Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 226>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 21:36
I ruže i oleandri su za pet. Bravo Niho, jakolijepo.
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 21:43
niho ruže su ti prekrasne,čista 5ca!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2009 u 22:48
Lantana ----TINa ------Hvala vam najljepšasmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 00:27
Ruže su prave ljepoticesmile99. Držiš li oliander vani zimi ili ga sklanjaš?Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
ervina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 24 Svibanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ervina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 00:38
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 07:09
Bijeli oleander ima nešto profinjeno u sebi... Prekrasan mi je.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
zagorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 688
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zagorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 10:39
ruže su prekrasne Niho TongueTongue ma sve mi je lijepo kod tebe
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 10:44
niho, moraš uživati u ovom vrtu kad i mi uživamo gledajući ove slike.
Kad si spominjala mirise - baš sam prije par dana mislila kako mi već mjesec dana stalno miriše dok hodam po dvorištu. Ili karnfili, ili jasmin ili ljiljani - e to mi je poseban gušt!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 18:52
Ma ne mogu ni na put da izađem -toliko mirisi opijaju pa to nije normalno ---a kuća tako miriše od loncijere i niski karanfila -to se stvarno ne može opisati .već samo doživijeti--------

@    Smrčko ni sama ne znam kamo sad sa njima na balkonu se sve mladi i svi su počeli cvijetati -te moja zaova -mm sestra unosi u kuću ima 1 prostoriju samo za cvijeće ali moj je preko 2 metra i sad ne znam kako sa njim -nešto se iskombinuje -ako ne može nikako mora se ošišati pa ponovni rast imati na proljeće -sve mladice-ali uće u kuću

@Zagorka ....Ervina ..... Anaida .hvala vam najljepša
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 19:02
Smile
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 21:27
Hvala Toni najljepša -evo od tebe dobi bar smiješak ----napokonTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
ervina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 24 Svibanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ervina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 22:06
e niho,treba vremena za cvijeće...sinovi su mi mali,sve bi počupali dok sam na poslu,a treba za to živaca i vremena...možda,kad odem u penziju,ili kad dođem kod tebe..promjenim mišljenje.Kako u tvom gradu,trg vam je prelijep,bila sam skoro...fontana,klupe,zgrade,cvijeće,park,sve procvjetalo..super,     
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2009 u 22:08
ženo danas sam bila tužna što te nije bilo u Zgb-u!!!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 09:49

Ja kao papiga: Niho tvoj vrt kao da je negdje na Mediteranu!

Zbilja si ga lijepo uredila a bome imaš i finu brigu! Ali se isplati. Sve je lijepo.... još da hoće i moja palma...WinkLOL 

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 12:01
divni su
ja cekam da se napokon otvore cvetici
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 16:29
prekrasne ruže-tako nježne i profinjene baš kao i oleander...uostalom što reći nego

  smile120
Na vrh
vikica46 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vikica46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 16:43
smile141 za oleandere! Ja sam imala 5 velikih i samo je jedan preživio prošlu zimu! Sad opet krećem od pelcera. Već su dva u vodi (donijela prošli tjedan sa službenog puta u Zadar). Možeš misliti kako me kolegica gledala kad sam ih trgala i spremala u vlažne salvete da prežive na onoj vrućini do Siska! smile156
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 19:18
prekrasni božuri,divne ruže i krasni oliandri..ak ti se slučajno zalomi pelcer od bijelog ja  se skromno preporučujem..Embarrassed..za udomit 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2009 u 20:45
Ma kad se može to uraditi ja ode odma da zalomim---------šalji pp i sve ok -ali ima još 1 sa punim cvijetom ---čini mi sesmile115----I eto put putuje
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2009 u 00:25
I ja navratila malo do tebesmile78
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,530 sekundi.