Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 226>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 20:02
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Niho,hvala ti na lijepim rijecima...ja i jesam pazila sta si govorila i koje bi kaktuse volila tako da sam znala za ovu biskupsku kapu da je bila na tvom spisku WinkBig%20smile...uzivaj i u jednom i u drugom kaktusu i bit' ce toga jos smo ih je malo teze prenijeti preko granice Confused...


..................- Džomba još jednom od srca veliko ti hvala ali sad se ne treba brinuti nizašta - tvoje je sve što želišWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 20:04
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

Niho svega se nađe kod tebe, dalije su mi zapele za oko, a o ružama da i ne pričam...bravo Niho Thumbs%20Up


................Ma hvala Kontesa najljepša ali uvijek ima kod mene nešto novoga i još malo pripremam iznenađenja jer stvarno uživam u cvijećuTongueTongueTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 20:54
Wink
 ---Evo danas samo ja i mm prošetali do našeg starog grada i ubrali malo šumskih plodova.....

.

---Evo malo drenića i trnjina...
.



** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 20:58
Tongue

-- I malo kupine---divlje crne maline...








** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 21:05
Tongue

---I divlje kruške malo su sitne ali su zrele i ukusne.....






** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 21:17
Nije dosta da imaš oko kuće i u kući nego i u okolici!
A koji lijepi aranžman!ClapClapClap
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 21:24
Njam, njam!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 21:27
Dobro da sam vidjela ove slike, zaboravila sam da sam kupila borovnice, hladne, u frižideru, mljac
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 21:30
Wink Tongue

----Evo malo ovih lijepih šumskih čičaka koji su me oduševili svojom ljepotom....LOLLOL

.

Wink  -I koliko ja znam čini mi se da je ovo --Abdovina...ali je lijepa i ljekovita biljka.Wink

.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 23:03
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Nije dosta da imaš oko kuće i u kući nego i u okolici!
A koji lijepi aranžman!ClapClapClap
------

................Moja baka vako je kod mene -nemaš more imaš šumu i zdravu prirodu------koja ti uvijek nešto lijepo pruži za pojesti TongueTongueLOLLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 12:06
Super si dekorirala to voće ,izgleda jako smile50
Radiš li šta od trnjina i drijenka ,kakvu marmeladu ?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 14:54
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Dobro da sam vidjela ove slike, zaboravila sam da sam kupila borovnice, hladne, u frižideru, mljac


-----Eto da opet ne bi mene ti nebi svoje pojela. Ma znala sam ja da tebi nešto ne dostaje pa reko ode postaviti svoje borovnice da bi te podsijetila da ih i ti imaš u frižiderusmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 15:08
Evo kako se i u šumi može nači dobrih plodova za papati i cvijeća
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 18:55
Originalno poslano od člana Željka23 Željka23 napisao:

Super si dekorirala to voće ,izgleda jako smile50
Radiš li šta od trnjina i drijenka ,kakvu marmeladu ?




..........Moja Željka kakva dekoracija to je slikano u bijeloj kantiLOLLOLLOLLOL-sve sam skupa stavljala. A ništa više ne pravim ne možeš kad ovaj svijet pobere sve  sve zeleno i onda nemaš šta da uzbereš za soka a kamoli mermeladu da praviš. Ove godine samo mislim da ću praviti pekmez ali dosta meniTongueTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 22:34
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Evo kako se i u šumi može nači dobrih plodova za papati i cvijeća
-----Samo se treba potruditi --šuma ujedaLOLLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 22:39
E Niho, u mojoj šumi sad možeš naći samo šiške od borova, pa ti pravi marmeladu
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 22:48
Jooj, šumske kupine...ma nema boljih, imam doma neki kultivar većih plodova, ma nije ravan onim šumskimSmile
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 09:31
Kod tebe Niho prava raskoš svega i svačega, cvijeća, povrća, voća... Clap
Kod nas isto ima kupina samo su sitnije, ali su tako slatke...
život je more
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 10:19
Prekrasan aranžman od šumskih plodova!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 20:29
smile99

--Nešto rascvijetalo iz mog vrta,a i iz mojih vaznica....cinija i malo kadifice.

.








** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5455565758 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.