Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - piramida
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


piramida

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 33>
Korisnik
Poruka
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 14:42
imala sam i ja s tim problema. i to znato što se ljepilo ne bi skroz osušilo i obilno bi premazala bijelom bojom. nema ti druge, operi tanjur i opet iznova. napravi ovako kako ti je proljeće rekla. pričekaj da ti se ljepilo dobro osuši, a nakon toga pomalo premaži sa bijelom bojom.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 14:59
Hvala,i mislila sam da budem morala sve ispočetkasmile155
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 19:05
bas mi se svidaju tvoje skrinjice...morat cu se i ja okusat u skrinjicama..cim se malo slegne guzva na poslu...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 19:05
ovo
 je jedna kutija za cipele,sestri za razne papire,uživo izgleda puno bolje

Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 19:08


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 19:12
anjur,na žalost nisam uspjela oprati,jer sam ispod bojala nekakvom farbom za drvo,koja je i lak.Nema veze,sad znam za drugi put.



Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 19:16
na ovu posudicu nisam niš lijepila jer  sva izrezbarena,samo sam je ofarbala


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 19:44
 
Clapping%20Hands
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 20:34
šta si htjela prati na tanjuru? meni je baš dobar ovakav kakav je, osim ako nema nešto što se ne vidi na slici a što tebe bode u oči.
a posudica je isto jako lijepa i stvarno joj ništa drugo ni ne treba.smile78
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 20:49
prekrasano smile141
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2009 u 22:01
vidim da i tebe salijeće ukrašavanje kartonskih kutija, koje ti je btw. vrlo uspješno...tanjur bih i ja svrstala u kategoriju radova "ne ponovilo se!", no svi moramo negdje i griješiti Wink...a što se tiče rezbarene kutijice, slažem se da joj je ova boja sasvim dovoljna, sve ostalo bi bilo previše
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 00:05
ova posudica mi je preljepa,obozavan ovakve predmetesmile141..pjat je prekrasan,bas steta sto je izbila bijela boja,i pokvarila dojam,a da ga potopis u vodu,pa nek stoji..osim,ako nije akrilna boja,onda mu nema spasasmile78
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 13:47
Tanjur bi bio super da se nije dogodila ova mala nezgoda...
Ali ne greškama učimo, znati ćeš za drugi puta.
Kutije si vidim doktorirala...bravo.
A i ova posudica ti je tako slatka....
smile141
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 16:08
cure,hvala za pohvalesmile79znam ja da sam još jako,jako daleko do vaših radova,ali trudim se,jednom ću i ja napravit nekaj savršenogsmile198
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 20:47
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

cure,hvala za pohvalesmile79znam ja da sam još jako,jako daleko do vaših radova,ali trudim se,jednom ću i ja napravit nekaj savršenogsmile198
 
Piramida znaš kada ćeš napraviti "nekaj svaršenog"???LOL
Onoga trenutka kada se prestaneš opterećivati kako će se tvoj rad nekome svidjeti. Uzmi materijal u ruke i uživaj u onome što radiš, iznenadit ćeš se kako ćeš raditi krasne stvari( meni su i sada tvoji radovi krasni) i vjerujem da ćeš i sama biti prezadovoljna...
Zato materijal u ruke i prestani se opterećivati...uvijek će biti ljudi kojima se nešto neće svidjeti, ali nismo svi isti i o ukusima se ne raspravlja.
Eto pokušala sam ti objasniti....nadam se da si me razumjela....
P.S. svi smo mi bili nekada početnici a svatko se u nečemu pokazao, to jest nešto će ti više ležati a nešto manje ( a možda u svemu budeš savršena)!!!???LOLLOLLOL smile79
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2009 u 21:15
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

cure,hvala za pohvalesmile79znam ja da sam još jako,jako daleko do vaših radova,ali trudim se,jednom ću i ja napravit nekaj savršenogsmile198
 
Draga piramido...neznam zašto razmišljaš na taj način....nitko nije daleko od drugih, niti blizu. Svi smo mi posebni na svoj način, svi griješimo i uspjevamo. U svakom tvom radu ima puno truda i ljubavi i tvoj rad se mora prvenstveno sviđati tebi. Uvijek će biti istomišljenika i onih koji nemaju isti ukus. Svi smo mi sebi najžešći kritičari i ujedno oni koji su najiskreniji. U svakom od naših radova postoje greške za koje mi znamo . Da li da smo primili rad dok još nismo smjeli ili smo krenuli nešto drugo pa smo malo zabrljali. To te stvarno netreba zabrinjavati. Radiš lijepo, ustrajna si u tome. Svaki tvoj novi rad će te razveseliti i razljutiti na neki način. Tipa, e mogla sam ovako ili onako...svima se to događa. Ali jedno je uvijek sigurno....svaki će te odvesti do novog koji će biti još bolji i još lijepši. I dok god pronalaziš takozvane pogreške u tebi postoji ono najvrijednije da radiš još bolje i da istražuješ i pronalaziš nova riješenja..
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 14:21
Proljeće,Lula,baš ste me razniježile i uljepšale mi danSmile!
Hvala vam puno!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 14:39
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Proljeće,Lula,baš ste me razniježile i uljepšale mi danSmile!
Hvala vam puno!
Između ostalog i to nam je bio cilj....
Ali...prvenstveno ti želimo reći da se opustiš i uživaš u radovima i da ne budeš kako će se kome svidjeti...Smile
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 15:16
...ti si bitna u svojim radovima, ne mi.....koliko se sama cijeniš, toliko će te i drugi....rekla mi je jedna divna žena na ovom forumu, pa sam odlučila tu lijepu misao podijeliti s tobom.
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2009 u 18:12
Slatko!!!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 910111213 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.