Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Afričke ljubičice - Saintpaulia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Afričke ljubičice - Saintpaulia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 808182
Korisnik
Poruka
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2017 u 08:38
Eh, Bucka! Što kod mene nema Kaufland... Odmah bih otrčala.
Jesi li pazarila koju? One su bar povoljne, a teško se suzdrzat Smile
Ja sam prije mjesec kupila ljubičastu sa jasnim bijelim rubom, duuugo je zelim, i još jednu onu bordo bijelu, ime joj je Crimson Ice. Ona je imala poprilično razvijen sucker koji sam odmah odvojila i posadila posebno.
I za svaki slučaj, od obje odmah stavim po list na razmnozavanje Wacko
Kako mi je krivo što ne znam staviti sliku, a tolike godine sam na forumu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2017 u 08:56
Evo prve tri iz kolekcije iznenađenja Big smile



"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2017 u 09:48
preprekrasne, bravo rajski
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2017 u 15:06
Divno!!! Clap
Na prvoj slici je Crimson ice koju pominjem u svom prethodnom postu StarStarStar
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2017 u 07:11
Hvala cure. Hug I mene su jako ugodno iznenadile boje i već sam prezadovoljna. 
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2017 u 10:01
pozdrav svima evo divne udomljene od muzeve bake koja ih obozava i godinama skuplja. godinu dana baka je u domu a ja sam rado jednu udomila. boju nisam znala jer su bili samo listovi.

Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2017 u 23:42
Marsha Clap
Baka moze biti spokojna, ljubičica je u pravim rukama. Krasna je, puna cvijeta.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2018 u 20:25
nakon višegodišnjih pokušaja uzgajanja kupovnih ljubičica odlučila sam pokušati uzgojiti iz početka.od jedne prijateljice sam dobila listove i evo rezultata
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2018 u 20:27
i jedna čisto bijela

-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2018 u 20:31
ovo su slikane 26.08. stvarno brzo rastu,a i dosta ih ima pupove

-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2018 u 11:59
ajama, s njima je kao s djecom, daš im svu njegu, a onda one same - kako hoćeHug

jel ti procvala koja do sada
Na vrh
Zizza View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zizza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2021 u 13:45
Pozzz ekipa, ima li tu koga??? ??
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2021 u 09:00
Nađe se  poneko, pozz
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2022 u 23:13
Dobro veče svima, i novima i starima :-)
Ljubičice više ne gajim, nisu mi se pokazale kao biljke koje dugo opstanu. Orhideja imam jako puno i prezadovoljna sam, stalno su u cvijetu, njima baš odgovara istok. Izuzetno su nezahtjevne!
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2023 u 21:57
Svratih ponovo i pitam se gdje su sve ove ženice i imaju li još ljubičice? Zizza, Rajski vrtovi, Ajama, Pčelica, Desert rose... i svi redom! Javite uzgajate li još.
Ja sada imam 5-6 ljubičica i gomilu orhideja i ostalog cvijeća. Ljubim vas sve!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 808182
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.