Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mini vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mini vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 29>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 21:11
Od minija ode ti bome u velike super je od a---ž ono što se kažesmile95
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 10:14
Nije ovo mini vrt, niti si ti mini biljka.
Čestitke na vrtu i na mladom grmu. smile79
život je more
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 10:29
minimode vrt je prekrasan,dogovorit cemo jednu susjedsku kavicu i  da se malo prošetam po tvom vrtu
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 10:35
Kako je lijepo uživati većinu godine u cvijeću, a ja samo imam 3 mjeseca.CryCry
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 10:50
Mini, sve ti je predivno, stari toć - super, iako nemam pojma ča je to, ima to možda veze sa ulikom (maslina)? Kod nas toga nema ili to nisam još vidjela
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 12:25
Smrčko mi će mo ići kod njih kad kod nas zahladismile96nećemo ih ni pitati
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 12:56
Pa ti si sretnica koja ima toć ...
Kod nas se prošlo ljeto pola sela isposvađalo radi toća, a godinama je stajao i skoro je svima smetao.
Baš je lijepo kad vidiš da se to počelo cijeniti!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 20:09
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Mini, sve ti je predivno, stari toć - super, iako nemam pojma ča je to, ima to možda veze sa ulikom (maslina)? Kod nas toga nema ili to nisam još vidjela
korijenko, to se nekoć koristilo kao preša za masline, da bi se dobilo maslinovo ulje ("uje"), ma sigurno si već to negdje vidila...Smile, jučer sam u žaldinjeru oko njega posadila buxuse, žao mi je a kako sam ljena u stavljanju novih slika nećete moći vidjeti novu sliju..bar danas i sutraBig%20smile
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 20:14
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Pa ti si sretnica koja ima toć ...
Kod nas se prošlo ljeto pola sela isposvađalo radi toća, a godinama je stajao i skoro je svima smetao.
Baš je lijepo kad vidiš da se to počelo cijeniti!
Hoya, ovo je obiteljski toć MM-a, i umalo su ga dali nekome, mislim da je to bio možda čak slučajni prolaznik, sva sreća da sam bila tu i to čula inaće ode toć...bye-bye!! A dosta starih stvari je tako i otišlo, što mi je jako žao! Točno kažeš, sada se počinju neke stvari cijeniti, a mislim da je za neke već kasno.....Ouch
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 20:17
Lantana, Rose, Niho, Smrcko, Korijenko, Hoya...curesmile78
Rose, može, al se nećeš baš našetatLOLLOL...vrijedi i za ostalu ekipu
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 17:45
Originalno poslano od člana minimode minimode napisao:

Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Pa ti si sretnica koja ima toć ...
Kod nas se prošlo ljeto pola sela isposvađalo radi toća, a godinama je stajao i skoro je svima smetao.
Baš je lijepo kad vidiš da se to počelo cijeniti!
Hoya, ovo je obiteljski toć MM-a, i umalo su ga dali nekome, mislim da je to bio možda čak slučajni prolaznik, sva sreća da sam bila tu i to čula inaće ode toć...bye-bye!! A dosta starih stvari je tako i otišlo, što mi je jako žao! Točno kažeš, sada se počinju neke stvari cijeniti, a mislim da je za neke već kasno.....Ouch
 
Za našu starinu je. Staru didovu kuću ostavili su otključanu - nestale sve kamenice i stupe. Sreća spasila sam mojeg "kremenka"
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 18:54

...mamin vrt-nešto smo kopuckali po maminom vrtu, pa eto sličica njezina cvijeća, kojeg će biti i u mom vrtuLOL. Solnum (krumpirko u gro planu)

«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 18:56
prekrasan ti je vrt od mamesmile72
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 18:57

mini irisi- oni su već u mome vrtuWink

«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 18:57
superiška
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 18:59
lijepo.....i kod mame i kod tebe Smile
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 19:00
odlični suSmile
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 19:10
a ove perunike (mačinci ili irisi) spadaju u kateguriju meni najdražeg cvijeća...nadam se da ću ih uskoro "Paste"-irat u moj vrtBig%20smile
 
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 19:12
cure, nije moj al kao i da je - hvala u mamino smile78
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 19:19
Vidim od kuda tvoja ljubav prema cvijecu!
Mamin vrt je bas divan Big%20smile.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 29>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.