Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Ukrasne trave i travnjaci
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dichondra Silver Falls
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dichondra Silver Falls

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dichondra Silver Falls
    Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 18:29
dobila sam sjeme dichondre silver falls...ali jako malo ga ima pa me strah da ne zeznem stvar
da li je bolje da posijem sad u kući ili da pričekam i da posijem kad zatopli
neće biti u vrtu nego u posudi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 18:33
ovako izgleda...slika je sa net-a
 
 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2009 u 21:10
možda bolje u kući prvo ako imas uvijeta za to
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 14:50
Iris jako mi je drago da si ga konačno našla.
Želim ti sreću i uspjeh i čekamo slikice kada malo naraste ili bar nikne!!!
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 11:43
Posij ga svakako u kući,na toplom,i redovno vlaži.dosta dugo niče(bar meni).Sretno!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 11:51
hvala Smile jaaaaaaako mi se sviđa i nadam se da će mi uspjeti sijanje i nicanje
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 13:39
Iris Thumbs%20Up želim ti sreću u sijanju i nicanju, cvjetić divan
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 13:49
Iris dihondra je trava,ali kad se sije u zardinjere izgleda kao puzavica.Ja sam dobila sjeme kao ova na slici što si postavil.Silver je bas silver,ono boja srebra,i meni se ona jako svidja ali jos nisam nasla sjeme,ali nadam se da ce je biti kupiti u proljeće,kad i ostalog presada...Ljudi je sade u zardinjere izmjedu drugih cvijetni vrsta,sama i nije nesto dekorativna,bar ne meni..Znaci ne brini to je trava i nice brzo,raste brzo.Ako je psoadis dirket u baštu,imat ceš samo travni prekrivac,bolje posij je u saksiju,na stalno mjesto.Nema potrebe da je sijes u manje posude pa presadujes..SretnoSmile
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 14:07
alisa hvala Smile znam da je trava i neće u vrt nego u posudu baš zato jer mi se sviđa da visi i glumi puzavicu Smile mislim je iskombinirati sa nekim cvijećem....samo se još nisam odlučila s kojim
u BiH je ima za kupiti kao rasad? blago vam se....ovdje kod mene nema Confused
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 15:07
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

alisa hvala Smile znam da je trava i neće u vrt nego u posudu baš zato jer mi se sviđa da visi i glumi puzavicu Smile mislim je iskombinirati sa nekim cvijećem....samo se još nisam odlučila s kojim
u BiH je ima za kupiti kao rasad? blago vam se....ovdje kod mene nema Confused
 
Iris sjetit ću te se kada budem išla u Bosnu po rasad!!!Wink
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 16:28
Curke,ja se samo nadam  da će je biti kupiti kao rasad....Vidjala sam je na balkonima u zardinjerama,pa se zato nadamBig%20smile
Proljeće,sjeti se i nas,kad budeš bila u Bosni,pa navrati na kafuSmile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 14:49
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:

Curke,ja se samo nadam  da će je biti kupiti kao rasad....Vidjala sam je na balkonima u zardinjerama,pa se zato nadamBig%20smile
Proljeće,sjeti se i nas,kad budeš bila u Bosni,pa navrati na kafuSmile
 
Alisa vrlo rado ali koliko se sjećam nisi mi nikako uz put (čini mi se da si ti puno južnije od mene)!!!???
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 22:31
Već dulje vrijeme tražim Dichondru silver, ali nažalost ne mogu je naći. Dichondru Repns nije problem nabaviti. Ako netko zna gdje mogu kupiti sjeme, bila bih zahvalna.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2010 u 09:14
Ne znam odakle se javljaš, ali ja sam je kupila na sajmu cvijeća u Opatiji.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 16:59
Pozdrav svima! Kupio sam u jednom od trg. lanaca dichondru repens,a na pakiranju nema apsolutno nikakvih uputa o sijanju. Zanima me je li tkogod sijao ovako kasno i je li bilo uspješno?
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 00:11
Hvala Triša na informaciji, nisam blizu Opatije, ali pokušat ću na nekom sajmu cvijeća.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 18:54

Evo slike moje dihondre silver

 
 
Na vrh
Bonsai... View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bonsai... Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 15:03
Prosle godine sam posadila travu dihondru, neznam hoce li opet rasti i ove godine,ako neko zna neka mi kaze,texsmile85
Na vrh
Bonsai... View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bonsai... Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2011 u 12:53
   uper pocela mi je trava i bas sam srecnasmile81
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2011 u 09:37
Originalno poslano od člana Bonsai... Bonsai... napisao:

   uper pocela mi je trava i bas sam srecnasmile81
 
 
Bonsai jesi na kontinentu ili na moru?
Kako sada napreduje dihondra?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,258 sekundi.