Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Salomon - "muke" jedne početnice :O)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Salomon - "muke" jedne početnice :O)

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
Poruka
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 11:39
I glavna atrakcija...ovo sam slikala rano ujutro pa cvijetovi još nisu otvoreni, ali kad se otvore, sve zajedno prekrasno izgleda..
 
 
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2009 u 12:05
Bravo Salomon, kod tebe sve ljepše i ljepše, lijepe su ti gazanije, ali moraš čekati sunce da se otvore - lijepo si ih smjestila
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 09:56
Salomon, tek sam danas otkrila ovi post.. Ajme kako ti je lipo cvice! Bas imas pravu ljetnu terasu, a posebno me odusevila ova zadnja posuda, drvena! Predobra je, jel to tvoja izrada? Ili si negdi nasla za kupiti, famozna je.

P.s. zaboravila san napisat, azaleja mi je apsolutni favorit!
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 10:25
Ne, Tweety..to je izradio moj očuh a ja sam samo premazala sa sadolinom..nisam uopće očekivala da će ispast tako efektno..Wink 
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
Tweety View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 529
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tweety Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 11:02
Prekrasna je, svaka cast ocuhu i tebi:)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 15:00
Odlično, odlično...... Clap
Samo mala obavjest, božuri su se već osuli Confused, tako su lepi a kratko traju
Čula san da imaš novega bodljikavega ljubimca - slila, slika..... i apropo kaktusi, Jose ti je doma, presadila san ti ga va broj veći, sad je OK
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 10:36
Znan..vraćen je na svojo staro mesto..Muchisimas gracias!Clap A prinovu ne moren slikat aaš do nedeji niman fotoaparat..Confused Ali čini mi se malo problematičan jer sam već čistila belu paučinu ka se je skupila u roku od 3 ure. Va Kauflande smo i ja i mama provjeravale i ni bilo ničega..Confused Sad se samo postavlja pitanje: da je to bolest ili sastavni dio kaktusa?
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 13:31
Ovo mi je najnoviji "ulov"..da zamijeni prazninu koju je ostavila stara hortenzija. Trebala bi biti roza ili bijela..nisam baš sigurna..
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 13:33
 
 
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 13:33
ovakva je sada terasa..
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 13:35
A ovo je hibiskus koji sam dobila od hamare..i on bi trebao procvjetat svaki čas..smile72
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 13:37
Upoznajte redom, s lijeva na desno: Lu, Jose, Andres i Armando
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 13:38
Zulfikar i Eno
 
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 13:39
Mušaraf
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 13:41
I mali R,  na kojega sam jako ponosna jer je već imao 4 prekrasna cvijeta a 2 su još na putu..Thumbs%20Up
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 13:42
Jasmin, moj miljenik
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 13:43
I uskrsnula slonova noga...Clap
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 13:55
2 gazanije sam danas kupila na placi..nisam se mogla suzdržat...
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 14:01
Konačno, zamisli da ti nisan dala fotić, ovo bi bil greh božji ne videt.
Gazanije su najlepše ča san do sad videla smile71
Vidin da Jose već dobiva krunu, bit će predivan va cvate Thumbs%20Up
 
Danas ćeš na kafe dobit novega mexikanca, Wink zove se Miguel .......
 
I daj ovemu siromahu Mušarafu promeni ime, tako lep kaktus a tako grdo ime - užas!!!!
 
Mislin da ti je ova nova ortenzija rozas vulgaris! Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2009 u 14:17

NOVI KAKTUS?? AJME JEDVA ČEKAN!!!!!!!!!!smile128

Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.