Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 226>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 12:20
Niho a što reći? Prelijepo cvijeće, samo si škrtaWink pa ne slikaš puno.
A pošiljke iz Rijeke? Pa stvarno si dobila puno i sve uspjela preko granice...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 12:25
Ma znaš zašto ti ja Niho stalno govorim da slikaš tvoj vrt ?
Zato što se samo hvališ s onim što si dobila, čovjek bi pomislio da do sada ničega nisi imala, a imaš prekrasan vrt sa jako puno biljaka koje su krasne.
E pa ne budi lijena, pokaži nam ih! 
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 12:29
Niho, sve za desetku, pa kako i neće biti kad komšije zalijevaju  smile96
 
Šalu na stranu, vataj se posla da vidimo S...kov povrtnjak.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 13:45

smile56
--- E pa evo kad vam se toliko sviđa da postavim ove noćne snimke,a biće toga još..




** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 13:48
Wink
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 14:17
smile78
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 14:24
smile78
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 14:34
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Ma znaš zašto ti ja Niho stalno govorim da slikaš tvoj vrt ?
Zato što se samo hvališ s onim što si dobila, čovjek bi pomislio da do sada ničega nisi imala, a imaš prekrasan vrt sa jako puno biljaka koje su krasne.
E pa ne budi lijena, pokaži nam ih! 


Hahha, pa vidiš da ne stigne. Izgleda. Shocked Počela po noći fotkati. LOLLOL

Ma bravo Niho!
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 15:09
Ma da pravo si rekla samo se skitam ja i mm i baš mi noć dobro došla ---------za sve--------------hahahahahahahsmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 15:38
ljepo, šareno i prekrasno samo ti uživaj smile99
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 20:19
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Ma da pravo si rekla samo se skitam ja i mm i baš mi noć dobro došla ---------za sve--------------hahahahahahahsmile96


Sad sam skoro nekaj rekla, ali bum čkomela (čkomela=šutjela - za one koji ne razumiju) smile198smile187
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 20:21
I ti pričaš Njemački -ali mi će mo se sporazumiti....smile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 20:51
Ma znaš Niho gledam ove tvoje dalije i vrtim  gore dolje i nisam sigurna jel ih imaš puno ili si ih slikala sa svih strana (ko ja moje anđeoske trublje) pa izgleda da ih je puno dvorište LOL.
Ma samo ih slikaj iz svih poza (i na sjedečki i naležečki) kad su lijepe i po bojama i nijansama.....
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 21:02
baš ih kat.rea imam puno . Imam pet komada i neke su punije neke su sa jednim laticama i predivne su mi . Samo ja nisam znala da se one tako rašire prvi put ih imam pa sad se sve zgusnulo a čak mi i ovako izgledaju prelijepe
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 21:15
To su neke niske dalije?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 21:19
A jesu a ja mislila da su baš neke niske a one su opet poprilično velike -čak sam im mijesto ružno izabrala . ja sam mislila da su kao kadifice pa sve po rubu posadila i one mi sad sve zatrpale . Ali dobro sad znam na greškama se uči jer ću dr. put sve u hrpu posaditi.jer su mi tako lijepše jer su i sad guste
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 21:35
Ja imam visoke bijele, lani bile ogromne cca 1,5 m visoke, hrpa gomolja, a od svih ove godine imam samo tri grmića i četvrti tek sada počeo tjerati grančice. Iste takve sam imala i crvene, uvijek su bile niže i slabije od bijelih, no ove godine niti jedna nije ni listić potjerala.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 21:37
Pa može li se od ovi odvajati one lukovice-pa kad se budu vadile da ti pošaljem znaš preko koga-----bilo bi mi drago
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 21:40
Nihice, e sad će nas još bombardirat noćnim slikanjem, kako bi sve izgledalo drugačije, sad to znate nisu one iste dalije nego neke druge, jer boje su po noći drugačije. Legni na pod pa slikaj iz žablje perspektive - to još nismo vidjelismile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2009 u 21:54
Niho gomolji dalija se mogu odvajati, samo moraš paziti da uvijek uz gomolje ostane malo drvenaste stabljike. Meni je lani potjeralo i iz nekih gomolja koji nisu imali drvenaste stabljike, ali ove godine ne. Ja sam lani čitala i pokušala posaditi dalije u posude ranije, pa kada su grančice bile cca 20 cm i debljine olovke porezala vrhove od 10-15 cm i posadila u drugu posudu i zakorijenila. Uspjeh je bio 50%-tni. Međutim one kojima sam porezala vrhove su se raširile i bili su ogromni grmovi, ali od svega ove godine nemam skoro ništa....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.