove stranice u sloveniji i pregledao njihov katalog. Kad bi se bar otvorio i kod nas. Pogledajte ljepote....
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 20:19
Marijan jest da ovo nije tema gdje se o ovom može govoriti ali ja sam ovim katalogom oduševljena
Na vrh
jassmin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassmin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 21:20
Kako mogu naruciti te sadnice iz Cakovca, mozete mi dati neku kontakt adresu ili e-mail.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 22:46

Meni su danas stigle jagode iz Čakovca.Naručila sam 20 komada i sa poštarinom komad stoji 12 kuna(9kn+pošt).To ćemo podijeliti nas nekoliko,jer je bolje naručiti više komada da se onda poštarina od 58,16 kn raspodjeli na više komada sadnica.Sadnice izgledaju lijepo,zdravo valjda če biti takvi i plodovi.Došle su poštom za 2 dana od telef.narudže.       

 
adresa je  VRTNI CENTAR   I V A   M. Gupca 16 ŠTEFANEC
                                                     40000 ČAKOVEC
 
 
           tel 040337741
 
Pozdrav i sretno sa jagodama.
 
smile215
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    M
 
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 22:48
Veselim se što sam i ja u jagodinog skupini, pa ću sutra imati jagodice.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.