Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nesto visece
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nesto visece

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
trantinchica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trantinchica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Nesto visece
    Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 00:11
htjela bih staviti neki cvijetak u kuhinju kod prozora ali bi ga stavila tako da visi sa stropa..ima samo toliko mjesta jer je blizu i kuh.element a mislim da bi tu bas bilo zgodno nes staviti..ali ni sama ne znam sto..
ima dosta svijetla,toplo je jer se uvijek kuha..sto mi predlazete?
bitno je ocima nevidljivo,samo se srcem dobro vidi..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Brbe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Brbe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 02:09
neki bršljan, scindapsus (đavolji bršljan), clorophitum comosum, tradescantia
Na vrh
trantinchica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trantinchica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 23:31
hm..ne svida mi se tradescantia..ali sam nasla zgodnu sliku scindapsusa..kad bi mogla naci takvog..

http://zachandchristie.com/images/scindapsus_pictus.bmp
bitno je ocima nevidljivo,samo se srcem dobro vidi..
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 09:55

Neznam od kud si ti. Bilo ih je u MBMu u Lučkom ja sam tamo svoj kupila. Imaš sliku u mojoj temi.

Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 15:04
Ja ti imam scindapsus u kuhinji i super uspjeva a i ne gledam ga baš previše,imaš sliku pod tom temom pa možeš pogledati.I meni je prije visio ali sada je veliki pa sam ga morala staviti na policu i prikucati na zid.Samo pazi da ti nije jako blizu štednjaka jer pokupi na lišće dosta masnoće koju je teško oprati,a i ružno izgleda.
Na vrh
ljiljana3 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 197
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljana3 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 15:48
Meni jako lijepo viseće odnosno puzajuće je senecio rowleyanus ili krunica.
Na vrh
trantinchica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trantinchica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2009 u 02:56
krunica mi izgleda zanimljivo..ko grasak :-)
bitno je ocima nevidljivo,samo se srcem dobro vidi..
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.