Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Što s paletama???
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Što s paletama???

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
BubaSanja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BubaSanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Što s paletama???
    Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 10:24
Imam poprilično paleta koje su ostale od gradnje (bilo ispod cigli) i žao mi je iskoristiti ih za grill, a nemam baš previše inspiracije što s njima.

Molim za koji prijedlog što bih mogla od njih napraviti (stalke za cvijeće, ogradu, bilokaj), uz popratne fotke i upute, molim vas.

Vidjela sam klupicu od Šeflere i to ću sigurno probati sklepati.


Fala! Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 15:50

Kako sam ja opsjednuta sa kompostom: odvoji 4 palete i u uglu dvorišta sklepaj kompostanu.

Rješila si se bacanja smeća u kontejnere, paljenja granja i korova ...
Meni je to spasilo čuda vremena, a lani sam imala od moje kompostane 23 vreće hranjive zemlje....
 
A ono ostalo - ja bi za roštilj - i njime sam opsjednutasmile45.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 21:32
ako ne uspijes nista palete mozes uvijek predati...
 
ima na plavom oglasniku tone reklama koji otkupljuju palete:o)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 12:54
BubaSanja malo si pogledaj u dnevik radova kod "mali gogo"!!!
On je napravio tako dobre stolice i stol od paleta....ma super su!!!
 
I dobro došla nam!!!Tongue
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 18:36
Možda ti ovo pomogne, ima puno ideja. S lijeve strane imaš meni i tamo ćeš naći Free plans


http://www.buildeazy.com/
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
kopriva View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kopriva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 18:05
Pozdrav


Predlažem da palete pretvoriš u udoban vrtni namještaj na način da ih prebojiš u neku zanimljivu orijentalnu boju, sašiješ jastuke raznih dimenzija od čvršće tkanine i nađeš zgodan hlad u vrtu... Jednu od paleta prenamijeni u zgodan niski stolić, na nju se može staviti npr. staklena ploča ali niti ne mora. Ako ništa drugo, ovakav namještaj je lagan, prilagodljiv i nije šteta ukoliko ga uništi kiša.
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 22:37
kopriva, divna ideja!!! :)))))))))))))))
Na vrh
kopriva View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kopriva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 21:01
hvala, hvala

kad čovjek nema love pun je ideja...Tongue
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 22:59
..kad čovjek ima ideja- pun je love :))))
Na vrh
kopriva View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kopriva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 15:57
istina, nema što!
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 13:50
u časopisu Ljekovito bilje je bila svojevremeno super ideja s paletama. Staru paletu je potrebno ošmirglati i obojati bojom za drvo po želji, i kad se osuši vijcima pričvrstiti tegle. okrenuti paletu okomito (ili nasloniti na zid, ogradu ili sl.) i u tegle zasijati/zasaditi bilje po želji Smile
Na vrh
BubaSanja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 43
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje BubaSanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 12:43
Evo u što su se na kraju pretvorile palete....tata se malo pozabavio s tim i voila...

http://ham2.cc.fer.hr/9a4gl/album/main.php?g2_itemId=33689

Smile




Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 13:33
Baš je zgodno ispalo, još malo nešto puzavog staviš i vidjet ćeš koji raj za oči!!! Clap
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Listopad 2009 u 12:41
Bravo.....ograda je tako dobra i najvažnije nije te puno koštala....
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2010 u 22:50
prekrasna ideja
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 18:26
Da osvježim temu.
Sada je u modi raditi namještaj od paleta pa smo ms, mm i ja napravili trosjed, a kad uskoro bude još jedan takav gotov, bit će to kutna garnitura. Moj udio u izradi je krojačko-tapetarski dio posla. Sašila sam novu presvlaku za postojeći madrac, prišila gumbe i napravila jastuke.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 19:17
anabistrica...baš ste zgodan trosjed napravili.....neki dan sam baš primila jedan mail sa slikama namještaja izrađenih od paleta, baš zgodno. Pronašla sam nekih par slikica, pa možda nekom posluže kao ideja:
 
Unikat%20iz%20skladišta%20-%20palete%20u%20trenu%20postaju%20kreveti%20i%20ormari
 
Unikat%20iz%20skladišta%20-%20palete%20u%20trenu%20postaju%20kreveti%20i%20ormari
 
Unikat%20iz%20skladišta%20-%20palete%20u%20trenu%20postaju%20kreveti%20i%20ormari
 
Unikat%20iz%20skladišta%20-%20palete%20u%20trenu%20postaju%20kreveti%20i%20ormari
 
Unikat%20iz%20skladišta%20-%20palete%20u%20trenu%20postaju%20kreveti%20i%20ormari
 
 
 
 
 
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 19:23
Ekstra su ove ideje Moon,posebno stolovi od palete....predobro izgledaju....
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 20:35
...odlična ideja, još bolja izvedba...čestitam na trudu cijeloj vrijednoj ekipiClap...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 21:11
Anabistrica, ovo što ste ti i tvoja ekipa napravili, stvarno je odlično, svaka čast !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,387 sekundi.