Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 191192193194195 226>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 07:45
smile79          Moj dom je i na zapadu i na jugu i na istoku ..bujrum...
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 07:50
.
.
IMG]http://i563.photobucket.com/albums/ss76/niiho/cvijet%20info%20forum/n-42-1.jpg[/IMG].
..
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 07:53
smile183
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 07:54
ClapLijepo ti je cvijeće oko i ispred kuće.
Neznam gdje imaš taj vrt,ali di rado došla popiti kavicu.
Oleander sam prošle gogine odrezala do dna,danas je prekrasan grm,sa pupovima.smile64
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 07:54
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 07:55
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 07:57
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 07:57
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 07:59
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 08:02
.
,
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 08:03
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 12:56
Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:

ClapLijepo ti je cvijeće oko i ispred kuće.
Neznam gdje imaš taj vrt,ali di rado došla popiti kavicu.
Oleander sam prošle gogine odrezala do dna,danas je prekrasan grm,sa pupovima.smile64
..hvala na posijeti Belina..ali ja sam u BOSNI,,,,i to je moja sva okućnica..pa eto bujrum draga moja kad god zaželiš tusam ,,,za doćekTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 12:58
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Evo mene odmah u inspekcijuWink.... ma koliko ti imaš toga i kako su ti lijepi...Thumbs%20UpClapClapClap.
..draga moja bakooooooo..toliko si sad izrasli stvarno sad sam tek idjela da je teško s anjima ako s enema mijesta .ali ja nihhhhhhhhh obožavammmmmmmsmile149,,,nebi mogla zamisliti da budemem ikako bez njihhhhhhhh
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 13:00
Originalno poslano od člana magnolija magnolija napisao:

niho jako lijepo, dobro si se sljetila da staviš malo sličica, ili si se ulijenila ili hodaš po sloveniji
....WinkWink,,ma to bona moj sadik kakava jaaaaaaaTongue,,,ja ništa ne radim..čak ne hodam ni po Sloveniji ..još sam BosankaWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 13:08
lijepo mi je vidjeti ovo oko kućesmile64sve je to Sadik posadio
a znaš da mrzim katuseLOL
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 14:58
Jooooooj kako lijepo....... i kako sve sređeno...pici-pici, ma bravo Thumbs%20Up.
Slike famozne, Sadiku velika pohvala Clap. Super si to sve sredio i sve je puno ljepše nego lani...... ma vidi se muška ruka Big%20smile,
a Niho.... e ona nek se sad samo hvališe pa i napisala je da ništa ne radi Wink LOL
 
Nihooooo....  smile78
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2011 u 15:02
I daaaaa..... što si napiculjila toliko kaktusa oko stolica Wink, nemogu ni odmorit...to kao fol bujrum a kaktusi ko straža  LOL
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 11:23
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

lijepo mi je vidjeti ovo oko kućesmile64sve je to Sadik posadio
a znaš da mrzim katuseLOL-----alaaaaaaaa ma Sadik ništa ne radi on samo ležiWink..a nebarkaj mi kaktuse malaaaaaaaaaaaaaLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 11:25
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

I daaaaa..... što si napiculjila toliko kaktusa oko stolica Wink, nemogu ni odmorit...to kao fol bujrum a kaktusi ko straža  LOL
smile96..pa sunce moje znaš ti čije je ovo maslooooooo..triša kaže ako nećeš ko da ti dođe sa,mo poredaj tako kaktuse i sve ok...i ja je poslušalaaaaaaaaaaaaaaaaa..a ti dolaziii več jednom..ja dolazim u Rijeku ali neću ti se javiti zato što ti menni ne dolazišWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 11:27
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Jooooooj kako lijepo....... i kako sve sređeno...pici-pici, ma bravo Thumbs%20Up.
Slike famozne, Sadiku velika pohvala Clap. Super si to sve sredio i sve je puno ljepše nego lani...... ma vidi se muška ruka Big%20smile,
a Niho.... e ona nek se sad samo hvališe pa i napisala je da ništa ne radi Wink LOL
 
Nihooooo....  smile78alaaaaaaaaaaaaa ti njega nafaliiiiiiiiiii..ej kako ti muž ljubav mojaaaaaaaa..još uvijk mi misli lete na njega i njegov radi kako sređiva vrt taj kod kućeeeeeesmile156..ljenguzoooooo jedna ljubim punoooooooooooooooooWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 191192193194195 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.