Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - DECOUPAGE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


DECOUPAGE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 86>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 18:11
meni šparoge...obožavam ih...i meni se čini daje ovo bila neka zajednička radionica
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 19:20
Tanjur s gljivama je prekrasno ispao, a i ona kutijica s violinama je jako lijepa... Vidim da su kišni vikendi produktivniji nego oni sunčani! Wink
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 21:11
prvi tanjur mi je fantastican,dozice isto,motivi jako lijepismile141smile141
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 21:16
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

 
Evo nešto i mojih vikend radova
 
vrganj
 
šparoge%20001
 
Paris%20006
 
paris005
 
cipele%20008
 
e pa ovdje ne znam šta mi se više sviđa... podloge su fenomenalne, baš me zanima kako si ih radila?
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 00:20
slažem se sa malenom. ni ja ne znam što mi se više sviđa Smile
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 07:48
Originalno poslano od člana goga-osijek goga-osijek napisao:

jeste ti i bozica imale neku radionicu? cini mi se da sam u njezinoj galeriji vidjela vrlo slican tanjur sa sparogama...odakle vam ta predivna salvetica???

i meni je favorit gljviasti tanjur...bravo!
 
Istina, bila je zajednička radionica. Vani ružno vrijeme, a mi ga iskoristile radeći tako da nismo ni primjetile kako vrijeme brzo prolazi. Što se tiče salvete sa šparogama, to je Božica negdje kupila.
ANĐELKA
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 07:49
Originalno poslano od člana malena malena malena malena napisao:

Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

 
Evo nešto i mojih vikend radova
 
vrganj
 
šparoge%20001
 
Paris%20006
 
paris005
 
cipele%20008
 
e pa ovdje ne znam šta mi se više sviđa... podloge su fenomenalne, baš me zanima kako si ih radila?
 
Nije problem! Boju sam tupkala sa onom čeličnom žicom za suđe!
ANĐELKA
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 08:00
Eto vidiš anđelka..cure su nas skužile...baš je bio dobar vikend....
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 08:04
Originalno poslano od člana Božica Božica napisao:

Eto vidiš anđelka..cure su nas skužile...baš je bio dobar vikend....
 
Imaš pravo. Treba ga ponoviti!
ANĐELKA
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 09:03
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Originalno poslano od člana Božica Božica napisao:

Eto vidiš anđelka..cure su nas skužile...baš je bio dobar vikend....

 

Imaš pravo. Treba ga ponoviti!


Curke, definitivno morate ponoviti jer vam očigledano ovakve radionice jaakkooooo pahaju...toliko ste lijepih radova napravile
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 09:53
vidim da ste vi puno pametnije od mene iskoristile kišni vikend. jako lijepih stvari ste napravile, ali varganji su mi super.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 10:41
 
Cure, baš mi je drago da vam se sviđaju radovi. Puno hvala na pohvalama smile95
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 11:05
baš vam je bilo lijepo...i malo samo malo vam zavidim....na tako lijepom druženju...radovi su jednoj i drugoj tako lijepi...inovativni i interesantni.
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 11:11
a i ja vam malo više zavidim Tongue...tanjurić gljiva mi je super...a ni bonjur pariz ne zaostaje...tres bien...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 14:11
Anđelka preslatki radovi....
 
A kakva je ovo doza???
 
Čini mi se da ćete i ovaj vikend imati kišno vrijeme...Smile
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 14:21
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

baš vam je bilo lijepo...i malo samo malo vam zavidim....na tako lijepom druženju...radovi su jednoj i drugoj tako lijepi...inovativni i interesantni.


Lula..zavist nije potrebna.....kako ja svojoj djeci govorim...to nije pristojno...( da ne kažem da nije ni krščanski ) neka samo curke uživaju.....i stvaraju ovakve prekrasne uradke.....

Na jesen ću vas lijepo sve pozvati na jednu malu radionocu pa ćemo se sve skupa uživati stvarajući u prijateljskoj i veseloj atmosferi
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 14:27
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana lula lula napisao:

baš vam je bilo lijepo...i malo samo malo vam zavidim....na tako lijepom druženju...radovi su jednoj i drugoj tako lijepi...inovativni i interesantni.


Lula..zavist nije potrebna.....kako ja svojoj djeci govorim...to nije pristojno...( da ne kažem da nije ni krščanski[IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> ) neka samo curke uživaju.....i stvaraju ovakve prekrasne uradke.....[IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />

Na jesen ću vas lijepo sve pozvati na jednu malu radionocu pa ćemo se sve skupa uživati stvarajući u prijateljskoj i veseloj atmosferi [IMG]smileys/emot128.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot114.gif" align="middle" />


Jedino kaj ćete morati malo pretrpiti je moj izbor muzike .... ja sam vam rokerica u duši...volim R&B ( ritam and blues),soul, L.Choena i sl.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 15:52
Hippy,bolje R&B nego narodnjaci.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 16:09
Wink
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana lula lula napisao:

baš vam je bilo lijepo...i malo samo malo vam zavidim....na tako lijepom druženju...radovi su jednoj i drugoj tako lijepi...inovativni i interesantni.


Lula..zavist nije potrebna.....kako ja svojoj djeci govorim...to nije pristojno...( da ne kažem da nije ni krščanski[IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> ) neka samo curke uživaju.....i stvaraju ovakve prekrasne uradke.....[IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />

Na jesen ću vas lijepo sve pozvati na jednu malu radionocu pa ćemo se sve skupa uživati stvarajući u prijateljskoj i veseloj atmosferi [IMG]smileys/emot128.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot114.gif" align="middle" />


Jedino kaj ćete morati malo pretrpiti je moj izbor muzike .... ja sam vam rokerica u duši...volim R&B ( ritam and blues),soul, L.Choena i sl.
 
ako dodamo još moj obožavani ac/dc, the cult i ostalo ...mislim da će nam se razletiti prozori....nabavit ću za tu zgodu ako treba i pojačalo....Wink
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 10:00
 
Slažem se. Dobro bi došla jedna zajednička radionica. Mogli bi se dobro zabaviti! yesParty!DJ
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 86>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.