Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lucijin kutak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lucijin kutak

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
lucija.mm View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 02 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucija.mm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Lucijin kutak
    Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 21:49

Vidjela sam vaše krasne uratke! Stvarno ste umjetnice, sve redom. Ja obožavam decoupage. Sutra po danu ću slikati svoje uratke i staviti vam fotke da se i vi meni malo divite.

Sad vam stavljam slike svojih salveta za mijenjanje pa tko što treba neka se javi!
 
Evo najprije nešto božićnih ostataka. 
 
Ova četvrta je maramica.
 
Slika raširene salvete. Kao što vidite, ima 3 različite slike.
 
Dvije morske, obje sam na pola otvorila.
 
Raširena salveta, ima 4 različite slike.
 
Raširena salveta.
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 22:00
Gljive su preslatke.Jednu mi ostavi za srijeduWink
Na vrh
lucija.mm View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 02 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucija.mm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 22:05
Može shasha, ostavit ću ti, ali čekaj, imam još.
Hm, valjda nisu premale slike. 
 
Jedna božična maramica i jedna dječja salveta sa 4 različite strane.
Na vrh
lucija.mm View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 02 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucija.mm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 22:09
Ova ljubičasta je maramica, a ova s Miki Mausom ima dvije različite slike.
 
I nekoliko prigodnih, proljetno-uskrsnih.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 22:31
Malo su ipak premale!  Ali ja ti ne mogu pomoći kako ih povećati! Embarrassed
Na vrh
lucija.mm View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 02 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucija.mm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 22:34
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:

Malo su ipak premale!  Ali ja ti ne mogu pomoći kako ih povećati! Embarrassed
 
Ako se klikne na svaku pojedinačno onda se vide na malo većoj slici. Ne bi sada sve mijenjala i ovo sam mukom postavila Embarrassed
 
andrea, želiš li koju od ovih?
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 00:12
lucija.mm dobro dosla u ovaj kutak foruma..slikice radova,s nestrpljenjem,iscekujemosmile79
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 01:49
Lucija dobro nam došla i ugodno druženje ti želim. Ako još imaš ja bi koke i ovce. Hvala. Mojih ti ima na razmjeni. Nekih više ne, ali dosta ih ipak i ima
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 06:59
Dobro nam došla Lucija i dugo nam ostala. Ja bi te molila za salveticu sa gljivama, ostavi je negdje sa strane jer možda će ih biti još. Neke slike ne mogu otvoriti pa ne vidim jer su stvarno male
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 08:07
Lucija dobrodošla!smile73
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lucija.mm View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 02 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucija.mm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 11:37
Cure, hvala na dobrodošlici!
 
Gogs, nažalost nemam više salveta s gljivama. Imala sam ih svega nekoliko i otišle su u rekordnom roku. Također, nemam više ni onih sa pticom kos ni onih lijevih sa slike salveta s morskim motivima.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 12:08
lucija dobro nam dosla! jel ima salvete na miki mausa?
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 14:32
Originalno poslano od člana lucija.mm lucija.mm napisao:

Cure, hvala na dobrodošlici!
 

Gogs, nažalost nemam više salveta s gljivama. Imala sam ih svega nekoliko i otišle su u rekordnom roku. Također, nemam više ni onih sa pticom kos ni onih lijevih sa slike salveta s morskim motivima.


nemaš brige , neka ove cure koje su bile sretnice paze da nije koja ludara   
Na vrh
lucija.mm View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 02 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucija.mm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 15:10
rose, ima Mikija. Šalji adresu!
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 08:22
Dobro došla lucija.mm i sa nestrpljenjem očekujemo tvoje radovesmile58
meni je super u životu
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 09:06
Dobro došla, dobro došla ... daj da vidimo što radiš, pazi samo da stavljaš veeeelike fotkice za nas stare i polučorave!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 19:36
luce, ja bi ako ima sljedeće salvete:
iz prve ponude
1. slika - obje sa desne strane
sa druge slike
sa treće slike desnu, pa onda gljive i onu sa pete slike.
onda tamo gdje ima tri slike: sa prve slike gornju lijevu, i sa treće slike srednju iz prvog reda i 1.i 2. iz drugog reda.
šaljem adresu na PP, pa ako šta ima lijepo bi molila.Smile 
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 22:55
A di su slikice.....
Na vrh
lucija.mm View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 02 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucija.mm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 23:09
Evo napokon mojih radova. Nema ih baš puno, većina je otišla po "bijelom svijetu". Kao što ćete vidjeti, volim minimalizam.
 
STALAK ZA CD-e
 
KUTIJA ZA NAKIT
 
VJEŠALICA U DJEČJOJ SOBI
 
BORDURA U DJEČJOJ SOBI
 
TEGLA ZA CVIJEĆE
 
OKVIR ZA SLIKE
 
SVIJEĆNJAK ZA LUČICE
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 23:15
Luce, odlični su to radovi, bravo. 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.