Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne cvjetajuće biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Afričke ljubičice - Saintpaulia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Afričke ljubičice - Saintpaulia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 82>
Korisnik
Poruka
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 20:06
Jeka Fra! Ajme sta je ovo??? Gdje si ih nabavila? koliko ih je u posudi?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 20:13
to ti je neka puzava ljubica pusta mlade ko jagode ima ih sigurno 20 kom u jednoj nisam ih presadivala 2 god
JELENA FRANIC
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 20:48
Odmah ide na moju listu
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 21:26
aaaa lude su ti ljubice jelenaWink, ja to razdvojim pa podijelim....bolje mi cvjetaju....
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
alexandra5 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alexandra5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 22:30
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Alexandra,nesto mi je poznata prica sa prstima,[IMG]smileys/emot134.gif" align="absmiddle" alt="smile79" />bas su ti lepe,ali mi je zao sto si Hibije zamenila sa Ljubicicama.






Ni slucajno nisam zamjenila hibije nicim...oni su No1 uvjek.....a ljubice su moja zimska ljubav kad hibiji spavaju one cvjetaju...a znas da volim da mi uvjek nesto cvjeta.... :D
Na vrh
alexandra5 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 25 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 54
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alexandra5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2013 u 22:37
Originalno poslano od člana JEKA FRA JEKA FRA napisao:





[IMG">http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/88524bfd-podgrade%20cvijece%20002.JPG" />[IMG]smileys/emot159.gif" height="107" width="138" align="absmiddle" alt="smile106" />



jeka fra ovo je ljubicanstveni grm od ljubica ....divota jedna .....ni ja ih nebi sigurno imala srca rasaditi i dirati kad su ovakve



Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2013 u 11:48
Originalno poslano od člana JEKA FRA JEKA FRA napisao:

smile106


smile120JEKA FRA,ostala sam bez teksta kako zbog velicine tako i od saznanja da imaju puzave...ovo je nesvakidasnja slika...bravo.
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 09:37
Jeka, krasne su ti. Te puzave se ne rasadjuju, one bas i trebaju formirati takav divan grmic., Pokazi ih kada budu u punom cvatu, to ce biti prizor!
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2013 u 13:25
bile su predivne al zaboravi ih slikat bit ce vremenaSmile
JELENA FRANIC
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2013 u 09:10
Originalno poslano od člana lila13 lila13 napisao:

Pozdrav, evo ja sam nova ovdje,vec dugo citam ovaj forum a nikako da uhvatim vremena da se prijavim... Dugo vec imam 6 kom ljubica (za sada) ali nikako da procvjetaju,lisce raste i raste i sjaji,uziva ali od cvijeta nista [IMG]smileys/smiley5.gif" align="middle" />

Dobrodosla Lila 13 ! I ja sam ovde nova,ali ljubicice prosto obozavam!S obzirom da nemam uslova za njih ,nisam u mogucnosti da ih gajim u velikom broju.Sto se tvog pitanja tice ,nije mi jasno zasto ne cvetaju, da ti nisu mozda u prevelikoj saksiji,ili mozda nemaju dovoljno svetlosti? Pozdrav
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2013 u 09:16
Originalno poslano od člana JEKA FRA JEKA FRA napisao:





[IMG">http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/88524bfd-podgrade%20cvijece%20002.JPG" />[IMG]smileys/emot159.gif" height="107" width="138" align="absmiddle" alt="smile106" />

Jeka Fra, ova puzajuca ljubicica je bozanstvena! Toliko mi se svidja da se moram dati u potragu za njom.
Na vrh
cicek.vesna View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Veljača 2013
Lokacija: zlatar bistrica
Status: Offline
Bodovi: 7
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cicek.vesna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 08:54
Monna ljubičica ti je prekrasna-nisam do sada nikad vidjela tu boju ljubičice.
Čuvaj ju.
Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 11:04
smile78hvala...je jako je lijepa da...
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
Suz@ View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 11
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Suz@ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2013 u 21:49
JEKA FRA i ja sam prije nekolko godina imala tu puzavu ljubičicu ali na žalost kolko god se ja trudila da mi opstane uginula mi je Cry....ali moram priznati da tada još nisam bila toliki ljubitelj ljubičica... i sada mi je jako žao što ju nemam u svojoj kolekciji smile42
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 08:24
JEKA FRA prekrasne su ti ljubičicesmile141
 
jesu li one sitnijeg lista od ovih obični?
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
JEKA FRA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 710
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JEKA FRA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 16:33
jesu imaju malene srcolike listiceSmile
JELENA FRANIC
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2013 u 17:40
Možete li mi reći zašto sam nakon par godina izgubila različite boje ljubičica, sada su sve iste u saksiji, rasle su jedna do druge, različiti važ, naravno.
Rijeka

Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 12:59
Ja sam svoju presadila jer mi nije htjela cvjetati. Imala je malih pa sam od jedne dobila četri. Zemlja je sveža, sad bi je , teška srca zbog neznanja i straha,počela zalijevati sa vrućom vodom. Dajte napišite jel baš treba biti vruća , koliko dugo da voda stoji u podlošku, hoće li imati kakvog efekta?
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 01:01
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Možete li mi reći zašto sam nakon par godina izgubila različite boje ljubičica, sada su sve iste u saksiji, rasle su jedna do druge, različiti važ, naravno.
Isto se i meni dogodilo prije par godina, a razlog tog pomora biljki do danas neznamConfused
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Iris1 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2012
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Iris1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 13:25
Prije mjesec dana dobila sam na poklon svijetlo plavu ljubičicu. Nakon kratkog prekida počela je opet cvjetati. Ali ovaj put cvjetovi su tamno plavi. Zašto? Nisam je presađivala. Ne znam u čemu je problem!? Jel netko ima savjet kako joj vratiti boju?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3940414243 82>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.