Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ponizno žicam
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ponizno žicam

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Ponizno žicam
    Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 13:03

Evo, nakon dugog premišljanja i crnjaka, s obzirom da zasad nemam baš nešto za dijeliti (jer sam ostala bez svog vrta i idem ispočetka) molila bih curke da mi usliše molitve.

Čitala sam puno po forumu,daleko sam ja za vama, Embarrassedi napravila sam "skroman" popis biljkica koje bi voljela imati.
 
-jasmin
-clemantis
-hoya
-stephanotis
-gardenia
-jorgovan-DOBILA!!!
-božur-DOBILA!!!
-sedum-DOBILA!!!!
-glicinija
-crnooka suzana
-kamelija---(za nju bi ubila)
-lantana
-bugenvilija---DOBILA!!!!
-kineski jorgovan
-calycantus floridus
-noćna frajla-DOBILA!!!!
-suncokret--DOBILA!!!!
 
i ostale sugestije dolaze u obzir,ako netko nešto predloži...
 
Embarrassed zasad ću u vrtu imati ono što su mi poslale Silvek i Balalayka; kadifice,cinije,zvjezdan,ipomeu,neven,cosmos,ciniju,prkos. Njima se najljepše još jednom zahvaljujem.
 
Još jednom bi napomenula da mi je crnjak, čim budem imala nešto za dijeliti, svima ću se odužiti.
Embarrassed
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 19:20
Sanja,večinu ovih sa popisa nemam no nešto i imam.Najviše mi je upao u oko ovaj"sedum"..koji sedum?Jesi na neki određen mislila ili svejedno,bitno da je vrsta seduma?Odakle si(zbog transporta pitam)
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2009 u 19:35
iz Zagreba... bilo koji sedum, s obzirom da ga nisam do sad ni imala, može bilo koji smile79
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 16:51
noćnu frajlu i suncokret skidam sa popisa, poslala mi Mamaa
 
sedum bi trebao stiči....ostalo još smile105sanjam
 
 
imam još nešto campanule za podijeliti, pa kome treba, nek javi
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 17:04
imam ja nesto sjemenkica,nesto sam posijala,nesto ne jer nemam gdje sa time pa mi posalji adresu na pp da ti posaljem
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 17:06
lantana ovde kraj moje kuče ljepo raste na veliko i široko,dovoljno je pružit malo rukuLOL,pa da ti pelcere pošaljem?
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 18:02
smile126može,može
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 19:15
Ja ti mogu poslati jorgovan, prekrasan mu je cvijet, krupan...vidjela sam da ima mladicu. I sjemenke suncokreta punog cvata!
Pošalji adresu.
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 19:20
jorgovan? smile93 rasplakat ću se, to me podsječa na djetinjstvo i na moju ujnu....hvala,hvala,hvala
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 21:37
imam božur,sjemenke suncokreta,a za jorgovan ću preko vikenda vidjeti koliko je sve zajedno sadnica...jer sam dvije obećala,ali ako bude još koja,dobiješ ju Smile clematis sam tek kupila pa se tek nadam njegovom bujanju LOL
i nemoj plakati,smiješak molim Embarrassed

rose pa pruži tu ručicu dovoljno daleko i probaj dohvatiti dovoljno Wink LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 22:14
kontesaa, Hug hvala.  Smile
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 12:01
dobila paket od Shashe sa sedumima  (ima ih toooooliko)i bijelim irisima, za koje sam već odabrala najljepše mjesto u vrtu.
 
cure, genijalne ste, ne znam šta da kažem, osim smile120
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 11:40
s campanulom sam zasad pri kraju, zadnja je obečana jednoj forumašici. ali uskoro će opet bit za podijelit jer to malo čudo super raste.
 
jučer sam  dobila od susjede zalihu sjemenki vrtnog hibiskusa,koji mi ne treba jer sam svoje posadila od Mamee.Smile
 
pa ako netko želi,nek se javi
 
 
Na vrh
lili42 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 71
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lili42 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 12:54

imam jorgovan tamno ljubičasti ,a zainteresirana sam za vrtni hibiskus ,imam sjeme žutog pa ako ti imaš sjeme druge boje preporučam se .Inače imam sjemenje pakujca raznih boja i digitalisa.

Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 13:00
ovaj vrtni hibiskus je NAVODNO roskasti...maznula je sjemenke od neke susjede Embarrassed  ali žuti nije sigurno
 
šaljem ti pp
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 20:59
 Imam tri grančice bugenvilije viška pa ti pošaljem, ali javi mi adresu...
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 21:04

smile227javljaaaam Heart

Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 23:11
pokupila sam sjeme zijevalice (Antirrhinum), pa ako kome treba, imam viška Smile
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 19:41
Evo da ne šaljem svakom posebno pp, samo obavijest da sutra  šaljem kovertice..... smile80
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 23:52
tražim (ako netko ima viška);
 
ukrasnu koprivu
lovor
gailardiu
dicentra-srdašca
tritoma
jacobinia
lithodora
zlatoglavica
koraljna zvončika
velika zimzelen
anemone japonica
passiflora
lukovice bilo kojeg cvijeća (osim narcisa,irisa i zumbula-to imam)
 
nudim,
anthirrnium sjeme (zijevalica)
vrtni hibiskus (zasada sjeme, kad krenu mladice i to šaljem)
campanulu (za cca tjedan dana će se nova tura ožiliti)
 
grančice forzicije 
i  uskoro moram orezati jednu veliku granu vatrenog grma, pa ako se i to može zapelcati-nudim
 
smile113kad nešto novo prikupim, javljam...trebala bi imati reznice ruža ali o tome više kad stignu
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.